1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

ilginç bir sorunum var

1. seljuk

seljuk Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkeze merhabalar...benim sorunum biraz garip sbotla oyuna giriyorum burda bir problem yok ama her hangi bir sebepden dolayı pc yi kapatıp tekrar açınca 2 ıp den fazla pc oyuna giremez diye bilindik bir uyarı geliyor.botu 2 arkadaş kullanıyoruz diğer arkadaş bir tek kendi pc sinde açıyor ve onda hiç bir sorun yok ama benim pc de pc yi kapatıp açınca bota giremiyorum...tahminimce pc kapanıp açıldıkdan sonra yeni IP ve Mac atıyo kendine ben öle düşündüm...bu sorunu çözebilecek arkadaşlar varsa çok makbule geçecek şimdiden kolay gelsin...

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    ilginç bir sorun sbot için kendiniz bir klasor oluşturun sro içerisinde bakalım sorun gidecek mi ?

3. seljuk

seljuk Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında ayrı bir sbot klasörüm var ama masa üstünde onu sronun içine taşıyim belki sorun çözülür...

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    sro içerisinde sbot 1 diye klasor yapın ve sbotu rardan çıkartıp onun içine atın ^^

5. volkanka

volkanka Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    University Students...
    Mrblar acaba laptop mu kullanıyorsunuz?
    Eğer laptop ile önce wireless ile girip sonrada hızı beğenmeyip ethernet ile bağlanıyorsanız hata verir.
    Çünkü wireless ile ethertnetin mac adresleri farklıdır Yada bunu sizin arkadaşda yapıyor olabilir.
    Mac adresi değişmez. Sabit birşeydir ama tabi sbotu kandırmak için programla değiştirme olayları falan filan var.Neyse onları geçelim . Dediğim gibi böyle birşey olabilir. Ben başka birşey düşünemiyorum...

Kolay gelsin :wink1:

6. seljuk

seljuk Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim ama sorunu budum sanırım windows 7 den kaynaklanan bir sorun çözümüde 2 tane sbot almakda ben öle yapdım birinde hata verince diğerine geçiyom masraflı bir çözüm ama windows 7 den de kopamıyorum:))