pfffffff

Aileden
niye sacmaliosun kemal hangi devlet bu kadar kurutabildi pkk yi sacma sacma konusmayin evet oyu biz verdik akp ye ve pisman da degiliz Allaha sukur
bu kis bir tane terorist kalmayacak alayinin koku kuruyacak neden derseniz butun barinaklari kesfedilip imha edildi kalacak yerleri kalmadi ve erzak yiyecek icecek de kalmadi soguktan geberecekler serefsizler...

pkk dediğin 1 şehir dolduramayacak kadar adam. Türk ordusü dünyanın ilk 10 u arasına girmiş bi ordu istenilse pkk yı 1 ayda sona erdirebilirler yani yapamıyorlar deil yapmıyorlar.

sayın başbakan önceleri BOP eş başkanı olmakla övünüyordu Teksaslı kovboy ona Kuzey Irak şerif yardımcılığnıda verdi artık kuş falan uçmaz ama pekaka teröristi kolayca gezer kendi güvenliğmizi ele havale ettik.. %47 çılğınlığıya devam.... "sen eşek olma ,semer vuran çok olur".. söylenecek çok söz var ama edep sınırlarını zorlamak istemiyorum...büyüğü var küçüğü var burada olmaz.. ama kendi başıma olduğumda neler söylediğimi umarım tahmin edersiniz...

alpay29 demiş ki:
sayın başbakan önceleri BOP eş başkanı olmakla övünüyordu Teksaslı kovboy ona Kuzey Irak şerif yardımcılığnıda verdi artık kuş falan uçmaz ama pekaka teröristi kolayca gezer kendi güvenliğmizi ele havale ettik.. %47 çılğınlığıya devam.... "sen eşek olma ,semer vuran çok olur".. söylenecek çok söz var ama edep sınırlarını zorlamak istemiyorum...büyüğü var küçüğü var burada olmaz.. ama kendi başıma olduğumda neler söylediğimi umarım tahmin edersiniz...
haklısın kardeş düşüncelerini anladım %47 lik kesimin istediği bu işte hergün şehit olsun siviller ölsün ana ocaklarına ateş düşsün gencecik çocuklar ölsün kendileri ettiler kendileri buldular ama hala neyin ne oldunun farkında deiller.....

TheCenavar demiş ki:
Akp hükümeti amerikanın kuklası oldugu sürece hiç bi b.kta yapılamaz.

Amerika pkk yı destekliyor. ve Amerika Akpyi pkk'yı etkisizleştirme yolunda yönlendiriyor.

Kimsenin olmadığı dağları gösterip Burda terörist var burayı bombala diyiyor.

Tabi dağlarda bombalanıyor. Sonuç: hiçbişey

ülkenin gelirinin %70'i askeriyeye gidiyor. Bu uçaklar helikopterler tanklar cephanelikler vs. beleş değil tabi işte bu yüzden ekonomik yönden zayıf kalıyoruz.

HATALIYSAM DÜZELTİN
çok haklısın.

KaRDes Ben Ve Tüm TÜRK Kardeslerimin Durupta bir icini Dinlemesi Grekiyor. CVP icimizde
muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur

Bunların Tek bir İSTegi var Türkiyeyi Bölmek Ve Kürdistan Kurmak ABD nin Ne istegi var Gücsüz ve istikrarsız Bir ortam yaratık Alana Hüküm OLmak Birde derler Kurtulus savasında Kürtlerde vardı Ulen Bu Gün Türkiyede 15 milyon Kürt var Siz Eyyy Kürtler Siz o zaman Bir gram C vitaminiydiniz. Birde derler Türk kürt KARDEŞTİR nerde allahını sevıyorsan kac Vatandasımızın yesil kartı var buların %90 Kürt benim anam babam inlerken O şerefsizler Yesil kartla girip cıkıyor.. Benim Dedem bu vatan icin taaa Osmanlı Dönemi Balkanlarda Bir ilgiliz bir fransız barındırmamış oRmanda 3 gün Türkiyeye savasa gelmek icin Yol gelmiş Yiyicek yok yaprak yemiş. Bu serefsizlere neden hala yol veriyorlar anlamıyorum

Biri Cıkar derse ben Bu Konuyu Cözücem Ekmeyimi Suyumu Herşeyimi Veririm Buradan sonrası ya istiklal ya ölüm. NerDe bir FATİH nerde bir M.KEMAL ATATÜRK , Nerde Bir YAVUZ SULTAN SELİM nerde ? Biri cıksın artık

benim içime sinmeyende ne arkadaşlar biliyormusunuz.. içime sinmeyen ; bu lagım farelerinin "terörist" sag ele geçirilmesi sag ele geçipde 3-5 sene sonra tekrar bişiler yapmasına neden izin veriliyor. sık kafasına bitsin işte

en iyi kürt ölü kürt böyle bilir böyle yaşarım...

anasını satim akpnin sınır ötesi operasyon diye kendi reklamlarını yapıyolar hani nerde operasyon hani nerde savunma...resmen pkklılar kaçsında biz gelince bulamayalım diye böyle aptal aptal 2 aydır yok bushmuş yok puştmuş onları dolaşıyolar.basına haber vermelerini sindiremedimmmmmmm...teröristlerin kaçmalarına yardım etmelerini sindiremedim...

ya amerıka neden bıtırmedı sanıyorsunuz cokmu sevıyor pkk yı bunu hala anlamıyorsanız yazık ya adamlar 1.dunya savasındada aynısını yaptı (yannıs hatırlamıosam(savas konusunda))
adamlar sılah satıo pkk ya 1. dunya savasındada sattı we ıngılterenın yanına oturdu bunları okumadan bılemezsınız lutfen herhangı bır ınk. kıtabınad gecer amerıka pkk nın bıtmemesını sılah satmak ıcın ıstıyor bunu engelleyemıyoruz bence bizim tek dostumuz iran ve güney kore bidigm kadarıyla ha kıbrıs cıkartmasında bıze en cok yardımı bulunan pakıstandı bunu bılıyormuydunuz ?
soruyorum sıze..!

we sımdı perısan oldular..(pakıstan) kıbrıs cıkartmasında bıze ucak gereklıydı amerıka ambargoı yaptı neden bızi somurmek ıcn manda ve hımaye sıstemı ıcın acarsak somurmeK iCin ! bunu bılıyormuydunuz? ulkemızın parcalanmasını ısteyen dusmanlarımız war bunları bılıyormuydunuz?
bıze 6 ucak weren pakıstandı %70 onlarıns sayesınde kzandık bu savası bunLarı okuyalım lutfen

lutfen okuyun ...

biz böyle oturdukca vuran çok olur arkadaşlar..... DTP denilen serefziler sağ gösterip sol vuruyorlar ama en sonunda bir rovaşata yiyicekler hic kuşkum yok ama bu akp ile olmaz bundan emin olun

Önce pkk'ya yardım edenleri sonra pkk'yı ortadan kaldıracak,içten çürütecek planlar lazım Wink

xcarkox demiş ki:
KaRDes Ben Ve Tüm TÜRK Kardeslerimin Durupta bir icini Dinlemesi Grekiyor. CVP icimizde
muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur

Bunların Tek bir İSTegi var Türkiyeyi Bölmek Ve Kürdistan Kurmak ABD nin Ne istegi var Gücsüz ve istikrarsız Bir ortam yaratık Alana Hüküm OLmak Birde derler Kurtulus savasında Kürtlerde vardı Ulen Bu Gün Türkiyede 15 milyon Kürt var Siz Eyyy Kürtler Siz o zaman Bir gram C vitaminiydiniz. Birde derler Türk kürt KARDEŞTİR nerde allahını sevıyorsan kac Vatandasımızın yesil kartı var buların %90 Kürt benim anam babam inlerken O şerefsizler Yesil kartla girip cıkıyor.. Benim Dedem bu vatan icin taaa Osmanlı Dönemi Balkanlarda Bir ilgiliz bir fransız barındırmamış oRmanda 3 gün Türkiyeye savasa gelmek icin Yol gelmiş Yiyicek yok yaprak yemiş. Bu serefsizlere neden hala yol veriyorlar anlamıyorum
Bu ülkede devlet var hukuk var.Saçma sapan konuşmadan önce bi dur ve düşün eğer senin anan baban yeşil kartlıksa git uğraş al kartını ve sağa sola laf atma.Senin gibi densizler kürtleri ezip hor gördüğü için ellerine imkan vermediği için onlar mecbur kalıp yeşil kart alıyorlar.Yeşil kartı zorlamı alıyorlar hayır hukuk nizam ne gerektiriyorsa gidip onun çerçevesinde alıyorlar.Ben de kürdüm kürt asıllıyım yalnış anlaşılmasın TC vatandaşıyım Türküm!!! yani pkk nın canı cehenneme aponun canı cehenneme ve ve bu kafatası milliyetçiliği laflarınınında canı cehenneme , hiç biri beni ilgilendirmiyor ben ekmeğimin kavgasındayım.Ben kürt asıllı türk vatandaşıyım kendimi türk olarak görüyorum ve ne mutlu türküm diyene diyorum ama aslımıda inkar etmem o kadar şerefsiz değilim kürt olarak dünyaya gelmeyi ben seçmedim sende türk olarak dünyaya gelmeyi seçmedin bütün insanlar ırklar eşittir hiç birinin bir diğerinden üstünlüğü yoktur bu ayırımı yapan zaten insan değildir.Ben Ne Mutlu Türküm Diyip sana kardeşim gözüyle bakmaya çalışırken hep, sen ve snein gibilerden bu tür tepkileri alırsam sence ne olur sonum veya sen benim yerimde olsaydın ne olurdun???

Dedelerine atalarına dedelerimize atalarımıza sen haber verdin değilmi bu ülkeyi kurtaralım sonra ben dünyaya geleyim bir türk kürt kavgası ortasında ben türk olayım ülkeyi kurtarmış çoğunluktan olayım ve onlara benim dedelerim şunları yaptı bunları yaptı diyip hor görüp ezeyim....Yoksa vahiy falan...tövbe haşa günaha sokacaksın beni Evil or Very Mad

Kendi ihmalkarlığın yüzünden almadığın bir kart için insanları suçlayıp hor göremezsin haddin değil!!!

Baştakileri beğenmiyormusun ülkede adalet yokmu sence o zaman oy vermeseydin.

Bu işler öyle oturduğun yerde atıp tutmakla olmuyor şu bunu yapmıyor bunu şunu etmiyor yok o doğru değil herşeye bahane çok biliyorsan oku çalış adam ol git o mertebeye ne yapacaksan kendin yap!

Sanmaki ben böyle konuşuyorum diye bu davranışları ve yalnışları tasvip ediyorum.Asla onaylamıyorum yalnışları ve her zaman karşısındayım yalnışların.Ama şöyle bir laf vardır denize düşen yılana sarılır her ne kadar memnun olmasakta gidişattan ve durumlardan mecburen katlanıyoruz.

Şehit olan her mehmetçik için benimde yüreğim yanıyor bende üzülüyorum bu ülkede yaşıyorsam burası benim ülkem diyorsam ve bu ülkenin vatandaşıysam o mehmetçik benimde mehmetçiğim onun ve ailesinin acısı benimde acım.

Ülkemi bayrağımı devletimi ve milletimin senin gibi olan kesmi hariç seviyorum.Kesinlikle ama kesinlikle bir kürdistan devletinin kurulmasından yana değilim. Pkk EŞİT DEĞİLDİR Kürt artık anlayın bunu.

Bana bir adım atana ben iki adım atarım bunu bilirim bunu yaparım fazlada söze gerek yok.

qoleraa demiş ki:
Neden hertürlü pislik onlardan çıkıyorozaman?
Kapkaççısı onlarda, Soyguncusu onlarda, Kundakçısı onlarda , Pkk'yı destekleyen onlar.

He içinden 5-10 tane istisna çıkabilir onun haricinde ben Kürt'ede Pkk gözüyle bakarım kardeşim. Kim nederse desin.

Adamın 10 tane çocuğu var 5i büyük şehirlerde gayrı meşruda 5 ide dağda neyin davasını yapabiliyorsunuz.

Bunlara in iyi örnekde şu an Meclisde olan DTP dir ne mal oldukları belli işte tartışmaya gerek yok..

Ronin demiş ki:
qoleraa demiş ki:
Neden hertürlü pislik onlardan çıkıyorozaman?
Kapkaççısı onlarda, Soyguncusu onlarda, Kundakçısı onlarda , Pkk'yı destekleyen onlar.

He içinden 5-10 tane istisna çıkabilir onun haricinde ben Kürt'ede Pkk gözüyle bakarım kardeşim. Kim nederse desin.

Adamın 10 tane çocuğu var 5i büyük şehirlerde gayrı meşruda 5 ide dağda neyin davasını yapabiliyorsunuz.

Bunlara in iyi örnekde şu an Meclisde olan DTP dir ne mal oldukları belli işte tartışmaya gerek yok..
Her pisliğin kürtlerden çıktığının kanatine nerden vardın etraftan duyduğun dedikodulardan mı yoksa sen ve senin gibi düşünen gerçekleri çarpıtan medyadan mı ?

Kapkaççı soyguncu kundakçı, emin ol gerçek bir araştırma yapılsa bunların %70 i türk çıkar bunun sende çok iyi farkındasın ve biliyorsun kabullenemiyorsun tabi başkasına pislik atmak daha kolayına geliyor.Ama bu demek değilki bütün türkler kundakçı kapkaççı vesaire kim ne yaparsa kendisine yapar bir başkasının yaptığı bir diğerini bağlamaz.

Pkk yı destekleyenlere gelince nasıl sen bütün türklerin yaptığından veya bir türk bütün türklerin yaptığından sorumlu değilse bende öylelerinden sorumlu değilim hiç bir kürt onların yaptıklarından sorumlu değil.

Geri kafalı bazı kesmin yaptığı yalnışlar beni bağlamaz gerçi neden bu yalnışları yaptıklarıda tartışılır ama onun tartışmasıda beni bağlamaz.Kurununun yanında yaş da yanar mantığını kabul etmiyorum Herkes kendi hatalarının bedenini öder , herkes kendi yaptığı iiyi işlerin mükafatını alır Her koyun kendi bacağından asılır.Biz kendi sorunlarımız ile uğraşamazken bide onların hatalarının bedenilini mi ödeyelim onların yatıklarından mı sorumlu olalım gidip onlara engel mi olalım koskoca devlet engel olamazken ben mi durduracam engel olacam onlara??? Biraz mantıklı düşünün lütfen işinize geldiği gibi değil doğruları görüp konuşun.

Bu arada sen işi gücü bırakıp doğuya gidip hangi adamın kaç çocuğu nereye gidiyor ve ne yapıyor diye araştırma mı yaptın???5 i dağa gidiyormuş yok bilmem 5 i nereye gidiyormuş.Eğer gerçekten öyle bir imkanın olupta gidip görseydin ordaki insanları o zaman böyle konuştuğun için kendinden utanırdın.Ancak etraftan duyduklarınız ve büyüklerninizin adeta miras gibi küçül yaşta kafalarınıza doldurduğu şeyleri doğru sanıyorsunuz.Unutma kimse mükemmel değildir ve kimse ben hatasızım diyemez emin ol bu düşünceleri kafana sokanlar ve böyle düşünmeni sağlayan kişiler hata yapmışlardır veya bilerek yapmışlardır çünkü işlerine öyle gelmiştir.

Ya bana ne dtp den kim onlar 3 -5 kişi toplanıp yalnış işler yapsalar ve biz türkleri savunuyoruz deseler bunlardan sen mi sorumlu olursun Allah aşkına söyle bana ??? işim gücüm yokta bide onlarla mı uğraşayım milletin ağzı tobamıki büzeyim o kadar varlık içindemiyimki gidip böylelerine engel olayım hangi birine engel olabilirimki hangi birisininin önüne geçebilirim geçebiliriz.Destekleyenelere gelince daha öncede dediğim gibi her koyun kendi bacağından asılır herkes kendi yalnışlarının mükafatını alır ve kendi yaptığı iyi şeylerin mükafatını alır.Ben kimsenin ne yalnışının bedelini öderim nede yaptığı iyi işlerin mükafatını alırım.Ben kendimi bilirim kendi yaptıklarımdan ve yapacaklarımdan sorumluyum.Burda tekil konuştum ben dedim şurayı gözden kaçırma lütfen benim ben dediğim gibi bir çok kürt de aynısını diyor..Wink

Selametle kardeşim, sen beni kardeşin olarak görmesende ben seni kardeşim olarak görüyorum göreceğim ha nereye kadar? Gücüm yetene kadar...

addIcFb

Aileden
suç onlarda deil türkiyede ...Polat Alemdar da filmde dedi bu insanları eğitmessen ya terörist olur yada hırsız sen onlarıokut bakım böle olcakmı sen sahip çıkmassan başkalrı sahip çıkar bu da bi örneği popcorn

Türkiye'nin askeri gücü ne kadar fazla olsada dış ülkelere bağımlı olduğumuz için ve baştakilerinde teröre karşı bir şey yapmaması sonucunda bu kadar rahat bir şekilde Meclis'e girip gerçek yüzlerini gösteriyorlar.

bi ara off topic siyasetten arındırılmamışmıydı yanlış mı hatırlıyorum jesuswan...

Yukarı Alt