1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İnsan Vucudunun Özellikleri Hayata Aktarılsa Ne Olurdu

1. Nerissa

Nerissa Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Göz kalitesinde(megapikselinde) bir fotograf makinesi yapılsa cekecegi en kötü goruntunun bilgisayarda kapladıgı yer in 1gb 353mb olcagini

İnsanınh hayati boyunca salgıladıgı tukurugun 60 tonluk bir havuzu doldurabilecegi

Kulaktaki dengeyi saglayan kemiklerin duyarlılıgında bir bomba yapılsa bombanın ustune toz konsa bile patllayacagini

Kemiklerimiz saglamlıgında ve hafifliginde bir madde olsa bu maddeden yapılan evlerin hic bir depremde yıkılmıyacagini.

Dil kasımız kadar guclu bir makina olsa bu makinanın agırlıgının 350 katına kadar olan herseyi kaldırabilecegini ve tasıyabilecegini

Eklemlerimizdeki sıvıyı araba motorundaki yagın yerine kullansak en kaliteli motor yagının olusturdugu surtunmeden %700 daha az surtunme olusacagini

Dişlerimizin minesinden deki maddeden olusan 10cm kalınlıgındaki bir levhaya en az hasari verebilmek icin en az c4 patlayici gerektigini

Beynin %100 kullanabilen hayvan olan balıga insan beyni takılabilse neler olabiliecegini

İnsan akcigerlerinin bir hava temizleyici klima yerine kullanılırsa o ortamdaki havada hic ir bakteri kalmayacagini ve havanin tertemiz olacagini

İnsandaki sinirlerin icindeki elektriksel hızı internet agina akatarabilsek 1gb lık bir dosyanın internetten pc ye 10 sn de inecegini

Vucudumuzdaki akyuvarlar vucud dısında olsa ve kendisinden baska herturu dusman olarak kabul etse dunyada hic bir canlının akyuvarlara karsı koyamayacagini ve her canlının olecegini

Biliyormuydunuz???

2. StarkDrache

StarkDrache Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Taşınmıştır...

Öğrenmiş Olduk Kardeşim. Harika Paylaşımlar Yapıyorsun Sen :P

3. OSKIJEN

OSKIJEN Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Seyyar Grafucker
    Teşekkür ederim. Gerçektende çok çarpıcı bilgiler.

4. Nerissa

Nerissa Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SaoL

5. LiFeGuaRD

LiFeGuaRD Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insanlarda beyninin %100ünü kullanabilir sadece aynı anda %100ünü kullanamaz...

6. Teresa

Teresa Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnsandaki sinirlerin icindeki elektriksel hızı internet agina akatarabilsek 1gb lık bir dosyanın internetten pc ye 10 sn de inecegini bu sacma geldi bana atmasyon gibi insan sinir siteminin elektirk (1 nerondan 1 nerona ) hızını keşfetmişlermide 10 sn dıyolar ?

7. StarkDrache

StarkDrache Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Etmeselermiş Demezlermiş Gibime Geliyor :roll:

8. NephilimAngel

NephilimAngel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    student
    biz neymişiz yha xD

9. Teresa

Teresa Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah ın gücü o iserse herşey olur insanı tamamen kusursuz yaratmış arkadaşlar daha insanın beyni bile keşfedilemedi %10 u normal bir insan tarafından kullanıldıgının belirtiyorlar hala bu yüzyılda beyin sırları açığa cıkmadı tamamen herşy teoride kaldı rüya uyku sırasında yaşadıklarımız:)

10. Rhea

Rhea Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    Göz kalitesinde(megapikselinde) bir fotograf makinesi yapılsa cekecegi en kötü goruntunun bilgisayarda kapladıgı yer in 1gb 353mb olcagini
    Beynin %100 kullanabilen hayvan olan balıga insan beyni takılabilse neler olabiliecegini
    İnsandaki sinirlerin icindeki elektriksel hızı internet agina akatarabilsek 1gb lık bir dosyanın internetten pc ye 10 sn de inecegini
    çok şaşırdım