1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İngilizce ödevim|Yardımları bekliyorum bi bakın kısa birödev

1. Slim Shady

Slim Shady   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

Hoca en az 20 cümlede kendinizi anlatın dedi ortaya böyle saçma bir iş çıkardım ama okurken gülebilirsiniz saçma sapan doldurdum :mrgreen: Türkçe ile ingilizce cümleler arasında birbirinden çok alakasız olanlar varsa söyleyin düzelteyim. Bu ödevden sonra düşündümde kendimi en fazla 1 cümle ile anlatabilirmişim sanırım 20 cümle bulana kadar çatladım. :mrgreen:
    Şakacı savar: Dalga geçenler olacaktır şimdi tahminimce, önlemimi alayım 8. sınıftan beri ingilizce dersi görmedim :naber: %50 translate %50 kendim zorladım yardım edenlere şimdiden teşekkürler. :beer:
    Adım Ahmet Tarakçı, 18 yaşındayım İzmir/Kınık’ta yaşıyorum.(My name is Ahmet Tarakçı, I’m 18 years old, i’m live in İzmir/Kınık.) Kınık Teknik Meslek Lisesinde okuyorum.(I’m study in Kınık Technical Vocational School.)Bilgisayarda uzun vakit geçirmeyi severim, çok fazla hobim yoktur.( I like to spend a long time on the computer, ı don’t have a lot hobbies .) Hobilerim; müzik, dizi, bilgisayar oyunları.(My hobbies; music, tv series, computer games.)Yabancı hit müzikleri dinlemeyi tercih ediyorum.(I preffer stranger hit musics for listen.)En sevdiğim radyo kanallarım Radyo Fenomen, Pal Station.( My favorite radio channels Radio Fenomen, Pal Station.) En sevdiğim sanatçılar Katy Perry, Iggy Azalea, Avicii, Indila.(My favorite singers Katy Perry, Iggy Azalea, Avicii, Indila.)Dizi izlemeyi severim.(I like watch to tv series.)En sevdiğim diziler Shameless, Breaking Bad, Spartacus, Vikings.(My favorite tv series Shameless, Breaking Bad, Spartacus, Vikings.) Vikings ve Spartacus savaş ve kan sevenler için harika diziler.( Vikings and Spartacus, great for battle and blood lovers.)Shameless ve Breaking Bad bana daha çok gerçek hayatı hatırlatır.(Shameless and Breaking Bad reminds me more real life.)Oyunlarda ve forumlarda ahmttrkc takma adını kullanırım.(My nickname ahmttrkc i’m used in the Games and forums.) Matematikten nefret ederim!(I hate mathematics!)Hep Roma’ya gitmenin hayalini kurmuşumdur.(I have always dreamed of going to Rome.)Chelsea taraftarıyım favori oyuncum Eden Hazard.(I’m Chelsea supporter my favorite player Eden Hazard.) Emily Bett Rickards hayranıyım.(I’m fan Emily Bett Rickards.)Uzun süre Silkroad ve League Of Legends oynadım.(I played long time Silkroad and League Of Legends.)Bazen iddaa oynarım genelde kaybederim. (Sometimes ı play betting and usually i’m lose.)Köfte ve patatesli poğaça’yı severim.(I like meatbalss and potato pastry.)Sınıf arkadaşlarımı seviyorum ve bu sene ayrılacağımız için üzgünüm.(I love my class friends and i’m sorry we leave this year.)Umarım son haftalarımızı eğlenerek geçiririz.(I hope we have fun for last weeks.)

2. Bean

Bean   globalmod rank8

Beğenilen Mesajlar:
    49
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    Denizci
    Telefondayim tam yardımcı olamıyorum fakat i'm live , i'm herşeye i m demişsin , yanlış . Mesela i live in izmir demelisin geniş zamanı bildiriyor veya zaman belirterek başka tense kullabilirsin.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  3. Slim Shady

Slim Shady   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

Bu mesaj Mr.Bean rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Tamamdır bugün gelen tüm yorumlardan sonra akşam bi düzenleme yapacağım. :nod:

4. Bean

Bean   globalmod rank8

Beğenilen Mesajlar:
    49
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    Denizci
    Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Eve dönünce seve seve yardımcı olurum

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

5. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Tek tek düzeltmektense baştan yazayım dedim, al bakalim

My name is Ahmet Tarakçı, I'm 18 years old and I live in Izmir/Kınık. I study at Kınık Meslek High School. I like to spend my time on computer, I don't have a lot of hobbies.
    My hobbies are, listening to music, watching series, playing computer games. I prefer listening to popular foreign music. My favorite radio stations are Radio Fenomen and Pal Station. My favorite artists are Katy Perry, Iggy Azalea, Avicii and Indila. I enjoy watching series. My favorite TV Series are Shameless, Breaking Bad, Spartacus and Vikings. Vikings and Spartacus are really good if you like seeing blood. Shameless and Breaking Bad remind me of real life. I use the nickname 'ahmttrkc' on games and forums. I hate math! I've always dreamed of going to Rome. I'm a fan of Chelsea and my favorite player is Eden Hazard. I am a fan of Emily Bett Rickards. I played Silkroad and League of Legends for a long time. Sometimes I place bet on football games and I usually lose. I love eating meatball and poğaça with potato. I love my classmates and it saddens me that we will leave each other this year. I hope the last few feeks will be fun.

6. sweetCHIEF

sweetCHIEF   globalmod playboy rank8

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
    correct

7. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
    wow sir thanks for approving xd

8. Mopneet

Mopneet   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
    :mrgreen:

9. Slim Shady

Slim Shady   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

Çok teşşekkür ederimmmmm.... :beer: :muck: :muck:
    Edit:Bi karşılaştırdımda arada ne kadar çok fark var ya iyi kendi yaptığımı direk götürmemişim 50 alırdım taş çatlasın. :naber: