Redd demiş ki:
akherons demiş ki:
Redd demiş ki:
kısaca inceledikten sonra hiç sevmediğim bir site haline geldi biranda. heryaştan kullanıcılarımızda var bence gereksizdi. varı yoğu küfür +18 içerikler. başka hiç bişey değil. stv de yayınlanan bir diziyle nedensiz ahlaksız yazılar yazmışlar günahtır ya ALLAH korkuları yok sanırım böyle terbiyesizlerin ahlaksızların.
ahlakı ve hak yememeyi stv dizilerinden mi öğreniyorsun yoksa sen? verdiğin soruyada cevap yazayım ; allah korkumuz yok evet.
Allah' tan korkmayın zaten Allah' ı üzmekten korkun, ona ihanet etmekten :)
benim nerden ne öğrenip nerden ne öğrenmediğimi sana sorucak değilim ben. sadece yorumumu yaptım. ALLAH korkusu olmayanla işim olmaz. sende sus bence.

Takımı
Besiktas
UnDeFeateD demiş ki:
CappaBaron'u özledim...
Birşeyleri gözünüz kapalı izlemeyi bıraksanız artık ? Yeniliklere ve değişikliklere biraz yaklaşsanız. Ön yargılarınızı kaldırsanız , iyi olmaz mıydı ? :rolleyes1:

Lenneth demiş ki:
UnDeFeateD demiş ki:
CappaBaron'u özledim...
Birşeyleri gözünüz kapalı izlemeyi bıraksanız artık ? Yeniliklere ve değişikliklere biraz yaklaşsanız. Ön yargılarınızı kaldırsanız , iyi olmaz mıydı ? :rolleyes1:
forum onun gbi oturaklı ağır yöneticileri özledi.sözüm adminlerden dşarı yanlış anlaşılmasın

Lenneth demiş ki:
UnDeFeateD demiş ki:
CappaBaron'u özledim...
arkadaş sadece cappabaronu özlemiş karıştırmışsın yenilik falan ön yardgı demişsin

ps: senimi özlemesi gerekiyordu makara:

SaiJeva demiş ki:
Lenneth demiş ki:
UnDeFeateD demiş ki:
CappaBaron'u özledim...
arkadaş sadece cappabaronu özlemiş karıştırmışsın yenilik falan ön yardgı demişsin

ps: senimi özlemesi gerekiyordu makara:
summer5: biggrint1

Takımı
Besiktas
HaMulo demiş ki:
Lenneth demiş ki:
UnDeFeateD demiş ki:
CappaBaron'u özledim...
forum onun gbi oturaklı ağır yöneticileri özledi.sözüm adminlerden dşarı yanlış anlaşılmasın
Bu gün tam da sözünü ettiğin gibi bir yönetici geliyor buraya, geldiğinde haberdar ederim ^^

Bende inci karşıtıyım nolmuş yani? Buda benim fikrim inciye karşı ön yargılarımdan fazlası var ben böyle lanet bi topluluk görmedim.

Eğer inci paylaşımından kastını bunlarsa; http://inciswf.com/1285214896.swf

az önce gülme krizine giriyordum. Çok şükür ki çarpı işaretine basabildim ve gülerken ölmekten son anda kurtuldum.

Ha işin birde diğer boyutu var. Eğer inciden kasıt terbiyesizce laflar. Siyasetçiler aşağılamak, insanların değerlerini hiçe sayıp onlara hakaret etmekse. Buna çok ağır kelimeler kullanırım. İşte o zaman burasının üzerini çizerim .Yazıklar olsun der giderim.

Herkes birbirinin görüşüne saygı gösteriyor diğmi? Ben şahsen incide ki arkadaşlara karışamam onların eğlencesi o dur saygı duyarım. Ama sizde bana saygı duyarsanız ki inciden nefret ederim. Ben gördüğüme göre yorumlarım duyduğuma inanmam. Milletin annesine, bacısına küfür etmekse eğlence. İnsanlık tekrar bir evrim geçiriyor ve anlaşılan tekrar hayvanlaşıyoruz sonucunu çıkartırım. Ha dediğim gibi burada zaten cihanın küfüre ve saygısızlığa izin vereceğini sanmıyorum. Bu yüzden içim bir nebze olsun rahat.

Ama bu gençlerden ricam. Terbiye ve Ahlakınızı bir nebze olsun koruyun lütfen. İncide sergilediğiniz haraketler orada kalsın. Gerçek hayatınıza yansıtırsanız eğer işte o zaman bizi rezil bir geleceğin beklediği kanısına varırım.

Ps: İnci denildiğinde bilen bilir. Aklıma gelen ilk şey Nuh Kavmi oluyor. Sonumuz hayır olsun diyorum bilen kardeşlerime üzüntülerimi yolluyorum.

Saygılar,

Toplumda inci yazarı olmaktan gurur duyan liseliler var... Bunun neresi gurur duyulacak bişey bunlar nasıl Türk gençliği? Bunlar kesinlikle Gençliğe Hitabe'de anlatılan Türk gençliği değil!

Bu insan dışı varlıkların yaptığı şeyleri böyle forumlarda paylaşarak biyerlerinin tavan yapmasını sağlıyosunuz. İnci denen laneti bilmeyen kişilerede yayıyosunuz çoğalmasını sağlıyosnuz! Çok beğenen kendisi girip bakar orasıda herkese açık zaten!

Ve ben bu salak swflerin çoğunu Akıllı Tv Şipşak Tv gibi programlarda zaten izliyorum, orda izlemezsem Facebookta karşıma çıkıyo hertürlü izleriz yani bunlari inciye gerek yok.

Gülmeyemi ihytiyacınız var? Bakınız Bobiler örg. Nispeten daha düzgün bi site.

Takımı
Besiktas
TitusPullo demiş ki:
Eğer inci paylaşımından kastını bunlarsa; http://inciswf.com/1285214896.swf

az önce gülme krizine giriyordum. Çok şükür ki çarpı işaretine basabildim ve gülerken ölmekten son anda kurtuldum.

Ha işin birde diğer boyutu var. Eğer inciden kasıt terbiyesizce laflar. Siyasetçiler aşağılamak, insanların değerlerini hiçe sayıp onlara hakaret etmekse. Buna çok ağır kelimeler kullanırım. İşte o zaman burasının üzerini çizerim .Yazıklar olsun der giderim.

Herkes birbirinin görüşüne saygı gösteriyor diğmi? Ben şahsen incide ki arkadaşlara karışamam onların eğlencesi o dur saygı duyarım. Ama sizde bana saygı duyarsanız ki inciden nefret ederim. Ben gördüğüme göre yorumlarım duyduğuma inanmam. Milletin annesine, bacısına küfür etmekse eğlence. İnsanlık tekrar bir evrim geçiriyor ve anlaşılan tekrar hayvanlaşıyoruz sonucunu çıkartırım. Ha dediğim gibi burada zaten cihanın küfüre ve saygısızlığa izin vereceğini sanmıyorum. Bu yüzden içim bir nebze olsun rahat.

Ama bu gençlerden ricam. Terbiye ve Ahlakınızı bir nebze olsun koruyun lütfen. İncide sergilediğiniz haraketler orada kalsın. Gerçek hayatınıza yansıtırsanız eğer işte o zaman bizi rezil bir geleceğin beklediği kanısına varırım.

Ps: İnci denildiğinde bilen bilir. Aklıma gelen ilk şey Nuh Kavmi oluyor. Sonumuz hayır olsun diyorum bilen kardeşlerime üzüntülerimi yolluyorum.

Saygılar,
OMGGGGGGGGGG. KİM VAR BURDA. 8O

Pm ye bak abi. :buddha:

Yukarı Alt