Herkes Kendi düşüncesini belirtirse Yeni guild Açacaklara çok güzel bir kaynak olabilek fikirlerin çıkacağına inanıyorum Bu konudan. extraokk

Benim kişisel Fikrim:
ilk olarak kesinlikle guildde veya en azından Union da yabancıların olması şart; Silkroad'ın sevdiğim yanı muhabbet ortamı Türk-Yabancı hiç farketmez biraz oyun bilgisi olan biraz da Kafa adam olan herkes konuşmak sadece gece2-3 bazen sabahlara kadar sohbet etmek bile inanılmaz keyif veriyor insana.
İkinci olarak; Guildde kesinlikle güven ortamı olmalı ; asla birbirinizden şüphelenilmemeli ki bu 2. sıraya yazmama rağmen en önemli olay, Karşındakine güvenemezsen zaten o guildin bi anlamı olmuyor.
üçüncü olarak da bence buda çok önemli ; oyuna çok ciddi bakmamak , gerektiğinde sadece bir oyun olduğunu aklıda tutmak.
Ps: Bu yazdıklarımın hepsini Nwo da başardık ki daha yazamadığım çok şey var... (ben kısa bir süre bulunsamda) Gerçekten inanılmaz bir ortam yarattık. 3 gün sonra siteye ve nwo ya girişimin üsünden 1yıl geçecek fakat o zaman kazandığımız bağların hiçbiri kopmadı nerdeyse bugüne kadar, bunun çok mutluyum

Bunları böyle çoğlatarım arkadaşlar herkesin yorumlarını bekliyorum extraokk
ps: Çok uzunmu yazdım ne :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tek bir düşüncem vardır ki her zaman bunu uyguladım.

guildda yabancı 3-4 kişi olacak ve union komple yabancı olacak Cool

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yaşı +17 , Akıl Yaşı +20 Olan
Oyun Bilgisi Olan
Düzgün Konuşmayı Bilen , Düşünen
Aç Gözlü Olmayan
Agresif Olmayan

İnsanların Olduğu Bir Guild Bence İdeal Bir Guildtir.

bence guildde seviyesizlik küfür vb. seyler olmamalı yas önemli diil akıl yası ilerlemiş sohbet etmeyi bilen efendi birileri olmalı lvl önemli diil sadece sohbet güzel olsun

os1

olduser
bence arkadaşlık ortamını iyi yabancı kişilerin bulunduğu ve herkesin +15 yaş ve üstü olduğu ortamdır.
Bunun yanında en önemlisi masterın adam akıllı olması gerekir

kendisi için ne istiyorsa guıldekıler içinde eger aynısı istiyorsa ve güven var ise o guıld ideal guıld olur

Belli bir seviyenin oldugu konusmasini paylasmasini bilen kisilerden olusan bir guild olmalidir.Herkes biriri için cikari olmasada elinden geleni yapmalidir.Guildde Turk'lerin yanisira yabancilarinda olmasi gerekstigine inaniyorum unionda Turk yabanci karmasi olmalidir.Bu sartlar oldugu zaman hem guclu hem seviyueli hemde eglenceli bir ortam olusmus olur extraokk

Yukarı Alt