1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İlk Günde 55 bin 932 Kişi

1. Prophecy

Prophecy Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tüm dünya ile ayni tarihte, 15 Temmuz, Çarşamba günü vizyona giren Harry Potter ve Melez Prens'i, ülkemizde ilk gününde 55 bin 932 kişi izledi.

Tüm dünya ile ayni tarihte, 15 Temmuz, Çarşamba günü vizyona giren Harry Potter ve Melez Prens'i, ülkemizde ilk gününde 55 bin 932 kişi izledi.
    2007 yazının hit filmi "Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı"nı yönetmiş olan David Yates, bu kez de "Harry Potter ve Melez Prens" için yönetmen koltuğuna oturdu. Tüm Harry Potter filmlerinin yapımcısı olan David Heyman da filmin yapımcılığını David Barron'la birlikte gerçekleştirdi. Filmin J.K. Rowling'in kitabından uyarlanan senaryosu, serinin ilk dört filminin senaryolarını kaleme almış olan senarist Steve Kloves'un imzasını taşıyor.
    kez daha, Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson canlandırdığı genç büyücüler Harry Potter, Ron Weasley ve Hermione Granger, Lord Voldemort'un dönüşünün ardından yeni meydan okumalar ve tehlikelerle karşı karşıya kalıyorlar.

Harry Potter oyuncu kadrosunda bir kez daha yer alan isimler ise şöyle: Bellatrix Lestrange rolündeki Helena Bonham Carter; Rubeus Hagrid rolündeki Robbie Coltrane; Profesör Filius Flitwick rolünde Warwick Davis; Profesör Albus Dumbledore rolünde Michael Gambon; Profesör Severus Snape rolünde Alan Rickman; Profesör Minerva McGonagall rolünde Maggie Smith ve Molly Weasley rolünde Julie Walters.​

2. ImmorTaLGoD

ImmorTaLGoD Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 Kişi düş bizim arkadaş bileti aldı ama gelmedi :D

3. eLempTRa

eLempTRa Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar vallahi ben gittim ilk gün berbat fragmanda ne varsa hareketli hepsi okadar 3 tane boyle hareketli buyulu yer var 2 tane komik laf var yarım kesiyorlar harry tam gitcek olayı yapmaya falan bes belli devamı gelcek ole bir yerde kesiyorlar hiç tavsiye etmem boşu boşuna olur.

4. IronyOfFate

IronyOfFate Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Geodesy and Photogrammetry Engineering
    İzlemedim ama güzel bi film olduğunu düşünüyorum.Yüzüklerin Efendisi,Harry Potter gibi fantastic filmlere bitiyorum resmen...

5. Bobby_Clark

Bobby_Clark Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne harry imiş arkadaş. :lol:

6. Prophecy

Prophecy Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: