serverlar check olacağı zaman geriye doğru saymalarının ve ''please log off now'' diye uyarmalarının sebebi bu işte,oyundan düzgün biçimde çıkmazsan charın böyle askıda kalıyor

Beijo

Bilgiliyim
ya 4 account denedim hepsinde c10 verdi off... poseidon'da dün check olmuştu bugün olmazki be ne şanssız adamım ...

Beijo

Bilgiliyim
Pennywise demiş ki:
serverlar check olacağı zaman geriye doğru saymalarının ve ''please log off now'' diye uyarmalarının sebebi bu işte,oyundan düzgün biçimde çıkmazsan charın böyle askıda kalıyor
öyle bişe olmadı ki ya ? oldumu yoksa ben bottaydım tam geldim dc yedim

allah allah start gelmiyo botla girmeye çalışıyorum daha oyun açılmadan clent resmini üstünde dc cıkıyo deliricem sinirlerim altüst oldu

Beijo

Bilgiliyim
Pennywise demiş ki:
SinSiGirl demiş ki:
Pennywise demiş ki:
charın askıda kalmış hacklendiğin falan yok,bi an önce check yapılması için dua et bence yoksa gelecek salıya kadar beklersin
ya salıya kadat check olmaz ki şimdi üff
yarın yeni server açılacak o yüzden check yapacaklar yarına kadar sabredin Wink
ohh be bu iyi bi haber işte Wink

Pennywise demiş ki:
valla alakası yok ben bakımdan sona girdimhatta yarkanı kestim bota baglamak için normal bi şeklide cıktım ama bidaha giremedim:S

C10 hataları nerden cıktı ya ole stall charlarıda acamıyom C10 veriyo:S

şuan stall charındayım bende tırstım valla çıkmıcam bikaç saat,yarın server en erken 9 da en geç 12 de açılır Wink

bilgisayarını temizlemek vs için iyi bi fırsat işte,aç virus programlarını tarat pc yi,hdd yi temizle,ps çalış yap işte bişeyler Wink

allaaa bende yine aynıs oldu tbottan girdim attı oyundan bidha girmedi acaba tbotla ilgili bişimi?

ayni sorun bendede oldu tek ortak noktamiz tbot dimi tbottan heralde ama bi girdim hic biis gitmemmis hersey yerinde duruo son ciktiim eyr biel deismemis

Yukarı Alt