oyunu az çok biLirim ama detayLarı biLmem onLarıda oyunu biLen abiLerimiz ins yardım ederLer şimdi konuya dönersek intci çarım var 46 LwL düşük ama şimdiden biLmek istedim ne yapmam gerektiğini şu andaki skiLL LwL :

cold:30
lightning : 45
fire : 45
heuksal : 20

iş geçmeden bir sorim dedim bundan sonra ne yapmalıyım coldumu yukseLtmeyiLim yoksa heuksaLı mı yukseltmeliyim fln sizLerden yardım bekLiyorum abiLerim :coffee:

spear nukersen bundan sonra heuksal yukseltmeye basla kardesim taki 90 lvl yapana kdar :thumbsup: eklicegn skilleri soylememe gerek yok herlde galiba biliyosun ama yinede soylıyım stun-ghost spear series-flying dragoon series light 90 + imbue olucak tum skilleri acip uplysn cold 90 yapıcaksin guard shild series max snow shild max frost nova 2. kitapcik max ice rain max fire da 30da birak hic skill ekleme sadece passive lvl 3 :thumbsup:

saoL biLgiLer için fire yi neden az bırakıyoruz onu anLamadım yani eLektirikden sonra en fzLa vuran nük deiL mi ? bnm eL yakma Fire yani onudamı coLd yapim ?

RoyalFlush

Bilgiliyim
heuksal 90 cold 90 light 90 fire 30
fire ı 30 da bırakmanın en önemli sebebi diğer mastery lerin yapılandırma iiçin daha önemli olmasıdır.
heuksal 90 yapıyorsun çünkü hp ye ve normal vuruş skillerine ihtiyacın var.
cold 90 yapıyorsun çünkü snow shield ve phy. defans lazım.
light 90 yapıyorsun çünkü en yüksek vuruş gücü light ta.

imbue olarakta light seçersen iyi bir yapılandırma olur kanımca

Sovee demiş ki:
saoL biLgiLer için fire yi neden az bırakıyoruz onu anLamadım yani eLektirikden sonra en fzLa vuran nük deiL mi ? bnm eL yakma Fire yani onudamı coLd yapim ?
dikkatli okuduysan imbue light dedim a4 arkdsmizda aydinlatmis :thumbsup:

Morwena

Buralıyım
üzerine
+pro döşersin
fire90
light90
bich90
cold30 yaparsın
eline s/s alırsın olur biter :wink1:

saoLun beyLer sanırsam yanLıs bir yoLdaymışım Fire yi upLayarak bundan sonra farm Lamı düzeLtirim yani lwl 46 , 50 ye kadar farm ve skiLL sıfırLama fLn yaparak Fire den aLıp coLd a vermeLiyim heraLde

Fire,Lighthing,Cold=90
Heluksal=30 yap derim.

Bide protector giy...

Yukarı Alt