AliceCullen

Bilgiliyim
Rüzgarın Savurduğu,Denizin Boğduğu,İnsanların Üzdü
Macar ekibinin cezası nedeniyle boş tribünler önünde mücadele edeceklerini belirten Fenerbahçe’nin Alman çalıştırıcısı, “Bu tip maçları sevmiyorum. İğrenç bir karşılaşma bizi bekliyor” diye konuştu.

FENERBAHÇE Teknik Direktörü Cristoph Daum, Honved karşısında ilk maçta elde ettikleri avantajla rahat, seyircisiz tribünler önünde ise iğrenç bir karşılaşma oynayacaklarını söyledi.

İşi bitirmek için Macaristan’a geldiklerini belirten Alman çalıştırıcı, ilk karşılaşmada Honved’in maçı bırakmadığını ve hep golü düşündüğünü belirterek, “Rakibimiz evindeki karşılaşmada tur atlamayı değil galibiyeti istiyor. En iyi 11’leriyle onları karşımızda göreceğiz. Sağlam futbolcuları forma giyecek. Bizim için de lig öncesi bir kez daha eksiklerimi görmek adına önemli bir sınav olacak. İstanbul’a iyi bir neticeyle döneceğimize eminim” dedi.

Boş tribünleri sevmiyorum

Karşılaşmanın Honved’in cezası nedeniyle seyircisiz oynanacak olmasına da ilginç bir açıklama getiren Daum, “Bu tip maçları sevmiyorum. Bu tip maçlar benim için iğrençtir. Türkiye’de de boş tribünler önünde birçok karşılaşmaya çıktık. İğrenç bir maç daha oynayacağız” diye konuştu.

Taraftarlar hayal kırıklığına uğrattı

FENERBAHÇE taraftarı, Christoph Daum’u hayal kırıklığına uğratmış. Almanya’da yayın yapan Die Welt gazetesine konuşan deneyimli çalıştırıcı, “Edindiğim izlenimde yanılıyor da olabilirim ama, bana öyle geliyor ki tribünlerin coşkusu eskisi kadar güçlü değil. İnsanlar hala çok heyecanlılarsa bile, bir şekilde biraz daha gerçekçi olmuşlar” dedi.

Öte yandan Alman hoca, eski futbolcusu Pierre van Hooijdonk ile polemik yaşadığı Kandilli’deki villaya yerleşmeyi planlayan deneyimli çalıştırıcı, boğaz manzaralı eve 7 bin 500 Euro kira ödeyecek. Üç katlı villada iki hizmetli, bir şöför bulunduracak olan Daum, yurt içi ve yurt dışından gelen konuklarını burada ağırlayacak.

Buda o acıklamalardan bir resim karesi :beer:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt