Şuana kadar hiçbir oyundan hatta nerdeyse hiçbir zaman o zamanlar aldığım keyfi alamadığım dört dörtlük yapılıp ilerde paraya dökülüp bitirlen bir oyun..
Ne günlerdi, 2006 yılında tamindirde oyun ararken ve bir arkadaşımın laf arasında bahsettiği bir oyundu. O ara herkes knight oynarken grafikleri çok basit geldiği için inatla başlamayıp bir anda kendimi bulduğum oyundu. 2012 ye kadar haftada sadece salı günleri pcyi kapatır durumda oynadığım gün geçtikçe daha sevdiğim, bağlandığım bir oyundu. Daha skilleri aşağı koymayı bilmediğim "abi büyü nasıl yapılıyor" diye sorduğum, hep kendimden yüksek canavarları kesmeye çalışıp öldüğüm, kalın giysili adamları görüp vay bee dediğim, arkadaşlarla konuşurken abi bi adam gördüm şöyleydi böyleydi diye konuştuğumuz, kervanlarımızın sürekli thiefler tarafından bozulduğu, zaman zaman parasızlıktan küçük potlar kullanıp çöpleri satıp para biriktirdiğim, ilerde element satarak swda 2b para yaptığım, char lv atladıkça kendim güçleniyormuş gibi hissettiğim, ilk srobotu kullandığımda başında saatlerce keyfine izlediğim... böyle gider bu. Neyse eski zamanlara bir göz atmak isteyenler için koyuyorum videoyu.
Bir de bu var tabi unutmuşum

Son düzenleme:
Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Ateş buz elektrik ateş buz elektrik....

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Job olayını mahvetmeselerdi hala oynanırdı isro. Ne zaman job bitti , isro bitti.

Job olayını mahvetmeselerdi hala oynanırdı isro. Ne zaman job bitti , isro bitti.
O konuda katılıyorum bir de bu magic pop ve socket vs olaylarıyla eşitliği bozup farkı açtıkları zaman da kötüye gidişi belli etmişlerdi zaten. Bir de şunu anlamadım ben, bu oyun milyonlarca dolar kazanmadı mı? Joymax niye sattı oyunu çinli başka bir firmaya onun yerine niye silkroad 2 adı altında daha güncel grafikli bir oyun cıkarmadı? Bir de bu oyunun sonunu getiren gerçekten GM Chernobil mi oldu, dosyaları paylaşmasıyla? Bilen yazarsa sevinirim.

Silkroad 2nin çıkmamasının sebeplerinden biride MMORPG türünün eskisi kadar rağbet görmemesi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Geçen bi arkadaşla konuşurken yeni job sistemi bitirdi oyunu dedim bence öyle değil dedi :D yine karavanlar olsa job para verse oynanırdı :D
Oynamayan adam oyle soyler tabi yada bota koyup surekli level atlamaya calisan adam. Oyunda zevk sifir su an , bir tek kale savasi var benim gorebildigim.

Oynamayan adam oyle soyler tabi yada bota koyup surekli level atlamaya calisan adam. Oyunda zevk sifir su an , bir tek kale savasi var benim gorebildigim.
Sizce yüksek lv bir thiefin 1 2* kervan cekenlerın yanına gelip cıkardıgı bot thieflerle kervancıyı öldürtmesi de saçma değilmiydi? Çok aklımda kalmamış nasıl bir değişiklik olmuştu en son? Kervandan elde edilen gold düşmüştü hatırladığım kadarıyla.

Yukarı Alt