beyler silkroadı acıyorum start diyorum silkroad acılıyor ama ıd pw yazmak ıcın yer gelmiyor ne yapmalıyım ¿ Question

LorD_LeGoLaS demiş ki:
CRaZY_NuKeR demiş ki:
beyler silkroadı acıyorum start diyorum silkroad acılıyor ama ıd pw yazmak ıcın yer gelmiyor ne yapmalıyım ¿ Question
ilk önce restart at sonra olmazsa tekrar kur..
of su tekrar kurm olayı cok zor ya sımdı bı da mı ındırecem bılg. e 3 kez reset attım olmadı sılecem. format attım setup gitti ne edecem sımdı. saol ben bırısınden bulurum.ındırırsem sınırı gecerız yoksa ındırırdım

CooLLer demiş ki:
Ekran kartını bi guncelle
sence sroyu bastan mı yuklesem 1 gb dımı . suan ayın 8 ı 1.488 gb dolmus benımkı 4 gb lık. bı cvap werın sız ındırın dersenız ındırecem Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

bakın boyle klıyor ne yapmalayım . lutfen bırı yardım etsınnnnn 3 kere tekrardan yukledım olmadıııı Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad Evil or Very Mad Crying or Very sad Evil or Very Mad Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad :lolmuch: Evil or Very Mad Crying or Very sad -Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ekran kartın sronun sitesinde var.O client yukleme yerinin altında.Valla hayatım boyunca bole bi hata gormedigim icni sorry no help Confused

CooLLer demiş ki:
Ekran kartın sronun sitesinde var.O client yukleme yerinin altında.Valla hayatım boyunca bole bi hata gormedigim icni sorry no help Confused
saol zaten 1 sen bısı dedın. bı bakayım su ekran kartın delırcem ya 8 kere uptade ettım olmuyor

Yukarı Alt