arkadaslar serverde oynayan herkez bilir muhabbeti gecen günlerde yapılan global savasından sonra bu hiç iyi olmucak emin olabilirsiniz ^^

Resmen Koptummmm :D Adam Zaten Redbulun Stafını Aldığını inkar etmiyor aralarındaki davayı bilmeden konuşanlardansin bellki Kesnlikle WeAreKinq Guildindensin. Sen Kendi Yaptığın Cakallığı Neden Resimlemiyosun :D adamların guildine cakal olarak girdim demiyosun :)) Shutetsu'yu cekemeyen Cok serverda hepside WeAreKinq Guildinde Çünkü Adam TÜrklern Sahip Olduğu Kaleyi Savunuyodu Sizinde Zorunuza Bu Gidiyordu. Bıraktı Soğusun Bi tarafınız :) ben daha güzel bi resim beklerdim bi cakal olarak bu kadar basit bi resim değil :)

SubZeroCeko demiş ki:
adam çaldıgını inkar etmiyor helal olsun ^^
Yaw bende plutoda oynuyorum, aralarında davadan dolayı yaptı. binlerce kere haklı o redbull dediği adam bizden 100 lvl char caldı bende resimlemiştim bende onu upload edeyim bu konuyu acan WeAreKinq Guildi war PKK yandaşları onların adamlarından birisi. Her Zmn Olduğu Gibi Harbi Bi adamı karalamaya calışıyor yazık :starving:

garacayli demiş ki:
Resmen Koptummmm :D Adam Zaten Redbulun Stafını Aldığını inkar etmiyor aralarındaki davayı bilmeden konuşanlardansin bellki Kesnlikle WeAreKinq Guildindensin. Sen Kendi Yaptığın Cakallığı Neden Resimlemiyosun :D adamların guildine cakal olarak girdim demiyosun :)) Shutetsu'yu cekemeyen Cok serverda hepside WeAreKinq Guildinde Çünkü Adam TÜrklern Sahip Olduğu Kaleyi Savunuyodu Sizinde Zorunuza Bu Gidiyordu. Bıraktı Soğusun Bi tarafınız :) ben daha güzel bi resim beklerdim bi cakal olarak bu kadar basit bi resim değil :)
yorumunu çok beğendim :curtain:

femrey abi (shutetsu) iyidir yapmıcanı bilio zatn herkes wearekinqte km pkk yandası bn _ShooTeR diye biliorm baska km wr öle bu arada shutetsu 101+10 staff basmış tebrkler burdn ona :)))

Yukarı Alt