Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Yaşadığımız talihsiz olaydan sonra yepyeni bir guild ismi ile yine dostlarımızlayız.Ne lvl i ne üye sayısı önemli ; sadakat ve saygımız kafidir hepimiz için.Geçmiş olsun dilekleri için tüm dostlara teşekkürler.Yeni gelecek arkadaşların 50 üstü ve saygılı olması yeterlidir.

InFeCT

ulaşmak için:

ZeRDuST
__Proton__
TuRKWaRioR
__KaRaKaR__
hikmettopcu
BALYOZ
BlackOrph
Candide
KILIC_Ali

tan

rank8
Yeni Guildiniz Hayırlı Olsun paşam Her Zaman Bilirim Aristocrats Guildi Serverdaki Kimseyle Dalaşmıyan Bi Guildi Bu da Öle Olucagından Eminim Size Başarılar Dilerim İstediginizi Yapıcagınızdan da Eminim Spy Arkadaşımızada Bu Aarada Geçmiş Olsun K.i.b extraokk

Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler arkadaslar. Guildi her kim sildiyse amacı bizi ayırmak olamaz Tek yaptığı 8-10 m masraf buda bizim guild için önemli bişey deil 2dak'da toplanır. Biz tekrar dostlarımızla birlikte InFeCT'teyiz. Aristocrats gider InFeCT gelir içindekiler değişmez.. extraokk

saolun arkadaşlar bu itliği kim yaptıysa allah cezasını versin bidaha o charı zor toplarım adi guildi almış neresine ne yapıcaksa artık Evil or Very Mad şu guild toplayalım başka bişi istemiom

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
ohh ohh iyi toparlandık yeni dostlar da katılıyor aramıza bu arada 50 yi sevmedim 60 olsun lvl yoksa gelmeyin istemem :mrgreen:

bizim guilddeki TR_kanki oyunu bıraktı onun çarı biz alıoz en yakın zamanda onuda sokcaz guilde

Lord_Rings demiş ki:
hayırlı olsun guıldınız ınşallah kalıcı dostluklar kurarsınız extraokk
Aristocrats'da kalıcı dostlukları kurduk ve guildin silinmesine ragmen tam kadro ile InFeCT'te yine hep birlikteyiz.

InFeCT Member TuRKWaRioR extraokk

Lord_Rings demiş ki:
TR_KANKİ yi ben satın aldım ınFeCT guıldıne gelcem umutun arkadaşıyım eğer kabul edersenız gelmeye hazırım extraokk
Başımızın üstünde yerin var batu bazı s*laklar seninle beni aynı kişi sanıo onlarada taksim buluşmasında gösterelim kardeşim herşey rütbeyle olmuo nese yarın oyuna gir pm at bana aliim seni extraokk

Yukarı Alt