hocam bu sattığın hesapları aldıktan sonra gamebayi'den 1 ay uzatmak yeterlimi botu sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için ?? Ben gamebayi'ye sordum 2 adet 1 aylık uzatma satın almamız gerekiyormuş ? hiç kullanılmadığı için.. Bilgisi olan varmı ? Burdan acc.ları aldıktan sonra birde oraya 30 lira verip öylemi kullanacaz ??

drkhn007 demiş ki:
hocam bu sattığın hesapları aldıktan sonra gamebayi'den 1 ay uzatmak yeterlimi botu sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için ?? Ben gamebayi'ye sordum 2 adet 1 aylık uzatma satın almamız gerekiyormuş ? hiç kullanılmadığı için.. Bilgisi olan varmı ? Burdan acc.ları aldıktan sonra birde oraya 30 lira verip öylemi kullanacaz ??
aynen uzatmanız yeterli sorun olursa ben yardım edeceğim.

The Black demiş ki:
Xrosower demiş ki:
Güvenmeyin derim önceden çarımı çalmıştı bu sahtekar herif.
gövenmesen nolcak kaybetceğin 1 lira sahtekar olsa 1lira içinmi dolandırcak milleti. ayrıca kanıt sun
sunamıyosan :byes:
adımı lekeliyolar dostum bütün postlarımı inceleyin bi tane char almak için postumu bulamazsınız.Messengerde bütün forum ekli bende nerdeyse nasıl biri olduğumu söylesinler.Hadi onu bırakın en son menada char kasayım satayım dedim 51 de bıraktım şimdide onuda 1 günde yaptım zaten şimdide satıyorum onu.

KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM . 10 TANE ALDIM TEŞEKRÜ EDERİM
UCUZ VE GUVENILIR

Yukarı Alt