Bu ilk çalışma.

Bu ikinci

Bu ise üçüncü

Photoshopla aram yeni yeni ısınmaya başladı. Sabah download ettim boş zamanlarımda takılayım diye.Bunların gayet basit çalışmalar olduklarının farkındayım. Background + Blending Opt. + Brush + Render + Font. :twisted: ama dediğim gibi yeni yeni çözmeye başladım :muck: .

@CrimeMaker

öncelikle yorumun için teşekkürler. :muck: Senin çalışmalarınıda görmek isterim.

@Prisoners

mutlu ettin beni hacım. Yüreğine sağlık :kalp:

@Jessica Alba

dediğim gibi gayet basit kısa zamanda yapılan çalışmalar. Jessica olsa daha güzel olurdu demi ? :P Sağol yorumun için 8)

Rainmaker demiş ki:
@CrimeMaker

öncelikle yorumun için teşekkürler. :muck: Senin çalışmalarınıda görmek isterim.

@Prisoners

mutlu ettin beni hacım. Yüreğine sağlık :kalp:

@Jessica Alba

dediğim gibi gayet basit kısa zamanda yapılan çalışmalar. Jessica olsa daha güzel olurdu demi ? :P Sağol yorumun için 8)
Bende yeniyim bu işlerde bro ^^ daral:

Tabiki herkes anasının karnından imza yaparak çıkmıyor.

Şu anda İlker Cindik'in imza yapım topicine bakıyorum ^^

güzel olmuş beğendim , ps download bölümünde güzel fontlar var bir bak istersen. Olmazsa google amcayı kullan :lol:

ya font paketi indirdim şimdi photoshop bölümüne bakayım ^^

Mesela kimi yazılarda bir orjinallik var sanki resim çekilirken o üzerindeymiş gibi ben o havayı veremiyorum ^^

güzel font paketleri var forumda , hoşuna gitmezse pm den sitede verebilirim. Olay zaten o orjinalliği yakalamakta hocam onu yakalarsan iş bitmiştir. 8)

Yukarı Alt