Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aynı yönetmen aynı oyuncu bu yönetmen bu çocuğu süppoo oynatıyor ve bende hayranlıkla izliyorum bir caprio nefretçisi olan ben titanic'ten beri hayranı oldum çıktım hele ki shutter island'ı islemediyseniz hemen izleyin.

Ps : bu filmide kaçırmayacağım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Filmi "Pınar Batum"'da çok beğenmiş , twitter'da "INCEPTION! izledikten sonra bu dünya size çok yavan gelecek söylemedi demeyin..." yazmış :P Bende en kısa zamanda gidip izleyeceğim :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
Filmi "Pınar Batum"'da çok beğenmiş , twitter'da "INCEPTION! izledikten sonra bu dünya size çok yavan gelecek söylemedi demeyin..." yazmış :P Bende en kısa zamanda gidip izleyeceğim :)

o ablaya da her nedense aşığım kuzum lost çeviri pınar abla awwwsome hatunu görmeden sarışın 170 boylarında 56 kg wamp iş kadını şeklinde hayal ediyorum siyah çerçeveli kemikten bir düz kare gözlüğü var sağ göz 1.25miyop sol göz 0.75 ayak numarası 38 ellerde vişne çürüğü ojeler kısacası pınar demişse izlerim abi :santa: nese:

Ps : yazıyor mu çeviri pınar batum diye ihihihihii :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
Kemalist demiş ki:

o ablaya da her nedense aşığım kuzum lost çeviri pınar abla awwwsome hatunu görmeden sarışın 170 boylarında 56 kg wamp iş kadını şeklinde hayal ediyorum siyah çerçeveli kemikten bir düz kare gözlüğü var sağ göz 1.25miyop sol göz 0.75 ayak numarası 38 ellerde vişne çürüğü ojeler kısacası pınar demişse izlerim abi :santa: nese:

Çevirmeye başlamışta 8-9 gündür %30'da duruyor , unuttu galiba :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
extraloob demiş ki:
Kemalist demiş ki:

Çevirmeye başlamışta 8-9 gündür %30'da duruyor , unuttu galiba :P

Pınar Batum diye birisi karşıma gelse, aşığım abicim ismi soyismi bir görmediğim insana bu kadar mı yakışır ne iş yapar dur len aklıma geldi harbiden araştırıyorum :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
vizyonda mı 30 temmuz diye hatırlıyorum hemen bakayım şuna ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet baktım capacity'de oynuyor 30 temmuzda vizyona girmiş bende bu haftaiçi izleyeceğim teşekkürler güzel hatırlatma oldu bu unutmuştum :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
DinKa demiş ki:
extraloob demiş ki:
evet baktım capacity'de oynuyor 30 temmuzda vizyona girmiş bende bu haftaiçi izleyeceğim teşekkürler güzel hatırlatma oldu bu unutmuştum :muck:
ne demek. hatunla gitme abi, yoksa bi daha onunla sevişmek istemezsin, söyliyim. :P

bromance'la gidiyoruz summer6: makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
dün gece filmi soluksuzca izledim ve gerçekten çok keyf aldım aklıma dire şu sorular geldi caprio olmasa holywood ne yapacak nasıl geçimini sağlayacak ve hepinize bir abi tavsiyesi bugün interneti dolaşın ve capiro'nun ne kadar filmi varsa hepsini tek tek izleyin ben hepsini izledim ve şu kadar diyorum bu adamı boşuna tutmuyorlar kardeşim herif oyuncu hangi role soksan giriyor.

filme gelince harbiden dün gece yatıp sabah kalktığımda etkisindeydim ama beni fazla etkilemedi çünki ben hayatı hayal ve rüya olarak seçmem algılarım sağlamdır gerçeği bilirim ve ona göre yaşarım ama hayal kurup yattım beni .iktir eden hatunlarımal kırılma noktalarında rüyaya yatıp hemen oradan bir hayat kurmayı düşündüm güzel şeyler oldu film güzeldi ama öyle abartıldığı kadar güzel değildi bence shutter island çok çok daha güzel lakin şu var bu film insan hayatında kesinlikle izlenmeli.

Yukarı Alt