1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İdeal Guild Ortamı Nasıl Olmalı?

1. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkes Kendi düşüncesini belirtirse Yeni guild Açacaklara çok güzel bir kaynak olabilek fikirlerin çıkacağına inanıyorum Bu konudan. extraokk

Benim kişisel Fikrim:
    ilk olarak kesinlikle guildde veya en azından Union da yabancıların olması şart; Silkroad'ın sevdiğim yanı muhabbet ortamı Türk-Yabancı hiç farketmez biraz oyun bilgisi olan biraz da Kafa adam olan herkes konuşmak sadece gece2-3 bazen sabahlara kadar sohbet etmek bile inanılmaz keyif veriyor insana.
    İkinci olarak; Guildde kesinlikle güven ortamı olmalı ; asla birbirinizden şüphelenilmemeli ki bu 2. sıraya yazmama rağmen en önemli olay, Karşındakine güvenemezsen zaten o guildin bi anlamı olmuyor.
    üçüncü olarak da bence buda çok önemli ; oyuna çok ciddi bakmamak , gerektiğinde sadece bir oyun olduğunu aklıda tutmak.
    Ps: Bu yazdıklarımın hepsini Nwo da başardık ki daha yazamadığım çok şey var... (ben kısa bir süre bulunsamda) Gerçekten inanılmaz bir ortam yarattık. 3 gün sonra siteye ve nwo ya girişimin üsünden 1yıl geçecek fakat o zaman kazandığımız bağların hiçbiri kopmadı nerdeyse bugüne kadar, bunun çok mutluyum

Bunları böyle çoğlatarım arkadaşlar herkesin yorumlarını bekliyorum extraokk
    ps: Çok uzunmu yazdım ne :mrgreen:

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    tek bir düşüncem vardır ki her zaman bunu uyguladım.

guildda yabancı 3-4 kişi olacak ve union komple yabancı olacak Cool

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Yaşı +17 , Akıl Yaşı +20 Olan
    Oyun Bilgisi Olan
    Düzgün Konuşmayı Bilen , Düşünen
    Aç Gözlü Olmayan
    Agresif Olmayan

İnsanların Olduğu Bir Guild Bence İdeal Bir Guildtir.

4. MoonLife

MoonLife Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence guildde seviyesizlik küfür vb. seyler olmamalı yas önemli diil akıl yası ilerlemiş sohbet etmeyi bilen efendi birileri olmalı lvl önemli diil sadece sohbet güzel olsun

5. os1

os1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bence arkadaşlık ortamını iyi yabancı kişilerin bulunduğu ve herkesin +15 yaş ve üstü olduğu ortamdır.
    Bunun yanında en önemlisi masterın adam akıllı olması gerekir

6. RollsRoyce

RollsRoyce   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kendisi için ne istiyorsa guıldekıler içinde eger aynısı istiyorsa ve güven var ise o guıld ideal guıld olur

7. ghostly

ghostly Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Belli bir seviyenin oldugu konusmasini paylasmasini bilen kisilerden olusan bir guild olmalidir.Herkes biriri için cikari olmasada elinden geleni yapmalidir.Guildde Turk'lerin yanisira yabancilarinda olmasi gerekstigine inaniyorum unionda Turk yabanci karmasi olmalidir.Bu sartlar oldugu zaman hem guclu hem seviyueli hemde eglenceli bir ortam olusmus olur extraokk