1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Immortal Guild Master olarak bu konuyu açmış bulunmaktayım .

1. ice_blue

ice_blue Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    Arkadaşlar Guild Hakkında olumlu olumsuz fikirlerinizi düşüncelerinizi buradan yazabilirsiniz burada ben ice_blue :)

2. ice_blue

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    Bu Arada Extraloob Yöneticilerinden Odin Fortress sahibi Immortal Guildine Destek Çıkmalarını bekliyorum

3. _TiamaT_

_TiamaT_ Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Guildin tamamı scammer..
    Turkleri temsil ediiyoruz diyip turkleri kazıklıolar

4. johnny84

johnny84 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    camur at izi kalsın iftira atmak kolay altından kalkabilecekmisin kim dolandırıcılık yapmış isim ver bakayım ve neden yapmış :twisted: :twisted: :twisted:

5. _TiamaT_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ice_blue
    blue_fiRE ( şimdi cıkmıs )
    L3golas
    T1y3.. ( ismini bilmiom wizz di ama )

6. johnny84

johnny84 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    o yazdıgın iki isimde guilden atıldı varmı başka dolandırıcı yoksa özür dile kim dolandırıcılık yaparsa guild union içi kufur ederse banned bizim guild felsefesi bu şurdan her kesede soyluyorum cok kıskanc bir halk oldugumuza inanmaya başladım millet bizi kıskanıyo başarılı olmamamızı cekemiyo bende şunu anlamıyom FW gavurların elinde olsun daha mı iyi ?

7. garment615

garment615 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    guild we unionda kufur edeni banlionuz ama globaldan ana baci kayiyonuz guildiniz riyakar we satici adamlarla dolu. bi slm almaktan bile aciz adamlar war guildte.

8. _TiamaT_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    garment615 doru sölüo :)

bide sizde olcağına yabancılarda olsun daha ii hiç olmassa turkleri yabancılara rezil etmessiniz..

o 2 adam cıkmıs olabilir ama ice_blue hala masteriniz :)

9. SagittariuS

SagittariuS Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hunter
    Ya siz kimsiniz lan lagaluga yapıyosunuz burda millete iftira atmayı iyi biliyosunuz ama elinizde bi delil veya başka bişey yok bi laf atıyosunuz ortaya insanları birbirine katıyosunuz..Yaptığınız kıskançlıktan başka hiç bişey değil madem böyle gelinde alın bizden kaleyi sizin gibi sağlam adamlar olsun kale sahibi..Ezik ezik adamlar lütfen burda saçma saçma cevap yazmasın konulara..

10. ChronicLies

ChronicLies Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Web Master
    +1 :thumbsup: Haftaya aliriz fortressi ellerinden merak etme biz alamazsak Ninja alıcak zaten

ReDBuLL_@D3M0N1C :headbang:

11. ice_blue

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    Ninja dediğiniz Guild Perşembe Günü Tavuk Gibi Kaçışıyordu FW`de ilin kuwaitlilerine destek vermeye devam edin siz türk degilsiniz zaten

12. garment615

garment615 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slklstinizmi hemen duygu somorusu yapionuz zaten siz turk diilsinz nasi turksunuz yabanci guildi desteklionuz vs. guild adam gibi adamlarla dolu olsa bole olmaz. her fw oncesine kadar guildinzde union yok (suan da yok) fw yaklasirken hemen adam toplamaya baslionuz. fw alinca havalanan insanlarla dolu orasi. neden mi bole diom? son fw den sora guildten birine bi ark im bi soru sordu gelene cewap: 'sen cok soru soruyosun yaaa'' laubaliligin bu kadari. bunu soleyen kisiyi de merak ediosan soliim sayin master GodPwnge

13. ice_blue

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    Master _ReHena_ GodPwnage charı sattalı baya oldu arkadaşım kim kimseyi desteklemiyoruz sadece turkuz turk olarak kaledeyiz yabancılar bizden kale sitiyor ama bazı yabancılarda bizim yanımızda iyi yabancılarla kötu yabancılar arasında daglar kadar fark var türkleri sevenlerleyiz şimdi merak etme kendi kendinize kafanızdan bişiler üretiyorsunuz

14. escofly

escofly Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sayın immortalın masteri beni ii dinle!

öncelikle benim seninle alıp weremediğim hiçbir şey yok...

ben odin serweri ilk acıldıgı günden benri bu serwerdeyim. hickimseye iftira atmak gibi bi niyetim yok! ama odindeki bütün satıcı adamları toplamaya kalksan ancak bu kadar basarılı olurdun!

abi dediğimiz we gerektiğinde guildimizi teslim ettiğimiz adamlar bizi satıp sırf siz kale sahibisiniz die sizin guilde geldi... ısrar edersen isimlerini cisimlerini charlarını hepsini sölerim sana söylediklerimin hiçbiri yalan değil! ama sunu unutma ki bizi satıp gidenler bi gün mutlaka sizi de satıp gider.

ii ki de satıp gitmişler ki cok delikanlı adamlarla tanıstık... onların yerine gelenler bi kale icin kimseyi satmıcak karakterde adamlar. tekrar söylüyorum ısrar edersen satıcıların isimlerini cisimlerini charlarını we nasıl bizi sattıklarını söylerim! ben işkembeden sallamıorum arkadasım

15. ice_blue

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    söylemene gerek yok gelen gelir giden gider ben kimseyi çagırmıyoruz kimseye git demiyoruz keyiflerine göre arkadaşım gidenin yeri mutlaka doluyor

16. escofly

escofly Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın biz bizi satıp gidenlerin yerini cok kolay doldurduk hem de fazlasıyla!

ama emin ol o kale sizden gittiği an guildinde onlardan kimse kalmayacak

17. logiteg

logiteg Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    escofly sölediğin her kelimenin altına ben de imzamı atarım!

türkleri cok kötü temsil ediosunuz immortal guildi olarak. ayrıca bi o yabancı guilde yalakalık yapıosunuz bi öbürüne! sözde guildde küfür etmek yazakmıs ama her gün globalden milletin 7 sülalesine sövüonuz. immortalın çöküşü cok yakın hele bi kaleyi kaybedin hepsi gemiden kacan fareler gibi kaçışacak. yanlıs anlama benim de ice_blue ile bi problemim yok ama guildde gercekten çok şerefsiz var. sadece sen fikirlerimizi sordugun için cevap yazdım. tabii bu benim düsüncem...

18. ice_blue

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    şerefsizler beni ilgilendirmez o guildeki 25 kişi benim yetiştirdigim elemanlar o 25 in harici beni ilgilendirmez anladın mı beni

19. ice_blue

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    Immortaldaki 25 eleman guildi brıakmıcak kendi yetişridigim elemanlar 1 senedir yanımdalar geri şerefsizmidir ne ise beni ilgilendirmez

20. sivaslee

sivaslee Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar biraz emeğe saygı lütfen arkadaşlar uğraşmışlar tebrik etmek yerine yok şu şu guild alır gibisinden laflar ediyorsunuz ayrıca kale türklerin elinde olduğu için gurur duymanız gerekirken guilde çamur ediorsunuz türklük bu deil