Bugün sipariş verdim.Çok istiyordum yakında gelir.

Makina ; Nikon d5000

Harika fotoğraflar çekip onları izlemek kadar keyiflisi yoktur.Herkeze öneririm.

Fotokritik.com a girip fotoğrafları incelerseniz hemen elinize alıp çekmek istiyceksiniz.Özellikle Nu kategorisine girin direk çekersiniz.

vay vay vay d5000. Sağlam makinadır. Ama biraz daha paran varsa D90 almanı tavsiye ederim. D90dan daha iyi verim alırsın. Buda iyidir al makinanı çok doğaya çok güzel kareler yakalayacağından eminim. Zaten fotoğrafçılık işi tamamen hayal gücüdür.

ps: Hayırlı Olsun :lol: :muck:

JetHomme demiş ki:
vay vay vay d5000. Sağlam makinadır. Ama biraz daha paran varsa D90 almanı tavsiye ederim. D90dan daha iyi verim alırsın. Buda iyidir al makinanı çok doğaya çok güzel kareler yakalayacağından eminim. Zaten fotoğrafçılık işi tamamen hayal gücüdür.

ps: Hayırlı Olsun :lol: :muck:
Bununla aileme yeteri kadar yük oldum zaten zorlamak istemiyorum.Şimdilik bu iyi üniye geçince daha bi pro olur daha iyisini alırım.

Teşekkürler :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Buura demiş ki:

Makina ; Nikon d5000

Harika fotoğraflar çekip onları izlemek kadar keyiflisi yoktur.Herkeze öneririm.

Fotokritik.com a girip fotoğrafları incelerseniz hemen elinize alıp çekmek istiyceksiniz.Özellikle Nu kategorisine girin direk çekersiniz.

yapma bunu bana işte dayanamıyorum yaaa bende d3000 alacağım bunun yapısı d3000'den biraz daha varoş ama bu daha güncel.

lakin tek bir soru soracağım şu sorunun cevabını verebiliyorsan sen bilinçli almışsın diyeceğim bilmiyorsan işin zor derim.

soru şu ; makinanın garantisi nereden soru:

Buura demiş ki:

Makina ; Nikon d5000

aynısı kuzenimdede var gayet güzel :thumbsup:

Hepsiburadadan aldım.Ürün ithalatcı ve imalatcı firma garantisi altındadır açıklaması var.

Gerçi Nikonun garantisi hakkında çok sorun duydum ama ne yapalım idare edicem.

d5000 sağlam bir makinedir.arkadaşımda vardı elime alıp 1-2 kare çekmiştim gerçekten muhteşem görüntüler ortaya çıkabiliyor
Hayırlı olsun mutlu günlerde güzel hatıralar için kullan :kalp: :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Buura demiş ki:
Hepsiburadadan aldım.Ürün ithalatcı ve imalatcı firma garantisi altındadır açıklaması var.

hepsiburada.com sitesinden aldıysan orada belirtmesi lazım ithalatçı firma çok açık bir kavram eminimki çin malı nikon bu sorun da bu adamlar çinden getiriyorlar ithalatçı firma garantisi diyorlar oysa ki asıl nikon'un garantisini veren firmalar çok farklı kısacası bu çin malı nikonsa bir nikon bayisine götürdüğünüzde size yardımcı olmazlar ben istanbul avrupa yakasında ki bütün avm'leri gezdim ve sadece forum istanbulda ki saturn içerisinde nikon'un taa kendisiydi orijinal olan diğerleri çin malıydı acı ama gerçek ve aralarında 500-600 TL fiyat farkı var.

neyse hayırlı olsun en azından deli bir makina çin min idare edeceksin artık SLR makinan var kuzum daha ne olsun :buddha:

Ps : çin malı alacaksan sirkecide hayyam pasajı var sadece fotoğrafçılık okuyan ünililer bilir orayı ve oradan çıkmazlar her türlü fotoğraf aleminin 1.2. el ürünleri yan sanayileri bulunur orada çok daha uygun oluyor çin malları.

extraloob demiş ki:
Buura demiş ki:

hepsiburada.com sitesinden aldıysan orada belirtmesi lazım ithalatçı firma çok açık bir kavram eminimki çin malı nikon bu sorun da bu adamlar çinden getiriyorlar ithalatçı firma garantisi diyorlar oysa ki asıl nikon'un garantisini veren firmalar çok farklı kısacası bu çin malı nikonsa bir nikon bayisine götürdüğünüzde size yardımcı olmazlar ben istanbul avrupa yakasında ki bütün avm'leri gezdim ve sadece forum istanbulda ki saturn içerisinde nikon'un taa kendisiydi orijinal olan diğerleri çin malıydı acı ama gerçek ve aralarında 500-600 TL fiyat farkı var.

neyse hayırlı olsun en azından deli bir makina çin min idare edeceksin artık SLR makinan var kuzum daha ne olsun :buddha:

Ps : çin malı alacaksan sirkecide hayyam pasajı var sadece fotoğrafçılık okuyan ünililer bilir orayı ve oradan çıkmazlar her türlü fotoğraf aleminin 1.2. el ürünleri yan sanayileri bulunur orada çok daha uygun oluyor çin malları.
Bende tam bunu dicektim. Hepsiburada gibi yerlerden birşey alırken dikkat edin. Malların nereden geldiği belli değil. Ben ordan telefon alıcaktım piyasa araştırdım 500lira civarı hepsiburada.comda 350lira. Sordum soruşturdum ordan aldığında çok sıkıntı çekersin vs dediler. Garanti olsun satış sonrası destek olsun, ürün içeriği olsun.

Abi ne çin malı daha öncede çok defa alışveriş yaptığımız bir site.Çin malı olmasına pek imkan vermiyorum.Ürünü 1600 liraya aldım ve normal fiyatıda buna çok yakın.

Çin malı konusunda gittigidiyora katılıyorum çünkü üyeler alım satım yapıyor.Geç iade felan olabilir fakat çin malı olduğuna pek ihtimal vermiyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Buura demiş ki:
Abi ne çin malı daha öncede çok defa alışveriş yaptığımız bir site.Çin malı olmasına pek imkan vermiyorum.Ürünü 1600 liraya aldım ve normal fiyatıda buna çok yakın.

Çin malı konusunda gittigidiyora katılıyorum çünkü üyeler alım satım yapıyor.Geç iade felan olabilir fakat çin malı olduğuna pek ihtimal vermiyorum.

kuzum hepsiburada.com dahil Türkiye ki bütün sitelerden alışveriş yaptım hemde 5er10ar kez ama sana çin malı olduğunu dur ispatlayayım daha net anlarsın şimdi.

bak bakalım bunlar var mı?

http://www.nikon.com.tr/warranty.php

Sipariş verdim ürün elime geçmedi.

Birde internette araştırmamda hiç çin malı gibi birşeyle karşılaşmadım ekşisözlükte 108 Sayfa var hiçbirindede böyle bir şikayet türü okumadım.Eksikleri müşteri hizmetlerinin alakadar olmayışı ve tedarik süreci.

2 Yıl öncesinde laptop ve casper marka bilgisayar almıştım yine burdan hala harika bir şekilde çalışıyorlar garantiyede götürdüm ve bir problem yaşamadım.

Garanti belgesinin geleceğinden %100 eminim.Ayrıca Antalyadada yetkili servisleri varmış buda beni mutlu etti :D

Uyarın için teşekkürler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum amacımız ürününü kötülemek değil pahalı ve profesyonel birşey alıyorsun bunun da takibini yapıp doğru ürünü almanı sağlamaktır bak garanti şartlarında neler yazıyor kutunu aç bu 3 görseli bulmaya çalış 1 tanesi yoksa hemen iade et distribütöründen al.

hepsiburada.com candır...

Yukarı Alt