Hi guys, I will be undergoing inspections today/tomorrow, members will still have full access to the website...

This update includes

New ranks,New Emotions,Even chance of a domain name, Getting rid of spammers, New rank Pictures ^^. More Permission.(User requested)

Update Finished. ya bugun acılcakmıs yada yarın update bitmiş server cok yakında acılcakmıs :D heyecanla bekliyoruz da bizde oynuyabilcezmi ?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
GM oldum.İistifa ettim. Berbat bir oyun. User yok. Aynı SRemu gibi. Kasmak orjinali gibi olmasa da zor. Yani anlayacağınız İngilizcesi düzgün olanları istiyorlar. Bni de sırf İng. için seçtiler. Girmeyin derim...

XanJouLo

Öğretiyorum
Ya bırakın diyorum şu IcySro yu. Bunu yapan adam Türk düşmanı ! silkroad-trader de kontrol edin Türklere küfür etmeyin diye konu açtım demediğini bırakmadı.. Zaten server açıcam dediği topic de de yazmış kocaman harflerle " Servera asla Türkler giremeyecek" diye...

bzim için tek iyi yanı dha az yüklenirler ecsro açılırsa Türkler rahatlar boşuna heveslenme ıcsro girmek için...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
OneEyedJack demiş ki:
StrongBreak demiş ki:
Sen de uydurdun konu açtım diye be :D
O icysro sitesinin adı silkroadtrader.de değil. O EcSRO'nun sitesi :P
Adam kendi reklamını o siteye yaptı zaten.
Olsun. Ucunda banlanmak ta olsa reklam reklamdır...
Dip Ps:İyi fikir bu ha. Ben de yapıyım ExL reklamını.(Zaten yapacaktım. Hemen yapayım :P)

StrongBreak demiş ki:
OneEyedJack demiş ki:
StrongBreak demiş ki:
Adam kendi reklamını o siteye yaptı zaten.
Olsun. Ucunda banlanmak ta olsa reklam reklamdır...
Dip Ps:İyi fikir bu ha. Ben de yapıyım ExL reklamını.(Zaten yapacaktım. Hemen yapayım :P)
Bnde düşündüm ama post bile atamıyorum ^^

evet oynuyabileceğiz.Ben turk oyuncular için başvuruu yaptım.Türk oyuncularla iletişimi sağlamak amacıyla benide takıma kabul ettiler.yani GM le konuşuonuz xD

XanJouLo

Öğretiyorum
StrongBreak demiş ki:
Pff yeter ama ne uydurması :x İsteyen kontrol etsin silkroad-traderi bu IcySro yu açıcam diyen adam önce oraya konu açtı yeni server açıyorum diye ardından yazdı kocaman harflerle Asla Türkler giremeyecek diye.. Şurda sizin iyiliğinz için diyorum istenmediğinz yerde durmayın..

Yukarı Alt