İlk Commanderligim İlk kale savunmam...Ve Kale sahibi degişmedi bugün ve bundan sonra _CesuRYureK_....Guılt master'i ''iYiliKelCisi'' ne çok teşekkürler...

've İŞTE SS ler'

Geldikleri GİBİ GİDERLER!

- Resim Silinmiş.

rütbe kasmaya başlıyorum...seri seri durmak yok :P
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Warrior kardeşlerim Secret_Mum , joy_m 'a attıkları fencelerden defanslardan dolayı çok teşşekürler...Her şavaşçının arkasında bi warrior vardır :P yada olması şarttır

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

1,5 senelik sro hayatımda ilk defa kale savunuyorum (zaten 4 defa kale savaşına girmişligim var :P) ilk defa bu rütbeyi alıyorum :P
- Resim Silinmiş.

HP ye bak zuhaha :d ah parasızlıgın gözü kör olsun Bİ DEVİLSPRİT ALAMADIM..sprit li kaç canım olacak merak ediyorum..

- Resim Silinmiş.

bug mug bişey olsana şu rütbe normalde kasarken pwp yaparkende ara sıra gelse :P :headbang:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Vay vay vay şu günleri görcekmiyiz acaba süper hp yapmışsın tebrikler

V.I.P demiş ki:
commenderlik + str buf ile 35080 HP var ah bide devil sprit olsaydı..belkide 40k küsür olacaktı..belkide degil %15 hp artınca 40 k olurdu..

_DoomsDaY_ demiş ki:
V.I.P demiş ki:
commenderlik + str buf ile 35080 HP var ah bide devil sprit olsaydı..belkide 40k küsür olacaktı..belkide degil %15 hp artınca 40 k olurdu..

Benim buffsız devils spirit ile 35K HP :mrgreen:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
_DoomsDaY_ demiş ki:
V.I.P demiş ki:
zaten bu halle yatırılman imkansız gibi bişey öyle olunca hiç kokmazdın 8,9 ne kadar kişi varsa dalardın aralarına xD

The47

Bilgiliyim
ciddende hey gidi günler :) resimlerde çıkmamışım ama bende bu savaşda vardım, karşı takımda

Yok artık ya eski hesabım bu benim kaç senelik konu nerden çıktı şimdi bunu tazelemek.Aklıma neler geldi neler ne zamanlardı.halen cesuryürek bu arada değişiklik yok.

Yukarı Alt