1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İnanılmaz! Oyun hatası! Kolay Powerlvl (Olay Çözüldü!)

1. discogolf

discogolf Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Burası haritada "Niya Remains" yazısının "S" harfinin hemen sağı.. Burada gördüğünüz gibi bazı akıllı tipler surların içine adam yerleştirip, kendileri de hemen üstte shamanları keserek çok hızlı lvl atlıyorlar!!
    tek bulabildiğim surların en sağından toprak bölgeden içeri girebiliyorsun. Fakat onların yanına kadar gidemedim bunu yapmayı bilen var mı ?
    Varsa açıklasın biz de yapalım bunu tüm nemesis guildi (BABEL) biliyor ve kullanıyor!

2. Zardock

Zardock   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    generallerde taxi yapmak için yerler var daha az tehlıkelı burda yapıcagına orda yap bence yarkana bug yapılan bölge oraya mob gelmıyor ezık charı oraya koyup arena gırısınde yuksek lvl charla powerlevel yapılıyor :lol:

3. discogolf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi de buranın neresi tehlikeli anlamadım? adamların durduğu yer zaten surların içi ve alt taraftalar.. Orada zaten yaratık yok spot noktası da yok. Artı kasan adamlar üstlerinde kalıyor.bir de resimdeki gibi Bard skill i kullanıyorlar kasan adamlara extra güç ve defans basıorlar .. Ben nemesis guildindekilere sordum sadece bizim guild biliyor açıklayamayız dediler. Yanımda kasan adamların üzerinde o kadar buff görünce şaşırdım ve etrafa baktım hiç bardçı yok sonra radara baktım hemen yanımda admlar gözüküyor yanımda adam yok.. Şüphelenip araştıra araştıra bu kadarını buldum.. Oraya gidilecek yolu daha keşfedemedim.. Rolling Eyes

4. discogolf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir Allah'ın kulu bilmiyor mu yani ? Ya da çözemedi mi şu olayı ?

5. discogolf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allahtan bir kaç yabancı arkadaş edindik de oyunda bize yardım ediyorlar!!! Bu yolu srobot kullanıyormuş. Srobot Hotandan taklamakandaki generallere doğru giderken botun takip ettiği yol buymuş yani bot bu bölgeye girip takılabiliyormuş! :lolmuch: Kısacası bot size duvarın arkasındaki o bölgeye nasıl geçebileceğinizi gösteriyor.. Nemesis guildi de bunu gizli bilgi diye söylemiyor Birde ben bu bilgiyi buldum diye bana nasıl buna cürret edersin diye tehdit edior vay zavallılar! headbang2ft9 Tüm Türk arkadaşlar sırf bu türk düşmanlarına inat olsun diye bütün 66-68 lvl adamlarınızı bu bölgede powerlvl yaptırabilirsiniz! Herkese Kolay gelsin! popcorn

6. Leader

Leader Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu Yapanlar'ın İsmi Yabancı İse Normal Wall Hack Kullanıyorlardır...

Wall Hack : Duvar,Dağ,Tas gibi cisimlerin icinden gecerek istenilen bolgeye kısa zamanda ulasmayı saglar...

7. _EvilAngel_

_EvilAngel_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yabancı arkadaş haa xD Bide Tehdit Ediyurlar senaryo Yazmışın Tbrkler..Bu Bilgilerin Hepsi www.silkroadonline.net in forumunda var Sen ordan almış olmayasın bunları Bidaha Düşün xD

8. hayabusa_

hayabusa_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tam olarak botu kaydedeceğimiz koordinatı verirmisin ve kasma alanıda önemlimi ona göre kaydedelim bakalım ne olacak popcorn popcorn :mrgreen: :santa: hmm

9. discogolf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu öğrenmek için buraya yazdım kimse cevap vermedi kendim oyunda here2own adlı guildden luria nickli oyuncu ile konuşarak buldum çözümü.. silkroadonline.net forumunda vardır ilk önce foruma yazdım ama oraya da doğru dürüst cevap gelmedi! Kimbilir belki sen bu "a ha buldum" "şimdi bi laf sokayım da madara edeyim şunu" diyerekten ani bir refleks bir hevesle yazdığın yazıdan önce bir iki cevap benim silkroad forumuma yazılmıştır.. ve sen de bunu gerekçe göstererek şimdi bana burada laf sokmaya cesaret ediyorsun? Exclamation Madem forumdaki yazımı gördün cavaplara da baksaydın.. abuk sabuk cevaplar vardı. Gelelim senaryoya.. İstersen Senin gibi forumlarda millete hart zurt yapmaya hevesli klavye delikanlıları için bi senaryo hazırlarım! kurtlar vadisi tadında.. veririz eline iki silah dalarsın foruma . Bilmediğini bilmemenin sana verdiği cesaret ile yazarsın her konuya herkesi madara etmeye çalışırsın her konuya atlar abuk sabuk konuşur çıkarsın nasıl iyi di mi? Tam senin olayın işte.. Şimdi ben de sana bunları yazdım diye bir daha yaz bir daha bir daha sürekli yaz buraya e mi? aman altta kalma mazallaf bu forumda itibarın düşer sonra insanların yüzüne bakamazsın :lolmuch: bir de anlamadığım şimdi ben çözümü yazınca laga luga yapıp buraya yazıyorsun boş yere tartışma yaratmaya çalışıyorsun ?
    Forumdaki birçok kişi görmüştür Sürekli bakıyorum adamın biri bir konu ortaya koymuş izah edilmiş açıklığa kavuşmuş konu; ardında bunun gibi abur cubur tipler konuyu lastik gibi uzatıp kelalaka noktalara getiriyorlar..
    Bu ve bunun türündeki metabolizmaları forumlara özel mi atıyorlar ?
    Ben mi haksızım bu şahıs mı siz karar verin Neyse.. Koordinatları soran arkadaş .. niyaların genel kasma noktalarını dene party noktalarını birinde takılacaktır göreceksin..

10. Morwena

Morwena Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    millet le dalga geçip bulduğu şeyide kötüleme Exclamation

11. discogolf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ExLoob Mod. teşekkür ederim. Bir kişi de olsa beni anladıysa ne mutlu. Yalnız burası değil bir çok forumda bu tarz sataşmalara maruz kalmak inanın insanı sıkıyor. Bir konuyu sormak açıklığa kavuşturmak cevap vermek için bile 2 kere düşünür oldum sırf bu tarz muhabetler yüzünden. Tekrar teşekkür ederim kolay gelsin.

12. HastaInsan

HastaInsan Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vay be :lol:

13. Anonymous

Anonymous Guest

inanılmaz derken bende essahtan bişe var sandım. bunu lvl 1 ezik bile bulabilir