1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İnadına Yaşamak!

1. Ben de

Ben de Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    8 yıl önce tinerciden kaçarken araba ezince bitkisel hayata girdi. Fatih, konuşmayı ve yürümeyi yeniden öğrenerek üniversite bitirdi.

Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi öğrencisi Fatih Özen 8 yıl önce, 20 yaşındayken bir akşam arkadaşlarıyla sinemaya gitti. Çıkışta tinerciler yolunu kesti. Fatih Özen, tinercilerden kaçarken Aksaray'da otomobilin altında kaldı. Bu kaza onu hayattan tam 8 yıl kopardı. İlk 5 yılında bitkisel hayattaydı. Gözlerini açtığında annesi Sultan Özen yanındaydı. Fatih onun 4 çocuğundan en büyüğüydü. Trabzonlu anne 5 yıl sonra gözlerini açan oğluna, yeniden konuşmayı, yürümeyi öğretti. Trafik kazasıyla yarım kalan okulunu bitirdi önce Fatih Özen. Parmakları tutmuyordu, yazı bile yazamıyordu ama annesi Sultan Özen oğlu için okulda yazılarını yazsın diye birini parayla tuttu. Fatih, parayla tutulan arkadaşıyla okula gitti, bir yıl boyunca. Onun yazması gereken yazıları, para karşılığında arkadaşı yazdı. Ve okulunu yarım kalan üniversitesini bitirdi. Şimdi, Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu oldu.

Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi öğrencisi Fatih Özen 8 yıl önce, 20 yaşındayken bir akşam arkadaşlarıyla sinemaya gitti. Çıkışta tinerciler yolunu kesti. Fatih Özen, tinercilerden kaçarken Aksaray'da otomobilin altında kaldı. Bu kaza onu hayattan tam 8 yıl kopardı. İlk 5 yılında bitkisel hayattaydı. Gözlerini açtığında annesi Sultan Özen yanındaydı. Fatih onun 4 çocuğundan en büyüğüydü. Trabzonlu anne 5 yıl sonra gözlerini açan oğluna, yeniden konuşmayı, yürümeyi öğretti. Trafik kazasıyla yarım kalan okulunu bitirdi önce Fatih Özen. Parmakları tutmuyordu, yazı bile yazamıyordu ama annesi Sultan Özen oğlu için okulda yazılarını yazsın diye birini parayla tuttu. Fatih, parayla tutulan arkadaşıyla okula gitti, bir yıl boyunca. Onun yazması gereken yazıları, para karşılığında arkadaşı yazdı. Ve okulunu yarım kalan üniversitesini bitirdi. Şimdi, Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu oldu.

Helal Olsun :buddha: :buddha:

2. *Just4Fun

*Just4Fun Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Ögrenci
    Bitkisel hayat demek : Beynin ölümü demek nasıl oluyor ? :S

3. Ben de

Ben de Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    En baştan herşeyi öğretmiş annesi işte :muck:

4. *Just4Fun

*Just4Fun Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Ögrenci
    Arkadasım anlatamıyorum . Ben olayı yasadığım için biliyorum ! Dedem gözümün önünde öldü . Yani ilk önce beyin ölümü oldu vs vs derken hastanede fena idi . Dedilerki Beyin ölümü olmus yapılcak tek sey beklemek dedi ve sabahı görmedi ! Yani Anlatmak istediğim olay beyin ölümü olduysa ot gibi yaşar baska birsey olmaz.

5. Zeratul

Zeratul Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kha haber ajansı :P