Mozilla'nın derdi Microsoft ile aynı.

Firefox ve Internet Explorer'ın en büyük sıkıntısı aynı: İşte en çok kullanılan 2 tarayıcının derdi.

Mozilla, Firefox kullanıcılarının en son sürüm olan Firefox 3.6'ya geçmesi için çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Aslında bu çalışmalar bütün internet tarayıcılar için önemli. Microsoft da Internet Explorer'da güvenlik ve teknoloji açısından yeni IE sürümünün kullanılmasını istiyor. Mozilla'nın durumu da farklı değil; popüler bir tarayıcı ve hem güvenlik, hem performans açısından son sürümlerin kullanılması önemli.

Firefox kullanıcıları ise eklentilerinin yeni sürümler ile çalışmamasından şikayetçi ve bu yüzden alıştıkları sürümde ısrarcı davranıyorlar.

Ama hem bu kullanıcıları ikna etmek, hem de bilmeyenlere duyurmak için Mozilla'nın bir planı var...

100 milyon indirme!

Mozilla ise geçişi hızlandırmak için kullanıcıların karşısına her gün güncelleme ekranı çıkartacak.

İş akışını bozmaması için bu ekran 60 saniye aktivite olmadığında çıkacak ve yeni sürüme geçiş, veya 24 saat erteleme seçeneği çıkartacak.

Mozilla'dan Mike Beltzner geçişin iyi gittiği ve Firefox 3.6 sürümünü indirenlerin sayısının 100 milyonu aştığını açıkladı. Firefox'un son sürümünün eklentilerin yüzde 90'ıyla uyumlu, daha hızlı, stabil ve ileri olduğunu da sözlerine ekledi.

Download: Firefox 3.6

|GM| Militanz demiş ki:
Mike Shinoda demiş ki:
|GM| Militanz demiş ki:
Bencede en iyisi Mozilla :wink1:
chrome'u denemedim ancak, operanın sitemi oturmuş olsa, buglar falan olmasa opera mozilladan daha iyi. şimdilik firefox ile akıyoruz :P
Valla yaklaşık 1.5 senedir Mozilla Firefoz kullanıyorum Muhteşem birşey :santa:
ben de ben de :P

|GM| Militanz demiş ki:
Mike Shinoda demiş ki:
|GM| Militanz demiş ki:
Bencede en iyisi Mozilla :wink1:
chrome'u denemedim ancak, operanın sitemi oturmuş olsa, buglar falan olmasa opera mozilladan daha iyi. şimdilik firefox ile akıyoruz :P
Valla yaklaşık 1.5 senedir Mozilla Firefoz kullanıyorum Muhteşem birşey :santa:
ben de ben de :P
:santa:

Opera gerçekten çok kaliteli fakat orta tuşa bastığında sayfada hareket edemiyorsun ; Birde son mesajı görüntüle dediğinde sayfanın başını açıyor.Kısacası extraloob forum kullanıcıları için çokta güzel değil. :P

PS : Ne saçmalamışım yahu ^^

Yukarı Alt