Selam arkadaşlar,
Yeni üye listemizi ekledim.Eğer bir sorun olmazsa bu arkadaşlarla hep beraber olacağız.Siz de bize katılmak istermisiniz?
Eğer bu sorunun cevabı evetse aşağıdaki üyelerden herhangi birisine ulaşınız.

MEMBER LİST

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Guild'imizden Birkaç Hatıra Resimleri
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.[/quote]

Saygılarımla....

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ama bahadır olmaz ki... 5 dkya kadar lvl atlıcam ne olcak :D ama eline sağlık ama süper bi guild ama ve ama... yani söyleyecek o kadar çok ve güzel şeyler var ki bu guild için... bunuda ben ekliyeyim sen eklememişsin madem:

gelecek memberlerin 70 üstü olması gereklidir

bannedddd

Buralıyım
Guild'iniz her açıdan süper devamını dilerim bu ortamın.. Master'ınıza selam. (:

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Eline sağlık baho yine afilli birşeyler vurmuşsun ekrana.bizim guildin lvl ortalaması mı azalmış nedir? var bir gariplik hadi bakalım :)

:) yoo düşük diilki oakdar 16 tane 80 ve üzeri var yani nerdeyse yarısı 80 + :D maşallah dielim gözü olanında gözü çıksın xD

hımmm Dr.Hemlock mu bu yazan.... vayy diablonun reklamını hemen yapıştırmışız... gelsin biran öncede kurtuluruz belki bu srodan :D

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
hahah çıksın kimin gözü varsa.

Diablo 3 işte başka söze gerek yok iştahla bekliyorum.

fuem1907 demiş ki:
Evet doğru sağlam guild...Ama sadece level bakımdan yüksek değiliz guild içindeki yardımlaşma saygı, sevgi, hepsi var.

Bu server çok guild gördü InFeCT(eski Aristocrats) nerdeyse bu server açıldından beridir var.Belki server açıldında adımızı duyuramadık ama duyuranlarıda görüyoruz hepsi birer birer bozuldu.Bizim serverın başından beridir ayakta olmamızın tek sebebi birbirimize olan yakınlığımız ve kimseyle düşman olmamızdı.Gerçi görünen köy klavuz istemez.

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Can yakıcı sözler bir baho klasiği olmuş :D adam sölemiş herşeyi daha ne denir.

Bu arada kapkac avatarın gözümden kaçmadı.Merak etme ilk oynayacaklardan biri biziz.saolsun diablo fanatikleri

bu köyün senin gibi bir klavuzu olduğu sürece baho heç bişi olmaz... derler ya hep destek tam destek....
Dr. üzerine titrediğimiz oyuna kavuşmak bi başka oluyo yaw :D sen benden daha iyi bilirsin...:D

ya Dr um şu oyun bi çıksın sronun yüzüne bakarsam namerdim :D Diablo ya isminde bile asalet var... bu oyun anlatılmaz harbiden yaşanır

tan

rank8
baho1992 demiş ki:
fuem1907 demiş ki:
Evet doğru sağlam guild...Ama sadece level bakımdan yüksek değiliz guild içindeki yardımlaşma saygı, sevgi, hepsi var.

Bu server çok guild gördü InFeCT(eski Aristocrats) nerdeyse bu server açıldından beridir var.Belki server açıldında adımızı duyuramadık ama duyuranlarıda görüyoruz hepsi birer birer bozuldu.Bizim serverın başından beridir ayakta olmamızın tek sebebi birbirimize olan yakınlığımız ve kimseyle düşman olmamızdı.Gerçi görünen köy klavuz istemez.
Sana Katılıyorum Bahadır ne Olursa Olsun InFeCT gibi Guild ve Ortamı yok Olmazda Ne Guildler Gördüm şu Serverda 2 Günde Serverdaki Tüm 80 lvl leri Toplayan Guildler Neler Ben Her Zaman Derim bi Anda Olan şeyden Hayır Germez Yavaş ve Sabırlı bi Şekilde Bekliyecen Serverın 2. günü Arkadaşlarla Guild Kurduk Kapttık Başka Guild Açtık Aramızda Tartışma çıktı Bende Tibetin Kralı Olan en Saygın Guild Olan GAME_MASTERS açtım Baya bi Toparladık ama Artık Oyuna Fazla önem Vermiyorum çok Arkadaşlarım Charlarını ya Sattı yada Bıraktı Bunlardan biride Blue_DRAGON Yanlız Kaldım GAME_MASTERS da Tek DRAGON Red_DRAGON Kaldı ama Ne Olursa Olsun Allahın İzniylede Herşeyin Üstünden Gelirim Beni Tanıyan Tanır Kimseye Küfürde Etmem bi Kişinin canınıda Yakmam 4Ever InFeCT :) Burdan İlhan Paşamada Saygılar Her Zaman YanınDayım Paşam :) ===(/\- M0De_XL -/\)===

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
tan demiş ki:
baho1992 demiş ki:
fuem1907 demiş ki:

Sana Katılıyorum Bahadır ne Olursa Olsun InFeCT gibi Guild ve Ortamı yok Olmazda Ne Guildler Gördüm şu Serverda 2 Günde Serverdaki Tüm 80 lvl leri Toplayan Guildler Neler Ben Her Zaman Derim bi Anda Olan şeyden Hayır Germez Yavaş ve Sabırlı bi Şekilde Bekliyecen Serverın 2. günü Arkadaşlarla Guild Kurduk Kapttık Başka Guild Açtık Aramızda Tartışma çıktı Bende Tibetin Kralı Olan en Saygın Guild Olan GAME_MASTERS açtım Baya bi Toparladık ama Artık Oyuna Fazla önem Vermiyorum çok Arkadaşlarım Charlarını ya Sattı yada Bıraktı Bunlardan biride Blue_DRAGON Yanlız Kaldım GAME_MASTERS da Tek DRAGON Red_DRAGON Kaldı ama Ne Olursa Olsun Allahın İzniylede Herşeyin Üstünden Gelirim Beni Tanıyan Tanır Kimseye Küfürde Etmem bi Kişinin canınıda Yakmam 4Ever InFeCT :) Burdan İlhan Paşamada Saygılar Her Zaman YanınDayım Paşam :) ===(/\- M0De_XL -/\)===
Saolasın güzel düşüncelerin için şafağım.biliyorum herzaman yanımızdasın bil ki biz de herzaman senleyiz herşeye herkese rağmen.Bizde artık kendi yağımızda sakin sakin takılıyoruz gelen giden kar kalıyor guildde.bir gün guilde beklerim kahve içmeye :D

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
HeLL_KinG demiş ki:
alooo ilham abi emin abi baho :D ben kaan az kaldı geri dönüorum inş. unutulmamışızdır en geç ağustosun 3-4ü gibi dönüorm:)
nerdesin kaçak aylar oldu.yok yok seni almıcam guilde 8) gel bekliyoruz canım benim

Dr.Hemlock demiş ki:
HeLL_KinG demiş ki:
alooo ilham abi emin abi baho :D ben kaan az kaldı geri dönüorum inş. unutulmamışızdır en geç ağustosun 3-4ü gibi dönüorm:)
nerdesin kaçak aylar oldu.yok yok seni almıcam guilde 8) gel bekliyoruz canım benim
hee valla abi ya uzun zaman oldu silkroadı bırakmıstım dersler falan yoğundu ama az kaldı en gec ağustosta dönüyorum bu aralar girerim oyuna ama çok az malesef bide çalışıyorum o yüzden yeni bi carla gelicem acaba yine bildiğimi okuyup glavie mi acsam yoksa senin gibi bi ölüm makinesi olan int mi açsam diye kafam karıştı :mrgreen: :beer: :beer:

Yukarı Alt