öncelikle herkeze merhabalar...benim sorunum biraz garip sbotla oyuna giriyorum burda bir problem yok ama her hangi bir sebepden dolayı pc yi kapatıp tekrar açınca 2 ıp den fazla pc oyuna giremez diye bilindik bir uyarı geliyor.botu 2 arkadaş kullanıyoruz diğer arkadaş bir tek kendi pc sinde açıyor ve onda hiç bir sorun yok ama benim pc de pc yi kapatıp açınca bota giremiyorum...tahminimce pc kapanıp açıldıkdan sonra yeni IP ve Mac atıyo kendine ben öle düşündüm...bu sorunu çözebilecek arkadaşlar varsa çok makbule geçecek şimdiden kolay gelsin...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ilginç bir sorun sbot için kendiniz bir klasor oluşturun sro içerisinde bakalım sorun gidecek mi ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sro içerisinde sbot 1 diye klasor yapın ve sbotu rardan çıkartıp onun içine atın ^^

Mrblar acaba laptop mu kullanıyorsunuz?
Eğer laptop ile önce wireless ile girip sonrada hızı beğenmeyip ethernet ile bağlanıyorsanız hata verir.
Çünkü wireless ile ethertnetin mac adresleri farklıdır Yada bunu sizin arkadaşda yapıyor olabilir.
Mac adresi değişmez. Sabit birşeydir ama tabi sbotu kandırmak için programla değiştirme olayları falan filan var.Neyse onları geçelim . Dediğim gibi böyle birşey olabilir. Ben başka birşey düşünemiyorum...

Kolay gelsin :wink1:

teşekkür ederim ama sorunu budum sanırım windows 7 den kaynaklanan bir sorun çözümüde 2 tane sbot almakda ben öle yapdım birinde hata verince diğerine geçiyom masraflı bir çözüm ama windows 7 den de kopamıyorum:))

Yukarı Alt