Takımı
Besiktas
Alex Telles Galatasaray'da
Galatasaray ilk bombayı patlattı. Cim Bom, Brezilya'da 'Yeni Roberto Carlos' olarak gösterilen Alex Telles'i bitirdi.

Galatasaray'da devre arası transferinde ilk bomba geldi. Transferi hem kulübü Gremio hem de genç yıldızın menajeri açıkladı.

Takımı
Besiktas
Yabancı sınırlaması diye sağı solu inletiyorlar, takıma aldıkları yabancıya bak. Adını şanını ilk kez duyuyoruz, tanımıyoruz etmiyoruz. Bir de "Genç Yıldız" diye hemen konduruyorlarya, sinir oluyorum. Ulan sen Galatasaray'sın, bir Şampiyonlar Ligi takımısın. Hedeflerin, ideallerin büyük. Adını tüm dünyaya 2 sezonda ezberletmişsin. Alsana bir Lahm, bir Micah Ricards, Maicon, Terry. Ne bileyim yani Drogba'nın, Sneijder'in, Eboue'nin yanlarına yazabileceğin bir adam al, bu ülkeye bu takıma bu taraftara faydası olacak, ses getirecek birini al. Hakikaten anlam veremiyorum şu an Telles transferine..

lnTerpoL

Bilgiliyim
Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Yabancı sınırlaması diye sağı solu inletiyorlar, takıma aldıkları yabancıya bak. Adını şanını ilk kez duyuyoruz, tanımıyoruz etmiyoruz. Bir de "Genç Yıldız" diye hemen konduruyorlarya, sinir oluyorum. Ulan sen Galatasaray'sın, bir Şampiyonlar Ligi takımısın. Hedeflerin, ideallerin büyük. Adını tüm dünyaya 2 sezonda ezberletmişsin. Alsana bir Lahm, bir Micah Ricards, Maicon, Terry. Ne bileyim yani Drogba'nın, Sneijder'in, Eboue'nin yanlarına yazabileceğin bir adam al, bu ülkeye bu takıma bu taraftara faydası olacak, ses getirecek birini al. Hakikaten anlam veremiyorum şu an Telles transferine..
Brezilyanın en iyi sol beki gökhan. Öyle al demeyle dediğin isimler alınsaydı emin ol senin demene bile gerek kalmazdı hacım.

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:

35 yaş adamlar almaktan iyidir. İhtiyaç vardı aldılar. Çok biliyorsunuz ya sanki adamlar gittiler karambole seçtiler yazık ezbere yorum yapıyorsun. Ribery ilk gs geldiğinde kim tanıyordu kiimse. Ama şimdi dünyanın en iyi futbolcularından birisi..

Yukarı Alt