Dr.Hemlock

Tanınıyorum
baho1992 demiş ki:
çok az kasmışsın ya benim 1700 sp m karşında bu hiç hıh xD
idare et artık süpposun sen canım 8O bu arada yanlış bilgilendirmeyelim "253.ooo bin k" baloncuk oldu :twisted:

Chauncey demiş ki:
Guild de bir azalma mı söz konusu yoksa bana mı öyle geldi? :P
Bir kaç kişi başka guildi kasmaya gittiler gelicekler gene toparlamaya çalışıoruz zaten yaz millet tatile puff diye uçup gittiler :) ama bizim farmlar bitsin heavenın bizden çekçeği var demedi deme chauncey illallah ettircez onları dimi abi

bu arada redcim sen ne ettin resim işini halledebildinmi

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
tan demiş ki:
Dr.Hemlock demiş ki:
baho1992 demiş ki:
çok az kasmışsın ya benim 1700 sp m karşında bu hiç hıh xD
idare et artık süpposun sen canım 8O bu arada yanlış bilgilendirmeyelim "253.ooo bin k" baloncuk oldu :twisted:
Farm mı Bitirdim Diyosun demek xD
yok be şafağım ömür biter farm denen şu garip şey bitmez :)

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Chauncey demiş ki:
Ben master olduktan sonra gazabımdan kaçıyorlar.Haliyle sayımız azaldı ama büyük bir bölümü yüksek lvl geri dönecekler

tan

rank8
baho1992 demiş ki:
Chauncey demiş ki:
Bir kaç kişi başka guildi kasmaya gittiler gelicekler gene toparlamaya çalışıoruz zaten yaz millet tatile puff diye uçup gittiler :) ama bizim farmlar bitsin heavenın bizden çekçeği var demedi deme chauncey illallah ettircez onları dimi abi

bu arada redcim sen ne ettin resim işini halledebildinmi
Kendim Yapıp Dedim Herşeyi Karıştırdım giden 11m Açıyorum İlhan Paşam Boş Bi Zamqanında Ayarlıyacak olmadı Kapınızı açarsınız Banada xD

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
oho sana kapımızı açarız tabi ki o zaman ben birşeyi ayarlamıyorum seni bekliyoruz guilde :) hihihi

tan

rank8
Dr.Hemlock demiş ki:
oho sana kapımızı açarız tabi ki o zaman ben birşeyi ayarlamıyorum seni bekliyoruz guilde :) hihihi
xD Vallah Oyundan Acayip soğudum 2 aydan Fazladır ne Bot Alıyorum nede Silk Sıkmaya Başladı :( Bugün Girdim Oyuna oda Serverlar boş Sabah Ondan bi Girem Ne Oluyo diye Bakem Dedim ama Aynen xD of ya napsam Bilmiyorum :(

HeLL_KinG demiş ki:
ilham abi valla oyuna giremedik online olamadık ve hemen guildden atılmışız hiç beklemezdim ama neyse :? :?
yaw ben bile unuttum ismini kaan dı sanırım bende soğudum oyundan aion açılsada ona geçsem
ilham abi unutmuştur büyük ihtimal kim oldunu :roll:

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
kaan gülüm oyunda herşey değişiyor devamlı sabit kalan birşeyler olmuyor ki sende arada sırada girip gidiyorsun.ben nickleri hatırlayamıyorum gelicek adam olunca birilerini atıyoruz.şu an 50 yaklaşıyoruz bakalım nolcak.

baho seni soruyor herkes nerde diye.bir ara uğrada durumu gör gidersin yine.

Dr.Hemlock demiş ki:
kaan gülüm oyunda herşey değişiyor devamlı sabit kalan birşeyler olmuyor ki sende arada sırada girip gidiyorsun.ben nickleri hatırlayamıyorum gelicek adam olunca birilerini atıyoruz.şu an 50 yaklaşıyoruz bakalım nolcak.

sro bozuldu hata verio idiot şey özledim sizleri ama bakalımi nş char yerindedir :roll:

tan

rank8
Dr.Hemlock demiş ki:

Bende şahidim vallah paşam şuan Serverın en Kral Türk Guildi + Unionunu Kurdunuz Hayırlı Olsun Benide Unuttusan Ben şafak xD

tan demiş ki:
Dr.Hemlock demiş ki:

Bende şahidim vallah paşam şuan Serverın en Kral Türk Guildi + Unionunu Kurdunuz Hayırlı Olsun Benide Unuttusan Ben şafak xD
hayda ne iş yaw kimler geldi uniuna vee guilde abi bi fotolarını at msnden merak ettim

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
tan demiş ki:
Dr.Hemlock demiş ki:

Şafak ben unuttum seni isim neydi :wink1: yok be cano artık pcnin başında uzun süre duramıyorum sıkıyor beni.saolasın union şu an ikinci en güçlü union umarım kaleyi alarız artık.Guilde zaten laf yok ben varım içinde güzel olacak tabi :beer: senin gibi güzel dostlarıda bekliyoruz ama şafak.

F34RL3SS demiş ki:
Teşekkürler saoalsın.

ArtLess demiş ki:
hayda ne iş yaw kimler geldi uniuna vee guilde abi bi fotolarını at msnden merak ettim
InFeCT
__OTTOMAN__
MaReSaLs
kuwait
LangNedDuath
TURKIYEM
TURKlYEM
INFERNAL

Şu an durum bu bahadır.Bu hafta ilk sınavımızı vereceğiz Kalede hayırlısı ne diyelim :headbang:

Yukarı Alt