Şurada burada güçlü adımlarla dolaşmaktansa doğru
ilk imza calısmam biliyorum hiç iyi olmadı ama bu resme elestirilerinizi yazdıktan sonra size bir kaç sorum olcak

-Resim Silinmiş.

bunlarda paint calısmalarım
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

arkadaslar biliyorum cok kötü elestirileri almadan önce size sorularım olacak simdi benim ilk imzamdada gördügünüz gibi arkaplanı kendim cizdim o yüzden kötü oldu burdaki sorum onu kendim çizmeden ve ekledigim animenin üstüne cıkmadan nasıl ayarlayabilirim birde ben cs2 nin türkcesini yükledigim için cogu arkaplan sekillerim gitti yeni sekiller nerden bulabilirim simdilik bu kadar soru yeter ( şimdi baslayabilirsiniz elestirilere ) Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Sana bir tavsiye çalışmalarını herzaman png yada gif formatlı kaydet
Jpg formatta kaydedersen renklerde bozulmalar olabilir Wink

İlke göre çok iyisin geliştir kendini bu arada png olarak kayıt edersen daha iyi olur.. Cool

İyi bir signatür için herzaman ps kullan
Paint artık bilgisayar kurslarında kullanılıyor sadece :lolmuch:
Ayrıca font sitelerinden yazı fontları indirirsen daha çekici signatürler yapabilirsin
Örn : www.dafont.com

Şurada burada güçlü adımlarla dolaşmaktansa doğru
benim sorum şu benim ilk yaptıgım imzamdaki mavi arkaplanı gördügünüz zaman kendi cizimimdir benim sorum ben onu cizmeden ve resmin üztüne gelmeden ve istedigim sekilde boyutunu nasıl ayarlayabilirim
2.sorum ben cs2 nin türkcesini yükledigim zaman katmanlarım silindi ben nerden yeni katmanlar indirebilirim

Türkçe yama yüklediğinde katmanlar ve başka uygulamalarda silinebilir.
Yamayı pcden kaldır eğer düzelmezse ps programını sil yeniden kur

Yukarı Alt