Ya bi iş yapıyosanız düzgün dğzenli apın şu işi.3~4 Gündür bekliyorum Postum 4. Sayfada. Neden yok d.modlar falan öncelikli . Neyse . Sınavım var dedin bekledik. 15.09.2009 00.00 dedin bekledik. Ama artık hadi ya yapmıcaksan yapma kimlere yaptın şimdiye dek acaba

EliteTurk

Aileden
LostWay demiş ki:
Ya bi iş yapıyosanız düzgün dğzenli apın şu işi.3~4 Gündür bekliyorum Postum 4. Sayfada. Neden yok d.modlar falan öncelikli . Neyse . Sınavım var dedin bekledik. 15.09.2009 00.00 dedin bekledik. Ama artık hadi ya yapmıcaksan yapma kimlere yaptın şimdiye dek acaba
Döve döve imza yaptırıcak arkadaş :D Bekle meşgul olmasa yapar eminim :D

Brooklyn

Buralıyım
Banada banada :D Özelden özel istekde yaptım ama PM gelmedi :S
Birde topicden yapalım isteği bakalım :S

:arrow: Arka plan şöyle şekilli renkli ve forumda popüler olmaya başladı taş bir hatun olabilir . Veya sana bırakıyorum . Ama renkli birşey rica edicem ^^

Beklemedeyim...

EliteTurk

Aileden
Banada bi imza ve avatar yaparsan sevinirim KanKa .. :D LegendMaster yazıcak imzanın üstüne renkli cıvıl cıvıl bişey olsun Hatun da olabilir Bekliyorum :D

PM'leri ve istekleri aldım ama LostWay arkadaşım topicte çok istek vardı seninki gözümden kaçmışsa affola; ben hepsi inceleyip not alıyorum.
>>Tekrardan özür diliyorum

Bizde yamuk olmaz dostum >> Senin mesaja baktım; imzanı yapmışım ama PC'ye kaydetmemişim bitek İmageshack'te vardı. Pm attım ama gelmemiş demekki >> Buyur burdan al >>

- Resim Silinmiş.

ps:iade garantili, beğenmezsen hiç çekinme söyle

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

EliteTurk

Aileden
KanKa bende 1 tane imza ve avatar istiyorum..Yaptıgın imzalar çok şekil duruyor..LegendMaster yazıcak imzada arka fon renkli olsun kafana göre güzel bişey yap hatun da olur..Bekliyorum :thumbsup:

EliteTurk

Aileden
FeNaCoRe demiş ki:
Arkadaşlar 1 günlük Mola Veriyorum (bayram nedeniyle :P ) İmzalara yarın devam edecez.Haberiniz olsun!

ps:sonra dayak yiyoruz :P :P :P
Hehe :D Tamam bekliyorum ama çabuk ol eski imzamıda kaybettim kendimi böyle çıplak gibi hissediyorum :D

Yukarı Alt