bekocu demiş ki:
Biraz daha açıklama yapabilirmisin multiclient tamam amatbot kullanyoruz mesala nasıl çalıştırıcaz ben denediğimde tbottaki charı iptal edip botsuz charı açmıştı. Bilgi verebilirmisin biraz daha
Onu tOpic in orjinal sahibine soracaksın bir Bilgim yoq Sad Yani BeBeT0 ya

BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
|O²| demiş ki:
bekocu demiş ki:
Biraz daha açıklama yapabilirmisin multiclient tamam amatbot kullanyoruz mesala nasıl çalıştırıcaz ben denediğimde tbottaki charı iptal edip botsuz charı açmıştı. Bilgi verebilirmisin biraz daha
Onu tOpic in orjinal sahibine soracaksın bir Bilgim yoq Sad Yani BeBeT0 ya
sorun söliyim

durmadan c10 veriyo yaw girdim dün oyuna ıd ve pw yazıyom2. chara c10 c10 c10 kafayı yiyo

nasıl düzeltebilriz bu c10 hatasını?

beyler bana bi hata gelmeye baladı d3d9 appcilation die bişi nası çözcez onu yardım edinnn...

BeBeT0 demiş ki:
|O²| demiş ki:
BeBeT0 demiş ki:
virsual basic ile güzel yapılmıs thx janım
vbasic kullanmam kullanırımda bilmiyom :lol:
bunu yapabilen bivbasic var bide .... var ama ney bilmiom ö.m den bi ad yaz programın yaws banada lazım böle bi program
lol sallama bebeto msvbasic ile alakası yok vbasic recode etmez lol basit bi resourcer ile yapılmış :) örnek reshack :) çoğu topiğe msvb ile yapılmış diyosun alakası yok sallama fazla
edit:ayrıca virsual basic değil Visual Basic ismini bile bilmediin şeyleri kurcalama :lol:
O² yanlış anlama snn emeğine söylediğim bişey yok!

emegıne saglık ama kardes bısey sorcam ben multı clıentı actıgımda balanırken 10c hatası verıo ne yapabılırım

Program tam olarak işe yaramıyor.Yine dc hatası veriyor.Programı tam olarak kurduğuma eminim.Oyuna girerken solda imod-smc yazısı çıkıyor.Fakat yine hata aldığım zamanlar oluyo.Yine de eline sağlık program için. Herşeye rağmen zoomhack bir harika.Ayrıca küfür filtresi hack de çok işime yarıyo :lol: .Yabancılara fcuk demekten bıkmıştım ... Razz .

XeoN demiş ki:
Program tam olarak işe yaramıyor.Yine dc hatası veriyor.Programı tam olarak kurduğuma eminim.Oyuna girerken solda imod-smc yazısı çıkıyor.Fakat yine hata aldığım zamanlar oluyo.Yine de eline sağlık program için. Herşeye rağmen zoomhack bir harika.Ayrıca küfür filtresi hack de çok işime yarıyo :lol: .Yabancılara fcuk demekten bıkmıştım ... Razz .
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: " Mİllette tam olarak işe yarıyor ama Sad "

Yukarı Alt