1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

immortal hakkında ?

1. CaSPerS

CaSPerS Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    immortal sadece silklemi alabilyioruz silksiz bir basma veya birşey yapamyıoruz immo basmamız için +6 +7 filan denicem yanmasından korkuyorum nova 101 +5 silah + sı gitse bişey olmazda silah yokolmasın diye .. ? nasıl yaparım ?

2. Extrowe

Extrowe   gamer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    İmmortal sadece yerden düştüğünde silahta olabilir onun dışında silkle almaktan başka çaren yok.

3. Quattro

Quattro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Silahı aldığında veya düşürdüğünde immortal yoksa sadece silk alıp basman gerekli veya tanıdık bir arkdaşına rica edip gold karşılığı alman gerekli aman +5 den sonra immo ve steady olmadan iteme + deneme

4. CaSPerS

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki şimdi ben 100 lvl değilim 104 lvl charım var ama ona silk yüklesem ve onda immo bassam sorun olmaz dimi bide acaba immortal ı % 100 basıyormu silkle alınanı ?

ve immortal basınca silah +6 +7 denerken yanıyormu ? ona göre denicem 101+5 nova xbow ona göre denicem.. ?

silah bu şekilde ama str int 7 100 yapıldı ve crit nasıl yükseltebilirim stone yi basıyorum ama hep aynı ?

5. DeaThLeeS

DeaThLeeS Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    immortal'ın tutma olasılığı her zaman %100 dür ve + denerken +5 den sonra immortalın kaybolma riski vardır.Hiçbir şekilde + basmaya olumlu yada olumsuz yönde bir etkisi yoktur.Crit kolay kolay tutmaz biraz uğraşman gerekir(Tabi tamamen şans meselesi) immortalı hangi charda bastığının bir önemi yoktur tabi 100 level + olması şartıyla. Umarım yardımcı olabilmişimdir. :thumbsup:

6. CaSPerS

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

şuan

steady 6
    lucky 6

zaten şimdi immo basıcam öle +7 denicem peki +7 denerken silahın yok olma durumu varmı immo gidermi ve silah yok olurmu =?

7. dangerlord

dangerlord Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence immortal dan sonra astral da basmalısın + yükseltimi sırasında başarısız olunca + lar yanmasın diye astral olursa eğer ve 101+5 silaha weapon ile 101+6 basmaya çalışırsan ve başarısızlıkla sonuçlanırsa silahın yeni yeviyesi 101+4 olur yada 101+3

8. CaSPerS

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten ilk immo basıcam sonra astral + sı gitsede sorun olmaz silah gitmesin yeter diye ?

9. Coopers

Coopers Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hacim bisey sorucam yanlis anlamassan sen harbi nasil kastin bu lvl e kadar ?

10. BayPipo

BayPipo Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcuyum
    sen o charı oyunu bilmeden niye aldın :)

11. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    Karakterin 101 olmadan 11 degree immortal alamazsın diye biliyorum.
    Ayrıca sakın ola ki astrala para vermeyin.Önemli olan silahınızın kaybolmaması,artı her şekilde basılır.Astral alacağınıza bir tane daha immortal basın,işiniz garanti olsun.

Bununla birlikte sakın ola ki +8 ve üzeri denerken mutlaka immo 2 olsun,yoksa iteminiz kaybolabilir.

12. CaSPerS

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kardeş almadım kastım ama düşük levelken herkez bilirki kasarken normal gelişi güzel kasar zamanla öğrenir blue fb item yapma herşeyi bende daha önceden herşeyi biliyordum fakat ko warcraft gibi diğer oyunlara sarınca baya bir hep o oyunlar aklımda kaldı ve zamanla sro yu unuttum yani hiç bilmicek derecede o yüzden yani..