extraloob demiş ki:
Pennywise demiş ki:
OreNeN demiş ki:
aşk yalan falan değil ama ne yazıkki yeni nesil iç güzelliğe değil dış güzelliğe takmış durumda,kaşta piercing ler simsiyah boyalı gözler,hergün binbir çeşit rengarenk converse giymeler,depresyon takılmalar vs. aşkı yalana çeviren şeyler bunlar işte,doğal olarak böyle ilişkilerde dış güzellik bittiği an aşkta bitiyor,o yüzden aşık olacağın insanı iyi seçeceksin,en boyalısını,en cix giyinenini değil en samimi ve dürüst olanını tercih edecen.
wayy be gördüğüm en güzel yorum ne de olsa kalbi parçalanmış eski bir aşıktan
gelen duygular bunlar sonuna kadar aşk kokuyorsun hacım benden sonra
aşkı 2. iyi bilen adam seçiyorum seni Cool
işin güzel yanı insan baya bi deneyim kazanyor yanına kar kalıyor hehe,bundan sonra 1shot 1kill gerisi hikaye :lol:

extraloob demiş ki:
Pennywise demiş ki:
OreNeN demiş ki:
aşk yalan falan değil ama ne yazıkki yeni nesil iç güzelliğe değil dış güzelliğe takmış durumda,kaşta piercing ler simsiyah boyalı gözler,hergün binbir çeşit rengarenk converse giymeler,depresyon takılmalar vs. aşkı yalana çeviren şeyler bunlar işte,doğal olarak böyle ilişkilerde dış güzellik bittiği an aşkta bitiyor,o yüzden aşık olacağın insanı iyi seçeceksin,en boyalısını,en cix giyinenini değil en samimi ve dürüst olanını tercih edecen.
hakkaten manyaqs bi yorum olmuş...

SonSAHNE

Bilgiliyim
birşeyde ben ekliyeyim yorumlarınıza

bu dünyada kızların yüzde 90ı güvenilmez bir şahsiyete sahip ve bunu sonradan keşfedebiliriz sadece...

S0NS4HN3 demiş ki:
birşeyde ben ekliyeyim yorumlarınıza

bu dünyada kızların yüzde 90ı güvenilmez bir şahsiyete sahip ve bunu sonradan keşfedebiliriz sadece...
dünyadaki kızların 90% ıyla çıktınmıda biliyorsun :lol:

Ya hacım(hacım derken tüm siteye söyliorum bunu) BENCE kızların %80 güven olmaz.Siz kızların hepsine güvensenizden ben güvenmem.Kızlarıda hiç sevmiyorum(bazıları hariç tabi)...Hayatımın sonuna kadarda sevmicem ve güvemicem büyük konuşuyorum ama böyle...Aşkta kesinlikle yalan.Ben hiç aşık olmadım mesala kim söylemişse yalan söylemiş aşk var diye.Birbirimize çok aşığız da bilmem nede ben kaç kişi gördüm -burdada arkadaş demiş- çevremde kaç senelik "sözde" aşkın bittiğini.Bence fazla takılmayın aşk işlerine.Adamı bozar bunlar :mrgreen: :mrgreen:.Siz nederseniz deyin benim görüşüm böyle, farklı görüşleri olan arkadaşlarada saygı duyuyorum extraokk extraokk

Bu arada:

Sexx rullezzzzzz

Jigsaw

Aileden
extraloob demiş ki:
Sen one night standersın man hangi ara aşık oldun? :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yorumlara bakiniz... Pipisinin ne ise yaradigini bilmeyenler sex diyor ya ona yanarim,gencligimiz nereye gidiyor... Rolling Eyes

Jigsaw

Aileden
jesuswan demiş ki:
Yorumlara bakiniz... Pipisinin ne ise yaradigini bilmeyenler sex diyor ya ona yanarim,gencligimiz nereye gidiyor... Rolling Eyes
Zaten ne işe yarıyor ki?

Kullanmaya kullanmaya unutmaya başlıyorum galiba.. :lolmuch:

Yukarı Alt