Leetnock demiş ki:
Merhaba,

Size bulunduğumuz durumu şöyle örneklendireyim ve size bakış açımı açıklamış olayım.

Okan Bey'in bir şirketi var diyelim X şirketi. Bu şirket kendi içerisinde bir bağ kurmuş, arkadaşlıklar vb herşey yerinde. Bürgün Okan Bey bana geliyor ve artık bıktığını söylüyor laflafı açıyor ve ben de şirketi satın alıyorum, devam ettirebileceğime inanıyorum. Okan Bey parasını alıp gidiyor. Şirket benim oldu artık ama ortamı bozmak istemiyorum, yanımda ceo mu getiriyorum. Derken işçiler dağılmaya başlıyor. Bir bölümü istifa ediyor bir bölümü küfürler savuruyor..neymiş şirketi almışım.. Şuç alandaymış onların görüşü parası ile satan da değil. Neyse ben işlerimi bitiriyorum şirketi işçilere emanet edip gidiyorum bir geliyorum şirket yerle bir olmuş her taraf yıkılıp dökülmüş. Bir kaç isim var kim ne yapmıs tam olarak bilemiyorsun ve kim başka ne yapabilir bilemiyorsun. Diyorumki bu böyle olmayacak kim baska ne yapar diyerek bu şirket bu güvensizlikle yürümez. Hepinizi atıyorum işten ( burada empati gerekli tabi. ) ve diyorumki işine devam edecekler ile telefon ile görüşeceğim tekrar devam edebilirler, bir mülakat sonrası güveninizi sağlamış olursunuz. Ayrılmak isteyen arkadaşlara da saygı duyuyorum..Bir bölümü sessiz sakin efendi efendi ayrılmak istiyorum diyor gidiyor bir bölümü ayrılırken benim dağınık olan şirkete yaptırdıgım camları indirmeye calısıyorlar. Arkadaş git diyorum, kapıdan çıkıyor bacadan giriyor. Arkadaş anlamıyormusun seni burda istemiyorum diyorum zorla girmeye çalışıyor..Yüzsüzlüğün ve mantıksızlığın son sınırlarında dolanıyor yani..

Ben durumu buna benzediyorum, hepsi tamamiyle örneklendirmedir. Kimsenin işçi, çalışan olduğu yok ve burası bir şirket değil
Son olarak; Beğenmeyen, Okan Bey'in gitmesini yediremeyen arkadaşlara kapıyı gösteriyorum, lütfen daha mantıklı düşünen arkadaşlara yol verelim.

Teşekkürler okuduğunuz için.
Yaklaşık 4 günlük internet kazasının ardından şimdi giriyorum ve bu sitenin dağıldığını görüyorum :cry: extraloob ruhuna noldu?

Dark Zone

Bilgiliyim
Herşeyi sessiz sessiz izledim beni eminim bilirsiniz açık sözlüyümdür .

Her insan belli şeyleri sevmez bende bazılarını sevmem Okanın gitmesi rahatsız ettimi etti diğerlerinin gitmesi ise beni çok üzdü sonuçta kardeşim dediğim insanlardı . Karakter satışları vs. ile ilgili sitede dolanacağım ve neler olduğuna bakıcağım . (Tekrar kalıcı olma ihtimalim : Olabilir . )

Leetnock cihan kardeşim çok çalışıyorsun emeğinin karşılığını alıcağından eminim zamanla düzelir herşey merak etme sen .

Barzo

ilkerSEZEN demiş ki:
Çirkeflik kanlarında var yapıcak bişi yok maalesef, bizler olanları sineğe çekip hiç olmamışcasına kaldığımız yerden devam edeceğiz.Yoksa sen laf atarsın o laf atar kargaşanın içinden çıkılmaz hale gelir.Boşverin eskiyi, boşverelim eskileri yeni bir sayfa açtık ve o sayfayı boş şeylerle doldurmayalım.

Geleceğin güzel, umut dolu, yararlı olması hepimiz için iyi olucaktır bu yüzden, eskileri bir kenara bırakmamız lazım.
sinek? neyse...

bundan kelli sadece okuyup geçerim paylaşımları, yine başa döndük çünki ben bir 4 yıllık emeğimi daha veremem şu saatten sonra kimseye güvenmem çünkü geldiğimz durum ortada hiçbirşeyin garantisi yok ha ne zaman adam olur, yerine oturur, sohbeti hoş olur sitenin o zaman bende gelirim paylaşımlarımı yapar tanışırız

@mavii
agresifsin, komplekslisin ama perdelerini kaldırdığımızda kedi gibi bir insansın seni hep sevdim sevmeyede devam edicem :muck: (içimden geldi :santa: )

yeni siten hayırlı olsun kardesim.
extraloob'uda anlıyorum...
adam bu sitedeye gençliğini vermiş 30'unu falan geçti diye biliyorum onada yazık artık bırakalımda kendine yeni bi hayat kursun, site yüzünden evde kalmasın...
hadi hepinize kolay gelsin ^^

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
WoozyBici demiş ki:
ilkerSEZEN demiş ki:
Çirkeflik kanlarında var yapıcak bişi yok maalesef, bizler olanları sineğe çekip hiç olmamışcasına kaldığımız yerden devam edeceğiz.Yoksa sen laf atarsın o laf atar kargaşanın içinden çıkılmaz hale gelir.Boşverin eskiyi, boşverelim eskileri yeni bir sayfa açtık ve o sayfayı boş şeylerle doldurmayalım.

Geleceğin güzel, umut dolu, yararlı olması hepimiz için iyi olucaktır bu yüzden, eskileri bir kenara bırakmamız lazım.
sinek? neyse...

bundan kelli sadece okuyup geçerim paylaşımları, yine başa döndük çünki ben bir 4 yıllık emeğimi daha veremem şu saatten sonra kimseye güvenmem çünkü geldiğimz durum ortada hiçbirşeyin garantisi yok ha ne zaman adam olur, yerine oturur, sohbeti hoş olur sitenin o zaman bende gelirim paylaşımlarımı yapar tanışırız

@mavii
agresifsin, komplekslisin ama perdelerini kaldırdığımızda kedi gibi bir insansın seni hep sevdim sevmeyede devam edicem :muck: (içimden geldi :santa: )
Sineğe yazdım sinek değil cümleyi tam olarak bir daha dikkatlice okursanız ne demek istediğimi anlarsanız.Ya da şöyle söyleyim eski yönetimin yaptıklarını niye koz olarak kullanmayalım ? Yapılan haksızlar ve haksız yere binlerce kişi banlandı sence burda yönetim sineğe çekmedi mi olanları, evet at gözlüğüyle bakarsak sinek olur.

Ayrıca senin 4 yıllık emeğin vardır doğru olabilir buna ben saygı duyarım ama senin kadar birçok kişininde emeği var burda.Neyse konuyu dağıtmayıp, tartışma çıkarmamaya özen gösterelim.

Olmuşla, ölmüşe çare bulunmuyor.

Barzo

ilkerSEZEN demiş ki:
WoozyBici demiş ki:
ilkerSEZEN demiş ki:

sinek? neyse...

@mavii
Sineğe yazdım sinek değil cümleyi tam olarak bir daha dikkatlice okursanız ne demek istediğimi anlarsanız.Ya da şöyle söyleyim eski yönetimin yaptıklarını niye koz olarak kullanmayalım ? Yapılan haksızlar ve haksız yere binlerce kişi banlandı sence burda yönetim sineğe çekmedi mi olanları, evet at gözlüğüyle bakarsak sinek olur.

Ayrıca senin 4 yıllık emeğin vardır doğru olabilir buna ben saygı duyarım ama senin kadar birçok kişininde emeği var burda.Neyse konuyu dağıtmayıp, tartışma çıkarmamaya özen gösterelim.

Olmuşla, ölmüşe çare bulunmuyor.
lol neden hemen tırnaklarını çıkardın ki orda hafif bir tebessüm ile yanlış(siğneğe) bir kelime kullanımıını yakaladım şahsına münasır hiçbirşey söylemedim ne bu hiddet :roll: yaptığım yorum konuya özeldi sana özel bir sözüm yada problemim yok alınma, keyfini çıkart :sfff:

Yukarı Alt