Tazmanya ve Avustralya'nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar.

Norveç'te plaj görevlileri, çıplak güneşlenen kadınları siyah plastik torbalarla poşetleyerek plajdan çıkartıyorlar.

Arizona Cottonwood yasalarına göre; çiftlerin, "patlak lastikli" otomobil içinde sevişmeleri yasak.

Hindistan'daki yasa, sıradan ev işlerini yapan kadınlara, evdeki evlenmemiş genç delikanlıların cinsel gereksinimlerini giderme görevini de veriyor.

Tayvan yasalarına göre, damadın akraba ya da arkadaşlarından biri, gelinin bekaretini alarak damadı, bu sıkıcı ve istenmeyen görevden kurtarıyor.

Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Johannesburg kentinde bir kadın, her sevişme için eşinden para isteğinde bulunabiliyor.

Endonezya'da masturbasyon yapan kişiye cezası kesinlikle başının kesilerek veriliyor.

Guam'da erkekler için değişik bir meslek var. Bu mesleği yapan erkekler, şehir şehir gezerek bakire kızlarla para karşılığı ilişkiye girer ve bekaretlerini bozarlar. Bunun nedeni ise, Guam yasalarına göre bakirelerin evlenmesinin kesinlikle yasaklanmış olması.

Kolombiya Cali'de, genç kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken kızın annesi olayı mutlaka izliyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kod:
Kolombiya Cali'de, genç kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken kızın annesi olayı mutlaka izliyor.
ben bi koşu colombiya yapayım anne kişi performans görsün ahahahaa :lolmuch: :mrgreen:

bizimkini unutmussun (eskilerde kaldı ama olsun )
gerdek gecesinin ertesinde gerdek çarşafının halkın göreceği yere asılması Embarassed

Kod:
Guam'da erkekler için değişik bir meslek var. Bu mesleği yapan erkekler, şehir şehir gezerek bakire kızlarla para karşılığı ilişkiye girer ve bekaretlerini bozarlar. Bunun nedeni ise, Guam yasalarına göre bakirelerin evlenmesinin kesinlikle yasaklanmış olması.

valla bu türkiyede olsa hemen okulu bırakır çırak olarak bu işe girerdim :lolmuch: :lolmuch:
hem ben parada almam : :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

3nToX demiş ki:
Kod:

valla bu türkiyede olsa hemen okulu bırakır çırak olarak bu işe girerdim :lolmuch: :lolmuch:
+31 Razz puahahhhueaehuae

DnA

rank8
hahah extra kopardın beni biz türkler gidersek oraya anneleri izlemeyi bırakır olaya direk müdahale eder :mrgreen: :mrgreen:
extraloob demiş ki:
Kod:
ben bi koşu colombiya yapayım anne kişi performans görsün ahahahaa :lolmuch: :mrgreen:

3nToX demiş ki:
Kod:

aynen yaf :lolmuch:

Guam'da erkekler için değişik bir meslek var. Bu mesleği yapan erkekler, şehir şehir gezerek bakire kızlarla para karşılığı ilişkiye girer ve bekaretlerini bozarlar. Bunun nedeni ise, Guam yasalarına göre bakirelerin evlenmesinin kesinlikle yasaklanmış olması hmm

aga bu ''Guam'' haritanın ne tarafına düsüo kesin olarak detective

AsK_MiLiTaNi demiş ki:
Guam'da erkekler için değişik bir meslek var. Bu mesleği yapan erkekler, şehir şehir gezerek bakire kızlarla para karşılığı ilişkiye girer ve bekaretlerini bozarlar. Bunun nedeni ise, Guam yasalarına göre bakirelerin evlenmesinin kesinlikle yasaklanmış olması hmm

aga bu ''Guam'' haritanın ne tarafına düsüo kesin olarak detective

mucX mucX mucX

Yukarı Alt