Yine ben yine bir olay off hayatı yaşıyorum artık size , silkroad'a ve alkole adadım kendimi ey yavrum ey :P
Neyse konuya girelim sabahın 6sı zaten :D Halgan kardeşimle sabah saatlerinde konuşuyorduk herşey yolundaydı birden aklıma bir soru geldi saçma mantıksız bir soru :D Saçmalıklar bende toplanır zaten sordum direk bir de cevap olarak ne alayım :P Buyrun konuşma kısmı :D

2rnhr9e.jpg

Aradan geçen dakikalar ikimize de ecel terleri döktürdü. Dayanamadım atladım silkroad sitesine bir de ne göreyim. Türkiye saatiyle saat 6'da patch başlıyor. Bakın şu işe :P Nasıl şaşırdım anlatamam hemen charın adını buildini düşünmeye başladım bile :lol:

Aradan zaman geçti saat 6'yı buldu ve çok garip birşey oldu :D Oyun kapandı :mrgreen:

n2btqg.jpg

Konuşmanın o kısmına ait ss koymadım ama Şubat 1de charı teslim alacağım :D Burdan şimdiden teklifleri alabilirim char için :D :D :D :D Allah'ta beni kahretsin ne pis adam oldum çıktım ben böyle :P

Ps1: Her türlü iddiaya girilir
Ps2: Eldorado serverında 200k sp'li char satılık :D
Ps3: Bu başlığı uyku sersemi 3 kez kapatıp baştan yazdım yanlış birşey varsa kendinize saklayın :P
Ps4: MFÖ'den bir şarkıyla ayrılıyorum sizden
Ah bu ben kendimi nerelere koysam
Saklansam bir yerlerde gizlice ağlasam
Ah bu ben kendimi nerelerde bulsam
Çekilsem sahillere hayaller mi kursam

Ps5: Çok içtim başlık saçma sapan bişey oldu bunu da kendinize saklayın siz söylemezseniz kimse çakmaz :D

ahahah XD
abi daha neler görcez ya XD
hayırlı olsun şimdiden XD

BENDE BAKIMSIZ SALI GÖRMEDİM AMA ALLA ALLA HALGAN GİBİ BİRİNİN BU İDAA YA GİRMESİ

işte XD

HAYIRLI OLSUN ŞİMDİDEN XD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
9 char clientless 1 char clientlı waşşşşş plvl takımı çalışıyor :P

Hehehe ekibimize bir tane daha char eklendi bro. :D Char'ın ıd ile pw en kısa zamanda bekliyorum.Char'ı biran önce 80 + yapıcam... :P

Banane kardeşim uykusuz yorgun anima denk geldin ben daha (bu gün ne bilmiyom) ehehe. Süre vermedim zati hayirli olsun 1 yil mi desem 4 yil mi desem düşünmem lazim:)

halgan1 demiş ki:
Banane kardeşim uykusuz yorgun anima denk geldin ben daha (bu gün ne bilmiyom) ehehe. Süre vermedim zati hayirli olsun 1 yil mi desem 4 yil mi desem düşünmem lazim:)
:twisted: :mrgreen: Ben anlamam mert ol dur sözünde hihihihihi :D Yakalarım hacım bırakmam yapıştım sana alıcam charımı :lol:

Polgara demiş ki:
halgan1 demiş ki:
:twisted: :mrgreen: Ben anlamam mert ol dur sözünde hihihihihi :D Yakalarım hacım bırakmam yapıştım sana alıcam charımı :lol:
Vayyy demek öyle beni uyku sesemliğiyle kuntuye getirmek?:) Msn (Block ) Hayirli olsun:) 1 Daha yoğun ve uykusuzken bana yazma derim:)AFK 4 yiL:)

Polgara demiş ki:
Sen dayanamazsın yarın açarsın block'u :D
Ehehe seni gidi seni sakın bir daha beni tongaya getireyim deme ha yoğunum zati kafa 1.500 kahve sigara çay ööööö kusasim geliyor yemek yiyemiyom sayam mi daha:)

Derste msjlaştığım adam pol^^ Hehehehe bravo valla sana :mrgreen: o charı bana da verirsin tam lazım olan şeydi ^^ :mrgreen:

Öncelikle tebrikler bizim okulda lavuklar gaza geldi birbiriyle iddaya girip kızlar tuvaletinde sigara içermiyim içemezmiyim ayağına hoca yakaladı ver yar..ği gitsin oldular :mrgreen:

Yukarı Alt