Bu tür şarkı önerileri bekliyorum

Lütfen dinleyin ona göre öneri yapın :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
aerials,fck the system videolarıda koycaktımda gözükmedi bi sorunmu var acaba .)

gerçi system in tüm şarkıları götürüyo fakat bunları daha bi severim :)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
SOAD guzel parcalari var ama serefsizler. Bir b*k yediler sonra gelen tepkiler uzerine Turkler'e karsi bir zaafimiz yok vs vs. Yersen.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Sen tam ne istiyorsun anlamadim ki ben lakin herkesin ruhu tarzi farklidir. Ben Unforgiven 3 dinledigimde atiyorum dedigini hissediyorum ama baskasi dinlese bu ne lan tepkisini bile verebilir.

Wax Whine demiş ki:
Sen tam ne istiyorsun anlamadim ki ben lakin herkesin ruhu tarzi farklidir. Ben Unforgiven 3 dinledigimde atiyorum dedigini hissediyorum ama baskasi dinlese bu ne lan tepkisini bile verebilir.
senin gönderdiğin şarkılar alternatif rock sanırım benimkilerinde indie galiba, mesela ben attıgım o sarkıları tekrar çalda sürekli dinlerim ama bunları art arda 2den fazla dinleyemem, ha kötü demiyorum güzel dinlenesi şarkılar.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Tamam iste bak ayni seyden bahsediyoruz benim defalarca dinledigim parcayi sen bi kere bile dinlediginde begenmezsin :D
Acikcasi konudaki parcalari daha yeni goruyorum ben direk konuya girip mesaj atmistim :D
Bu da indie rock belki seversin haci

Wax Whine demiş ki:
Tamam iste bak ayni seyden bahsediyoruz benim defalarca dinledigim parcayi sen bi kere bile dinlediginde begenmezsin :D
Acikcasi konudaki parcalari daha yeni goruyorum ben direk konuya girip mesaj atmistim :D
Bu da indie rock belki seversin haci

ahahha bi de yazdım dinleyin benimkileri sonra önerin diye biliyodum böyle olacagını :D
rock hayatın olmuş artık rocksız bişeyin yok abi ya :D

onur bak mesela sevdiğim rocklardan senelerdir dinlerim

tabi rock dinleyen kime bu sarkıları göstersem "kadın vokalist summer7: " deyip dinlemediler bile

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas

Bayan vokal olunca ne oluyormus? Bi gitsinler Epica Nightwish falan dinlesinler ya da Arch Enemy dinlesinler bi. Angela'nin cikardigi sesi k*clarindan cikarabiliyorlar miymis merak ettim

Wax Whine demiş ki:

Bayan vokal olunca ne oluyormus? Bi gitsinler Epica Nightwish falan dinlesinler ya da Arch Enemy dinlesinler bi. Angela'nin cikardigi sesi k*clarindan cikarabiliyorlar miymis merak ettim
Direk önyargıyla karşıladıklarından çok şey kaybediyorlar ama işte.. :rolleyes1:
bu arada paramoreun ignorance de güzeldir :D

Yukarı Alt