Silkroad Online' dan herkese merhaba.

Ilk Kale Savaşı geliyor!

İlk Kale Savaşının yeni entegre edilmiş sunucuda 1 Temmuz 2012 tarihinde yapılacağını

duyurmaktan memnunuz.
Kalenin ilk sahibi olma fırsatını kaçırmayın!

Kaleyi ilk ele geçiren ve tüm katılımcı Loncaları birsürü hediye verilecek!

Aşağıda Etkinliğin detaylarını bulabilirsiniz:
- Resim Silinmiş.
[Ilk işgal eden siz olun Etkinliği!]

Alıcılar:
Katılan tüm Loncaların üyeleri

Event Schedule:
Ilk Kale Savaşı - 01 Temmuz, 2012 01:30 Joymax Yerel Saati

Ödüller:
Katılan Loncaların/Loncanın üyeleri (işgalci loncada dahil)= Resurrection scroll x5 +

regeneration portion x 5 + peel of the typhoon x 5
İşgalci loncanın üyeleri = Blue Dragon pattern guild flag ( Str +3 / Int +3 )

**Uyarı**
- Resim Silinmiş.
Ödüller 10 Temmuz, 2012 tarihinde sunucu bakımı sonrası dağıtılacaktır.

Oyuncular karakterlerinin envanterlerinde ödül dapıtımı öncesi yeterli boşluğu sağlamakla yükümlüdürler.Aksi halde hiçbir ödül alamaz ve hak iddia edemezler.

Item'ler character-bound ,the Peel of typhoon hariç.

Item'ler katılımcı loncaların üye/üyelerine bir defalığına ve sadece bir hesaplarına verilecektir.

Item'lar işgalci loncanın üye/üyelerine karakterlerinin cinsiyetlerine ve level'ine göre verilecektir.
(oyuncunun işgalci loncada birden fazla karakteri var ise bu karakterlerden sadece level'i en yüksek olana verilecektir).

Cinsiyet de leveli en yüksel olan karaktere göre belirlenecektir.

Sadece 1 Temmuz, 2012 tarihinde kayıt yaptıran lonca üyelerine ödül verilecektir.

Saygılarımızla ;

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
konu global olacağı için rastgele bir yere açılmıştır globalden indirilirken dikkat edilir ilgili bölüme taşınır dert etmeyin

EmmaW

zamanında extraloob bütün global topicleri ss bölümüne açardı mesela niye söyledim bilmiyorumda öyle bi bilgi olsun :lol:

EmmaW. demiş ki:
zamanında extraloob bütün global topicleri ss bölümüne açardı mesela niye söyledim bilmiyorumda öyle bi bilgi olsun :lol:
Ben hala öyle diye biliyorum.Yani ne zamandır global topic açmıyorum ama konuyu nerede açarsan aç global olduktan sonra açılış yerini screenshot bölümü olarak gösteriyordu.Değişmiş olabilir :P

birisi bi haber veriyor konu ile ilgili yorum yapılacağına herkez birbirinin ayağını kaydırmaya çalışıyor.
tipik extraloob rütbeler arası rekabeti...

favretto demiş ki:
birisi bi haber veriyor konu ile ilgili yorum yapılacağına herkez birbirinin ayağını kaydırmaya çalışıyor.
tipik extraloob rütbeler arası rekabeti...
daral: summer4:

Yukarı Alt