Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
iLLeGaL0010 calıntıdır arkadaşlar ona oyun içinde Dikkatli davranmanızı tavsiye ederim...

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Daha görmedim oyunda ama sanırım KuSuRSuZ da çalındı değil mi ?

Saolasın ama Artk zor adamla hiç bir bağlantım yok tanıyan tanımayan herkeze ii oyunlar!
Ama sunu unutmasın o kşi herşeyin illa bir karşılığı vardır...

Geçmiş Olsun Gm ile irtibata geç direk ve deki bu msnden başkası istedği taktirde pw değişme lütfen :wink1:

beyler emre67380 benim ve bu char benimdi sonra adamla takaştık 66 bowerla ve bower a artık giremiorum o bowerını geri aldı bende charımı .... ve char şu an arkadaşımda

Saygılar...

Saygına başlıyacağım bilader merak etme benim bunlarla bi alakam yok sen order nodan faydalanp pwyi değiştirdin ama karşılıksız kalmıyacak merak etme..

charı senden başka bilen yoqtu bilgileri kim alacak başka herkes seni hacker dio hasan ın charınıda sen hacklemişin bide bana hırsız diosun ayıp...

Kanıt göstersene blader ama bak artık iyice sınırlarını astın birde beni kötülemeye calısıyorsun...
Order no ile illegalin pwsini değiştren benim değilmi!
Ama hiçmi hiç merak etme ödeşicez...

Siz charları takas etmedinizmi sonra takas edilen charlar tekrar sahibini bulmadımı? Sorun nedir?

Usta bn bi arkadaşla(Charın ilk sahibi değil) takası yaptım sorunsuz (gerçi oda kazık attı ama hallettm:)sonra herşey güzel gderken vip hacklendi ya hani sadece order no ile pw değiştiriyordu bu adamda charın ilk sahibi yani order tek onda var uyanıklık yapıp pw yi alıyor anlatabldysem ne mutlu...

_RoJaNu_ demiş ki:
iLLeGaL0010 calıntıdır arkadaşlar ona oyun içinde Dikkatli davranmanızı tavsiye ederim...
Emre benim çok iyi bi arkadaşımdır ve kimseye (şaka anlamlı hariç ) Küfrettiğini görmedim ... Kaç tane charı var VIPde ve hepside iLLeGaL0010dan daha yüksek ve daha sağlam ....
Sana sorum kanıtının olup olmadığıdır .

Herkesin Bu çarımı çaldı dediğine inanmaz kimse (Server hacklenince bile Çarımı şu çaldı dediler ...)
Zamanında çarını benimle takas etmek istemiştin ve çarının sağlam olmadığını hatırlıyorum ... Emre npc setli bi nuke için milletin emeğini çalıcak bir insan değildir .

Bu arada beni hatırlarsın Nickim Vermillion Ve glavierdim .
Edit: Server hacklendiğinde ben Order No'suz şifremi değiştirdim .... :coffee:

EmmaW

Vermillion demiş ki:
_RoJaNu_ demiş ki:
Emre benim çok iyi bi arkadaşımdır ve kimseye (şaka anlamlı hariç ) Küfrettiğini görmedim ... Kaç tane charı var VIPde ve hepside iLLeGaL0010dan daha yüksek ve daha sağlam ....
Sana sorum kanıtının olup olmadığıdır .

Herkesin Bu çarımı çaldı dediğine inanmaz kimse (Server hacklenince bile Çarımı şu çaldı dediler ...)
Zamanında çarını benimle takas etmek istemiştin ve çarının sağlam olmadığını hatırlıyorum ... Emre npc setli bi nuke için milletin emeğini çalıcak bir insan değildir .

Bu arada beni hatırlarsın Nickim Vermillion Ve glavierdim .
Edit: Server hacklendiğinde ben Order No'suz şifremi değiştirdim .... :coffee:
heee hatırladım şu küfürbaz vermillon...
ama bende emre yi tanırım ve iyi biridir charlarıda illegal0010 dan iyidir böle bişey yapcağını pek sanmam adamın nasıl olsa 7dg sun seti var :D

^^ doru:D yhaw takastım 66 bower la sora bowerı geri aldı o geri alınca benimde nukerimi geri almam doğaldır heralde 66 bower bende deil diosan bilemem çünkü bilgileri senden başka bilicek kişi yoq anlamışsındır inş....

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt