Ben :D sınıf geçmekle kalmak arasında cebelleşiyorum :P Lise 4 üm şuan geçtim hayırlısıyla ama ilkokulda taktirsiz dönem geçmeyip liseye gelip ilk mat yazılısından 0 alınca koymuştu :D sonra 55 ve bişi daha aldım 2 gelmişti :D

sleepydragon demiş ki:
Ben :D sınıf geçmekle kalmak arasında cebelleşiyorum :P Lise 4 üm şuan geçtim hayırlısıyla ama ilkokulda taktirsiz dönem geçmeyip liseye gelip ilk mat yazılısından 0 alınca koymuştu :D sonra 55 ve bişi daha aldım 2 gelmişti :D
bunu ve yazdıklarınızın hepsini yaşamışımdım...

Ortamdan kaybediyoruz . İlköğretimde daha evcil bir ortam vardı öğretmenler ana baba gibiydi . Şimdi öğretmenler resmi Heleki Ahmet Tiryaki :twisted: . Alışırız herhalde yakında ama tüm sınıf alışmışta sanki bir tek ben kalmışım gibi :mrgreen:

Orta Okulda Tesk Takdir Lise Bir 11 Zayıf :D Lise 2 De Azalttım Ama 3e Dusurdum Lise 3tede Hiç Zayıfım Yoktu Ama 2 Boldu Galiba :D

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Spiral demiş ki:
ilköğretimdeki not lar torpildir :mrgreen:
+1905 xP

8 yıl aynı ortamda tüm anılarını paylaştığı arkadaşlarından ayrı bir ortamda liseye başlayan öğrenci dersi dinlemez bile :)
2. dönem kendini toplar herşey süperken tek dersten kalır...
sonraki sene hırs yapar zayıfsız sınıfını geçer örnek öğrenci olarak yoluna devam eder 8) :P

SnowFlake demiş ki:
Spiral demiş ki:
ilköğretimdeki not lar torpildir :mrgreen:
+1905 xP

8 yıl aynı ortamda tüm anılarını paylaştığı arkadaşlarından ayrı bir ortamda liseye başlayan öğrenci dersi dinlemez bile :)
2. dönem kendini toplar herşey süperken tek dersten kalır...
sonraki sene hırs yapar zayıfsız sınıfını geçer örnek öğrenci olarak yoluna devam eder 8) :P
hadi be sen 2,sene sözele geçtin diye zayıfın yok :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ilk sene
fizik biyoloji kimya bunlar kasar ^^ sende 2,sene olmadıkları için yoktur zayıfın :mrgreen: :sfff:

Yukarı Alt