Hangisi ?

• Sword - Shield

Votes: 16 51,6%
  • Int - Bow

Votes: 15 48,4%

• Total voters
    31
  • Poll closed .
Takımı
Galatasaray
ohhoo int bowları öldürdünüz 2 dakkada :) 3 senedir int bow kullanıyorum en çok denilen şey block yok hp arttırıcı skill yok evet bunlar yok int bowlarda ama çok güzel knock back ve crt. skilleri var pvplerdeki en iyi charlardan birisidir int bow (kullanabilene) sword shield hantal bir karakter öldürebildiği ve öldüremediği karakterler sınırlıdır.Int bow ise süpriz bir karakterdir imbue tercihi cold ve destek olarak lightnng kullanılmalıdır.(Fire de kullanabilirsiniz ama sonra kaçamaz ve mag. attack düşüşü yaşarsınız.)Fortress warda da hep bow karakterler ön plandadır tepeye çıkar vurursun veya tepedekini vurursun sword shield ile adamın yanına gidene kadar dead..2 buildde güzel ama kullanmasını bilene.

Merhabalar.
Her iki buildide bir çok olasılıkta kasmış biri olarak yazıyorum. Full int bow pvpde çokça başarılı değil. İstediğiniz kadar kb yapın, bir yatır yada bir stun yediğinizde işiniz biter. Muntazam atağa sahiptir. China skilleri biraz karışıktır. Yani euda olduğu gibi bu skill sadece phy atağı artırır bu skill sadece mag atağı şeklinde değil.
Benim int bow için tavsiyem 5 int 1 str cold light şeklinde. Atağınızdan çok az kaybedersiniz. Hatta verdiğiniz strler yüzünden artan phy balance ve phy atack sayesinde crtlde full inte göre hatrı sayılır fazlalılığınız olur. bow crtl build olduğuna göre damage full inte göre daha yüksektir diyebiliriz. Her zaman fb giyinmek zorundasınız. Yoksa işiniz zor.
s/se gelince. Bufflandığınızda fwlerde iyi iş görürsünüz ama bufflanmış int hibrit bow kadar değil. Unionlarda bariz int hibrit bow öndedir. Pvpde ise her halükarda s/s daha iyidir. debuff atan komboları, kanatma skili, yatırı ve önemsiz gibi gelen 15snlik phy yada br buffı sayesinde iyi ellerde yenilmez olur.
Yan skillere gelince:
Cold ana yan skilldir. Olmak zorundadır. Coldsuz int çinli hiçbir işe yaramaz. Kimileri elektrik yerine ateş açıyor. Oysa ateşten gelecek fazla damageyi elektriğin buffı veriyor zaten. Hızlı koşma ve haybeden gelen parrylerde cabası. Mag defansı var zaten. Biraz daha fazlası yarar sağlamayacaktır.
Force kullananlar için ise, sadece pvpde bir nebze işe yaradığını söyleyebilirim. Benim terciğim her zaman elektrikten yana.
Saygılarımla.

Yukarı Alt