ScorpioGlaive demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Ne yapacağımı bilemedim :D Biraz daha ayrıntılı :P
ahaha fikir harika ya çok mükemmel olmuş adanalee - adana kebap rofl :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mojito

Hacım şimdi çıkmam lazım yarın saat 13.00 da upload ederim Tmm mı ben şimdi Dayımgile kaçar Herkeze İyi geceler

Abi her şeyi bana öğretmeye çalıştın sağol süper işler çıkarıyorsun hemen rütbenin gereğini yapmaya başlamışın .
Rütbenin hakkını veriyorsun yani :beer: 8)
Benim imzam kadar yapabiliyorum artık sayende , kendi imzanı yapmak başka bir duygu :P

ScorpioGlaive demiş ki:
FruitFly bir şey istememişsin ama ben yaptım :)

- Resim Silinmiş.
Dark Knight demiş ki:
Fruit Hacım hemen yapayım sana
Bu şekilde işler karışıyor. bu bölümü 2 kişi idare edecekse önceden kim kime yaptığını belirtsin öyle başlasın yapmaya :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mojito

Hacım herhalde sen burda olumsuz kişi oluyosun ben hayır 2 kişi yapar kiminkini kullanırsa o olabilir yani benim için farketmez Benim için önemli olan Üyelerin memnuniyetidir...

Evet usta haklı , bana bildiğim her şeyi sen öğrettin msnden benle çok uğraştın :P
Şimdi öğrettiklerin meyvesini bana veriyor da hacı msnden ben sana fotomu atmış mıydım atıcaktım laptopdaydım atmadıysam aç da atim :D
Bir msni açarsan bir de sorum var bir şey unuttum :P

Dark Knight demiş ki:
Hacım herhalde sen burda olumsuz kişi oluyosun ben hayır 2 kişi yapar kiminkini kullanırsa o olabilir yani benim için farketmez Benim için önemli olan Üyelerin memnuniyetidir...
olumsuz kişi falan olmuyorum. arkadaş imza yapmışken onun üzerine bir de imza yapmak ona saygısızlık olur. kimsenin kırılmaması için yazmıştım onu oraya. insanları düşünmek olumsuzluk oluyormuş bunu da öğrendim.

fatih098 demiş ki:
bana da arka planda linkin park ın solist i chester bennington un res mi olan siyah beyaz bi imza yapar mısın acaba üstünde de smoke yazsın (graffiti yazısıyla) lütfeeen
abi unuttun bizi yaaa :!!&%&!

Yukarı Alt