Arkadaslar bızım serverda nova head protlar 2b cıvarlarında bende nova head immortality alım dedim bana 3bye mal oldu bence gayet iyi :).Seti yavas yavas almaya karar verdim hıc acelem yok daha buldukca alcam :)

Ps : Son Nova Head demısım tum karızmayı cızdırdık daral: makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ahahaha şaka gibi immo son nova head ne varsa heyecandan yazmışsın hep oluyor bunlar yaaa makara:

tebrikler üstadım ben 3 tane skill silaha basacağım diye çatladım nasıl topladın o kadar coins'i o.O

extraloob demiş ki:
ahahaha şaka gibi immo son nova head ne varsa heyecandan yazmışsın hep oluyor bunlar yaaa makara:

tebrikler üstadım ben 3 tane skill silaha basacağım diye çatladım nasıl topladın o kadar coins'i o.O
Olur böyle seler nese:

Hacım bizim serverda cok oluyor ya Copper & Gold & Silver & Iron & Arena tum coinlerden bol bol var :D.Bende serverda Mr.Adv Elix diye tanınıyorum zaten adv elix sata sata parasıyla alıyoruz :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
üstadım gaia'yagel benim silaha +8 bas bari 6 kere +6da yandı isyanlardayım +4 şu anda :(

extraloob demiş ki:
üstadım gaia'yagel benim silaha +8 bas bari 6 kere +6da yandı isyanlardayım +4 şu anda :(
:))) Hacım sans ya umıtsızlıge kapılma ben ılk +8 denerken yandıgımda ıcımde oyle bı umıtsızlık vardıkı .. dedım nasılsa oyun elbet bi gün olur :) pre plussız lucky dressiz bastım :).Basmadan once bıseyler patlatmayı dene bazıları oyle ıse yarıyor dıyor :))

H.olsun :buddha:

Ps. Oyunda globali gördüm ama ilk önce farketmedim 2.globalde sen düzeltince dikkatimi çekti :mrgreen:

GNR

rank8
Tebrikler 3b deli para nasıl kıydın anlamıyom bence 1 part o kdr etmez hepsini gold ile alman biraz zor yada çok uzun sürer
@okan
Biraz ugras bro yabancılarla takıl yada cave de uniqueeri kimler kesiyorsa onlarla 2 part 1 ayda yaparsın devamlı gidersen tabi bunlar en kolay ellik ve omuzluk 12 gold ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
L7 gelsin 3 gün sonra yabancı guild'e gidiyorum 8)

LiVA_UL_HAMD demiş ki:
H.olsun :buddha:

Ps. Oyunda globali gördüm ama ilk önce farketmedim 2.globalde sen düzeltince dikkatimi çekdi :mrgreen:
Nıck ney hacım yaw :))

GNR demiş ki:
Tebrikler 3b deli para nasıl kıydın anlamıyom bence 1 part o kdr etmez hepsini gold ile alman biraz zor yada çok uzun sürer
@okan
Biraz ugras bro yabancılarla takıl yada cave de uniqueeri kimler kesiyorsa onlarla 2 part 1 ayda yaparsın devamlı gidersen tabi bunlar en kolay ellik ve omuzluk 12 gold ^^
Oyundan kazandım parayı cebımden para cıkmadı kıymak zor olmadı :)).Daha 106 lvlız yaw uzun sursun zaten 110a daha cok var :)

Yukarı Alt