Aristocrats silindi ama tekrar dostlarımızla InFeCT'teyiz ve 50+ saygılı oyuncuları aramıza bekleriz..
Guildimizi lvl 4 yaptık kısa süre içinde 5 olcağız...kadromuz şimdilik bu;

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
not:Aralıklarla Member listemizi güncelliyeceğiz...

ulaşmak için:

_Spy3068_
ZeRDuST
TuRKWaRioR
__KaRaKaR__
hikmettopcu
BALYOZ
BlackOrph
Candide
KILIC_Ali

InFeCT Tam Gaz Yoluna Devam Ediyor Bu Yolda Yanımızda Olmak İsteyen Yeni Dostları Bekleriz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

bannedddd

Buralıyım
Başarılar arkadaşlar...

BlackOrph'a benden selam, foruma tekrar gelmesini istediğimi söylerseniz sevinirim. extrabeer

Rational demiş ki:
Başarılar arkadaşlar...

BlackOrph'a benden selam, foruma tekrar gelmesini istediğimi söylerseniz sevinirim. extrabeer
bağaş üstüne

ya rational nolduya ilham abiye sorcaktım zman olmadı char soyulunca giremedim extralooba noldu bi anlatırmısın fransız kaldım olaya buraya veya ö.m den anlatırsan sevinirim

bannedddd

Buralıyım
baho1992 demiş ki:
umut beni düzelt lo 80 olucam 0,35 ex kaldı :mrgreen: 80 yap şimdiden başla işe istersen hihihi
Sen hala 80 olamadın mı yav. İlk açıldığından beri Hercules'tesin. Belki hatırlarsın; ben _AmyLee_ Cool

BlackOrph konusuna gelince oyunda sizler tartışma yaşamışsınız pk mevzuları, büyük küfürler falan olmuş konu buralara taşınmıştı onun üstüne de forumdan ayrıldı. Crying or Very sad

Rational demiş ki:
baho1992 demiş ki:
umut beni düzelt lo 80 olucam 0,35 ex kaldı :mrgreen: 80 yap şimdiden başla işe istersen hihihi
Sen hala 80 olamadın mı yav. İlk açıldığından beri Hercules'tesin. Belki hatırlarsın; ben _AmyLee_ Cool

BlackOrph konusuna gelince oyunda sizler tartışma yaşamışsınız pk mevzuları, büyük küfürler falan olmuş konu buralara taşınmıştı onun üstüne de forumdan ayrıldı. Crying or Very sad
hihi şimdiye çoktan olmuştumda char soyuldu 1 hafta felan oyalandım tmm anladım saol

Yukarı Alt