pt deydim .. tg bekliyoduk 33 lv wizard çarımla (( server ilk açıldığında ben yoktum tabi ben 33 lvken adamlar 70 lerdeydi)) serverin en yüksek adamı geldi.. Ben holdda bekliyodum sanırsam.. Kafama düştü.. Here falan da yazamadım heyecandan mouseyi tutamıyodum bi baktım ekran dondu 1 dk sona düzeldi baktım ben ölmüşüm 40 larda bi wizard kesmiş tg yi adam bana küfür edio nie here demedin die :D:D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Oyuna ilk başladığımda Tigerların ordayken TG'yi gördüm ve unique olduğunu bilmediğim için heyecansızca kestim. Nick yukarıda çıkınca anladım ki unique kesmişim :lol:

Prisoners demiş ki:
Nescafe demiş ki:
bn uniq kesmek çok sitiyordum bi ker eyakaladım ve kestim çok heycanlandım sponra p.serverlarda her gün görüom kalmadı heyecan :lol:
Heycansız uniqmi olur yahu :santa: :santa: Pserwerde bende çok kesiyorum ve ilk zamanki gibi heyecanlanıyorum. :beer:
Yahu privatelerde o kadar çok bekliyorsunki artık Lorda dalarken normal bi giant kesiyormuşum gibi geliyordu :twisted:

swsro'da ilk yarkan öldüğü zaman midemden yukarı doğru çıkan bir ateş hissetmiştim ^^

Prisoners demiş ki:
Nescafe demiş ki:
bn uniq kesmek çok sitiyordum bi ker eyakaladım ve kestim çok heycanlandım sponra p.serverlarda her gün görüom kalmadı heyecan :lol:
Heycansız uniqmi olur yahu :santa: :santa: Pserwerde bende çok kesiyorum ve ilk zamanki gibi heyecanlanıyorum. :beer:
aynen.Lord-Ds de fazla olmuyor.Onlarda sona doğru xD Ama tg,uruchi,isyutaru'da epey heyecanlanıyorum.Hele o haritada mor varya off :P

İlk Tg yi ilk charımda gördüm :D
Oyuna girer girmez tepemde 100 lerce Elite vs.vs. :D
Bi ara adam tg yi çekmeye kalktı biraz açılınca etraf tg yi görmüş bulundum işte :D
Tabi unıque ne demek bilmediğim için kervan çeşiidi falan sanmıştım :F

Bence Herkez Heyecanlanmistir ilk uniquesinde, :P Eskiden Daha iyiydi Wizardlar Geldi,Euro geldi silkroadin tadi kalmadi, wizard geliyor 100 lvl tg bekliyor pehhh :roll:

İlk kestiğim uniq uruchiydi 78 wizle kesmiştim sabaha karşı 5 idi daha doğrusu sabahtı gözlerimden uyku akıyordu birde baktım karşımda uruchi ölüyordum heyecandan sonra kestim ve yattım:D

benim ilk gördüğüm tg idi.64+ bi çarım vardı galiba(ECSRO).baktım başkası da dalıyo bende giriştim zerkle.tg öldü diğer adam kesti.sonra da hahahaha yazdı bana.bende sinirlendim.arkadaş geldi pvp yaptık.o tgyi keseninde arkadaşı geldi 2vs2 pvp yaptık ne manyaktı yaa.sonra hatırladığım kadarıyla KaNaKaN die bi arkadaşı çağırmıştık dierleri dağıldı :D :D çünkü eziğizzzz :D

ilk cerbeyi gördüm :D uykum vardı biraz daldı idim gözümü bi açtım cerbe fareyi attım elimden :D

Benim ilk gördüğüm Tg di 32lv bir bowmanım vardı bandit kalesinin içinde beklerken facespawn oldu yanimda 80lv nuker vardi tabi bana kalmadi tg ama gerçekten çok heyecanlanmıştım karşımda görünce ^^

ben ilk defa lwy i gördüm.82 lwldim life turnover açtım kesmeye başladım.tabi ben 5-6 atcam die hesapladığım için zerk toplamamıştım:D
sonra 50 k vurdum baktım çok az bi canı gitti ben deli gibi skill basmaya başladım % 45 te 100 lwl charlar geldi 150 vurmaya başladılar ama % 45 e kadar getirdğim için bana yazdı:D:D
başka hiç bi yerde bu kadar heycanlandığımı hatırlamıyorum:D:D :starving: :lol: :mrgreen:

Yukarı Alt