Wicked

Game Designer
Merhaba Extraloob Ailesi ,

Öncelikle önceden koyulmuşmu bilmiyorum yada istenmişmi.. ama yinede soriim dedim

Her sabah , öğlen ve akşam selam verebileceğimiz bir ileti penceremiz olsa acaba sizce nasıl olur Question bu daha önce koyulmuşmu bilmiyorum ,
sitemizin en üstünde olsa yada sitemizin en altında olsa sadece sabah öğlen ve akşam açılıp kapanan bir İleti penceremiz olsa çok hoş olur diye düşünüyorum , ama tabiki bu sadece benim düşüncem gereksiz gelir belki ama soriim dedim (:

Lütfen ters cvp vermein Rolling Eyes sadece bir öneri olarak algılayın
Rolling Eyes

Negatif yada Positif. Bu sadece bir öneridirir öneridir (:

ne gzl qonustum ole :lol:

Liu

rank8
sitede sorun yaratabilir yavaşlama falan
ayrıca hoş durmaz öyle siteler gibi bizde 20/30 kişi yok girdimi 1K üye oluyor normal bir ortamda sohbet odasına döner yani Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu isteğin sitenin hızında düşme yaşatır bizim için hız herşey bu yüzden olmaz ayrıca onun yerine bir topic açsan ve her sabah oraya günaydınlar desen öğlen için ve akşam için de bir topic açsan nasıl olur bak gece kuşları için topic var mesela :lolmuch: :mrgreen:

extraloob demiş ki:
bu isteğin sitenin hızında düşme yaşatır bizim için hız herşey bu yüzden olmaz ayrıca onun yerine bir topic açsan ve her sabah oraya günaydınlar desen öğlen için ve akşam için de bir topic açsan nasıl olur bak gece kuşları için topic var mesela :lolmuch: :mrgreen:
bi tanede sey acalım o zman SABAH SABAH EXTRALOOB :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt