arkadaşlar bugun 109 lwl Wizard charım çalındı.. Anlamadıgım olay Eski sahibi çalmış charı tekrar ama e mail bilmedigi halde nasıl charımı alabiliyor ?? ve bende charımı geri almak istiyorum nasıl alabilirim ?

adam çoktan mail koruması yapmıştır çarına geçmiş olsun :S Msn deyim hadi gel

karakter'de e mail koruması yok.. onu soylemıyorum karakterin e mailini bilmedigi halde nasıl aldıgını soruyorum ve benımde geri alma ihtimalimin oldugunu dusunuyorum yardımcı olur musunuz ??..

Ps : ugur Charın Tekrar Geri Calınmasından korkuyorum char falan almıyorum bundan sonra 0'dan kasıcagım..

yeni sistemde sadece Id ve Gzli bilince şifre deiştirilebiliyo. Herif boyle yapıp charına e mail koruma koymussa gitmiş demektir

IZMIRLI_20 demiş ki:
karakter'de e mail koruması yok.. onu soylemıyorum karakterin e mailini bilmedigi halde nasıl aldıgını soruyorum ve benımde geri alma ihtimalimin oldugunu dusunuyorum yardımcı olur musunuz ??..

Ps : ugur Charın Tekrar Geri Calınmasından korkuyorum char falan almıyorum bundan sonra 0'dan kasıcagım..
Benim çarda Mail koruması yok aldıgın zaman mail koruması yaparsın olur biter ama sen bilirsin bişey diyemem

soyleyemem milletin charlarına yazık olur. belki siz kendi charınızı alacaksınız ama forumda dolandırıcı olma ihtimali yuksek

Tepecik'te oturuyorum Diye Saygınlıgımızı koruyamazmıyız yani ?? Aferdersin ama Ben burda en Kral Moderatorlugude Yaptım Sozluk yazarlıgı'da neye guvenerek bunları soyluyorsun ? okan abi burada olsada benı anlatsa sana ??? !!!

Ps : oLd Nick MeGe !!

herkes herkese inanıp guvenmek zorunda degil .. inananada kapımız acık ınanmayanada kapımız acık.. Eger Büyük Bi insan'san.. Eleştirilere'de Açık olacaksın..

Yukarı Alt