ngiliz evrim teorisyeni Oliver Curry, insanoğlunun 3000 yılına gelindiğinde evriminin doruğuna ulaşacağını ve daha sonrasında iki ayrı türe bölüneceğini öne sürdü.

BBC’ye geçen yıl yaptığı açıklamanın bir benzerini İngiliz televizyon kanalı Bravo’da tekrarlayan London School of Economics öğretim üyesi evrim teorisyeni Oliver Curry, insan ırkının gelecekte biri çekici, akıllı, yöneten elitler, diğeri de pek akıllı olmayan, çirkin cin benzeri yaratıklar olmak üzere ikiye ayrılacağını iddia etti.

3000 yıllarında fiziksel doruğuna ulaşacak insanoğlunun, boyunun 1m 83cm ile 2m 13cm arasında olacağını ve 120 yıl yaşayacağını söyleyen evrim teorisyenine göre, sağlık, gençlik ve doğurganlık gibi etkenlerle yönlenen fiziksel özellikler, kadın ve erkeğin birlikteliklerine egemen olacak, plastik cerrahi ve diğer vücut değiştirme teknikleri insanoğlunun görünüşünü homojenize edecek.
evrim.jpg

Curry, gelecekte erkeğin yüzünün simetrik hatlı, sesinin kalın ve cinsel organının daha büyük, kadınınsa düz saçlı, yumuşak tüysüz ciltli, büyük gözlü ve küçük göğüslü olacağını ileri sürerken, melezleştirme teknikleri sayesinde ciltleri kahverengine dönüşecek insanlar arasında ırksal farklılık da kalmayacağını düşünüyor.

Curry’nin senaryosuna göre, bin yıl içinde doruk noktasına ulaşacak ancak daha gerilemeye başlayacak insanoğlu, bundan 10 bin yıl sonra bağımlı olduğu teknoloji sayesinde tamamen farklı görünecek, tıp bağışıklık sistemini zayıflatacak ve insanların daha çocuk gibi görünmesine neden olacak.

Dr Curry, teorisi yorumlarken, “Öyle görünüyor ki, gelecekte insanoğlunun hikayesi, iyi, kötü ve çirkin arasında geçecek” diye konuştu.

günümüzde de insanlar zaten bölünmüş durumdalar
1-insan olanlar
2-insan olmaya çalışanlar
3-insan gibi davrananlar
4-insan olmayanlar
:mrgreen:

Ben şahsen 3000 yılına kadar kıyamet kopar diye düşünüyorum
Allah'ın işine karışılmaz fakat büyük ve küçük alametler öyle gösteriyor
Zaten şimdiki nesli,ruhu,psikolojisi bozuk insan türü 3000 yılına kadar yaşasa ne olur ki?
Şimdiki insanlarda bahsettiği her 2 türdende örnekler var

CannibalMyth demiş ki:
günümüzde de insanlar zaten bölünmüş durumdalar
1-insan olanlar
2-insan olmaya çalışanlar
3-insan gibi davrananlar
4-insan olmayanlar
:mrgreen:

söze gerek yok benim demek istediklerimi anlatmışsın ksıa vee öz extraokk

o zamana kadar KIYAMET KOPUVERİR ZATEN AHİR ZAMAN alametler bir bir ortaya cıkıyor bölünmemize gerek kalmadan hepimiz tahtalı köy

SinSiGirl demiş ki:
o zamana kadar KIYAMET KOPUVERİR ZATEN AHİR ZAMAN alametler bir bir ortaya cıkıyor bölünmemize gerek kalmadan hepimiz tahtalı köy
hehge dogru dedin kız :lolmuch:

Jigsaw

Aileden
Kıyameti bizlerin getireceğine inanmaktayım ve diğer arkadaşlara katılıyorum 3000 yılında insanlıktan eser kalacağını sanmam.

Jigsaw demiş ki:
Kıyameti bizlerin getireceğine inanmaktayım ve diğer arkadaşlara katılıyorum 3000 yılında insanlıktan eser kalacağını sanmam.
zaten getirsen getirsek kıyameti biz getiririz küresel ısınmayıda biz yaptık

Takımı
Besiktas
ewt WoW'dan BahSeDiyoRUm Exclamation Bencede Kıyameti Bİzler Getireceğiz.3000 YıL SOnrası Olmıyacagına Adım Gibi Eminim Exclamation
Mephistopheles demiş ki:
mumya307 demiş ki:
D34ThGu4Rd demiş ki:
ÇoK KöTü BiR GeLeCeK.
Bu iNsaN TürLeRi ŞunLardır
ORC'LaR-TaureNLeR :mrgreen:
KO ca konuşmayalım lütfen :lolmuch:
Ko deil bence WoWdan bahsedio :)

Yukarı Alt