Bow pyh olur.Pyh damage ve defense ' i fazla olur. Mag defense ' i anca Garmentle düzeltebilirsin.Saçma Wizard'ı tek geçerim. İkinci olarak Warior.

int bowlar magic ataklari danmidir bilmem cok fazla demage vuruyorlar ayni zama dada aliyorlar
ben int bow tan tek yedigimi hatirliyorum ama tek atigimida unique icin int bow guzel olabilir

int bow bi ara hayalimdeki chardı sonra oyunu bıraktım :lol: Light/Cold/Patcheon aç sağlamda bir setin olmak zorunda ama uniq için açıyorsan charı tabiki wizz aç :P

Merhabalar.
İnt bow yerine 5 int 1 str
Pacheon Cold fire (dual imblue)
Armor set
bir build yapmanı tavsiye ederim.
Zaten her şekilde intçi çarlara tek atıyorsun. Fire'dan ve int olmandan gelen mag def ile intçilerden tek yemezsin.
Totalde full intine göre %10 damage kaybın olur ama fazladan gelen 6-7k hp, phy balance, phy def paha biçilemez.
Her halukarda strong ile en güçlü nükerinden daha fazla damage vurursun. En az %30-40 arası fazladan gelen crtl damage farkıda cabası.
Bow str olur diyen arkadaşlar bowun mag atağının neden phy atacktan çok fazla olduğunuda açıklasınlar bir zahmet.
Saygılarımla.

dusun 76 int bow (ornek dmg) 80 mobuna normal 9k vuruyorsa 85 str bow da 9k vuruyor neden bu kadar cok vuruyo bılmiyorum ama gercekten guzel build.

eLempTRa demiş ki:
dusun 76 int bow (ornek dmg) 80 mobuna normal 9k vuruyorsa 85 str bow da 9k vuruyor neden bu kadar cok vuruyo bılmiyorum ama gercekten guzel build.
Evet
9 lvl üstünü 3 skillde alabiliyor.
Sebebi basit aslında. İlk neden phy değil mag build olduğu için silahın mag atack kısmını ve imblueden aldığı gücü kullanıyor. Yükselen mag balance sayesinde mag atağında kayıp olmuyor. Üstelik bowun mag atağı physine göre 2 kat fazla.
Bunun gibi bilimum nedenler var.
Ha hibrit olursa 110da fb iken ortalama %85 civarı phy balance - %106 civarı da mag balance sahibi olursun. Toplam balance olası tüm buildlerden yüksek olur. Vurduğun crtlde full intine göre hatrı sayılır seviyede fazla olur.
Saygılarımla.

Yukarı Alt