İmage Code'un Kalkması İyimi Oldu Kötümü ?

• Kötü

Votes: 16 47,1%
  • İyi

Votes: 18 52,9%

• Total voters
    34
Takımı
Besiktas
Bakalım Sizce İyimi Oldu Kötümü.Bence İyi Oldu.Daha Kolay Giriyorum..

Absence

Süppo oldu hiç bukadar kolay girdiğimi hatırlamıyorum oyuna bir kere deniyorum sonra sbot kendisi tıklıyor mis :D (ama demedi demeyin bu işte bir iş var )

İyi Oldu Ancak Userleri Daha Çok Premiuma Teşvik Ettigi İçin Vede Oyuna Kolay Girilmesi İçin Joymaxxın 4 Tane Yeni Host Alması Biraz Şaşırtıcı Yapacakları Yeni Bazı Şeyler Olmalı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok kötü oldu yurdumun mutantları enterlara nasıl basacaktır şimdi ayrıca bu ortadan kalktıysa emin olun pre gibi yeni itemler çıkacaktır oyuna tek tıkta girmek oyuna 3 tıkta girmek vb.

extraloob demiş ki:
çok kötü oldu yurdumun mutantları enterlara nasıl basacaktır şimdi ayrıca bu ortadan kalktıysa emin olun pre gibi yeni itemler çıkacaktır oyuna tek tıkta girmek oyuna 3 tıkta girmek vb.
Yaparlarmı Yaparlar Bu Joymax Para İçin Har Şeyi Yaparlar Kesin Oda Gelir

Yapmaları da gerekir zaten. Adamlar para için giriyor bu işe zevkine değil ^^ Parası olan oynar mantığı ile çalışıyorlar

[GM]Polgara demiş ki:
Yapmaları da gerekir zaten. Adamlar para için giriyor bu işe zevkine değil ^^ Parası olan oynar mantığı ile çalışıyorlar
+

Bir nevi de silkroad ucuz,kalitesiz bir oyun olmadığınıda gösteriyorlar.Biz bu kadar bu oyunla ilgilenmeyi boşuna yapmadık diyorlar karşılığını bir nevi alırız diyorlar gerek pre gerekse kostümlerle..

Tamam biz bunu tartışıyoruz ama adamların baktığı açıdan bakamıyorsunuz çoğunuz. Hemen her serverda kuwait guildleri vardır. Bu insanlar sun set ile +7/+9 weapon ile geziyorlar. Bir düşünün ne kadar silk , gold aldıklarını... Kuveyt'te taş kaldırsan altından petrol çıkıyordu şimdi iyice dünya standartlarını geçer kalitede bi ülke olmaya başladılar. Diğer yandan , kimse 30 yaş üstü tanımadımı bu oyunda? Şirket sahibinden tut çalışanına , tercümanından esnafına , tüccardan emeklisine yüzlerce kişiyle tanıştım. Bu oyuna ayda 300-500 TL harcamak lafını edecekleri şeyler değil.
Hatta bir diyaloğu anlatayım size kısaca. Ankara'da şirket çalışanı bi arkadaşla konuşuyorum aylık 4.5k TL maaş alıyor
-Hacım manyakmısın oyuna o kadar para harcıyosun
-Dışarda napıcam Pol ?
-Yahu git gez eğlen ye iç takıl kafana göre pc başında çürüme
-Tüm gün şirkette yoruluyorum zaten yemeği kafamıza göre getirtiyoruz , öğlen bara gidiyoruz , gelirken arkadaşlarla takılıyoruz , tv açsam kadın programı mı izleyeyim dizi mi... Burda muhabbet var arkadaşlık var bırak devam etsin böyle ^^

Bu kadar çıkarcı , menfaatçi , ego tatmincisi vs varken ne böyle akıllı ve zengin insanlar dışarı çıkar ne de ben :D 3 Yıldır Antalya'da tek başımayım millete el kol kaptıracağıma silkroad a kaptırır zevk alırım :P

[GM]Polgara demiş ki:
Tamam biz bunu tartışıyoruz ama adamların baktığı açıdan bakamıyorsunuz çoğunuz. Hemen her serverda kuwait guildleri vardır. Bu insanlar sun set ile +7/+9 weapon ile geziyorlar. Bir düşünün ne kadar silk , gold aldıklarını... Kuveyt'te taş kaldırsan altından petrol çıkıyordu şimdi iyice dünya standartlarını geçer kalitede bi ülke olmaya başladılar. Diğer yandan , kimse 30 yaş üstü tanımadımı bu oyunda? Şirket sahibinden tut çalışanına , tercümanından esnafına , tüccardan emeklisine yüzlerce kişiyle tanıştım. Bu oyuna ayda 300-500 TL harcamak lafını edecekleri şeyler değil.
Hatta bir diyaloğu anlatayım size kısaca. Ankara'da şirket çalışanı bi arkadaşla konuşuyorum aylık 4.5k TL maaş alıyor
-Dışarda napıcam Pol ?
-Tüm gün şirkette yoruluyorum zaten yemeği kafamıza göre getirtiyoruz , öğlen bara gidiyoruz , gelirken arkadaşlarla takılıyoruz , tv açsam kadın programı mı izleyeyim dizi mi... Burda muhabbet var arkadaşlık var bırak devam etsin böyle ^^

Bu kadar çıkarcı , menfaatçi , ego tatmincisi vs varken ne böyle akıllı ve zengin insanlar dışarı çıkar ne de ben :D 3 Yıldır Antalya'da tek başımayım millete el kol kaptıracağıma silkroad a kaptırır zevk alırım :P
Haklısın hacım bende gördüm böylelerini :D

[GM]Polgara demiş ki:
-Dışarda napıcam Pol ?

Gerçekten Haklısın Her Serverda Kuwait Guildleri Var.Adamlar ellerinde sun+9 larla geziyor 1 den 2000 e global atıyor adamların refah seviyesi çok yüksek dedigin üzere taşı kaldırsan petrol çıkan bir yerde gerçekten normal bişi adamların fazla imkanı yok orda harcayacakları pek bişi yok adamda yazık pc basında çürümeye mahkum olmuş, Biz İse 1 global atmaya çekinir durumdayız refah seviyemiz yerlerde sürünüz gibi Adamlar Hep Evdemi oturuyor Ne Yapıyorlarsa Hep Onlineler Kale Falan Onlarda Bence Bunlar "İşi Bilcen İşe Gitmicen" Olayını Yapıyorlar. :mrgreen:

ps:Tatil Mekanında Yapacak Çok Şey Oldugundan Keyif Yapmaya Bakıcaksın Polgara Pc Başında Çürümiceksin

OsmanGelincik demiş ki:
ps:Tatil Mekanında Yapacak Çok Şey Oldugundan Keyif Yapmaya Bakıcaksın Polgara Pc Başında Çürümiceksin
Tek başına bi yere kadar hacım çevre lazım arkadaş lazım. Yok bende bunlardan

[GM]Polgara demiş ki:
OsmanGelincik demiş ki:
Ben Ankarada Oturmama Ragmen Eve Hiç GElmiyorum Hep Biyerdeyim gerçekten arkadaş çevresi lazım teşvik edici oluyor hocam buraya gidek sunu yapak sunu içek bunu yapak club,bar meyhane falan tek başına durma bence hemen çevre yapmaya başla lazım olur. arkadaş bulmakta baya kolay oluyor :)

OsmanGelincik demiş ki:
[GM]Polgara demiş ki:
OsmanGelincik demiş ki:
Ben Ankarada Oturmama Ragmen Eve Hiç GElmiyorum Hep Biyerdeyim gerçekten arkadaş çevresi lazım teşvik edici oluyor hocam buraya gidek sunu yapak sunu içek bunu yapak club,bar meyhane falan tek başına durma bence hemen çevre yapmaya başla lazım olur. arkadaş bulmakta baya kolay oluyor :)
Buranın havasındandır pek insan yok ^^
WindTalker demiş ki:
yazın ordaysan geliriz :rolleyes1:
Beklerim :muck:

Yukarı Alt