Merhaba,

Size bulunduğumuz durumu şöyle örneklendireyim ve size bakış açımı açıklamış olayım.

Okan Bey'in bir şirketi var diyelim X şirketi. Bu şirket kendi içerisinde bir bağ kurmuş, arkadaşlıklar vb herşey yerinde. Bir gün Okan Bey bana geliyor ve artık bıktığını söylüyor laflafı açıyor ve ben de şirketi satın alıyorum, devam ettirebileceğime inanıyorum. Okan Bey parasını alıp gidiyor. Şirket benim oldu artık ama ortamı bozmak istemiyorum, yanımda ceo mu getiriyorum. Derken işçiler dağılmaya başlıyor. Bir bölümü istifa ediyor bir bölümü küfürler savuruyor..neymiş şirketi almışım.. Şuç alandaymış onların görüşü parası ile satan da değil. Neyse ben işlerimi bitiriyorum şirketi işçilere emanet edip gidiyorum bir geliyorum şirket yerle bir olmuş her taraf yıkılıp dökülmüş. Bir kaç isim var kim ne yapmıs tam olarak bilemiyorsun ve kim başka ne yapabilir bilemiyorsun. Diyorumki bu böyle olmayacak kim baska ne yapar diyerek bu şirket bu güvensizlikle yürümez. Hepinizi atıyorum işten ( burada empati gerekli tabi. ) ve diyorumki işine devam edecekler ile telefon ile görüşeceğim tekrar devam edebilirler, bir mülakat sonrası güveninizi sağlamış olursunuz. Ayrılmak isteyen arkadaşlara da saygı duyuyorum..Bir bölümü sessiz sakin efendi efendi ayrılmak istiyorum diyor gidiyor bir bölümü ayrılırken benim dağınık olan şirkete yaptırdıgım camları indirmeye calısıyorlar. Arkadaş git diyorum, kapıdan çıkıyor bacadan giriyor. Arkadaş anlamıyormusun seni burda istemiyorum diyorum zorla girmeye çalışıyor..Yüzsüzlüğün ve mantıksızlığın son sınırlarında dolanıyor yani..

Ben durumu buna benzediyorum, hepsi tamamiyle örneklendirmedir. Kimsenin işçi, çalışan olduğu yok ve burası bir şirket değil
Son olarak; Beğenmeyen, Okan Bey'in gitmesini yediremeyen arkadaşlara kapıyı gösteriyorum, lütfen daha mantıklı düşünen arkadaşlara yol verelim.

Teşekkürler okuduğunuz için.

Baris Chn demiş ki:
Okan koyun koyunlarini guduyor sadece lol
Hayır hacım. Giden kim, her ne olursa olsun arkasından konusmayalım. Birdaha uyarttırma lütfen.

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
sen ne kadar yazarsan yaz laftan anlayacaklarınımı sanıyorsun Cihan ?

Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir... Değişime ayak uydurabilenler ise daima kârlı çıkar...

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Extra yeni bir site açmadan zor giderler gibime geliyor nedense.. :detective:

Mopneet

Suçun satanda olduğunu düşünelim, tamam, belki haklısın.
Ancak hiç mi düşünmedin olayların bu noktaya geleceğini be hocam?

Mopneet demiş ki:
Tabi ki düşündüm. Ancak zamanla herşey yoluna oturacak ve çok daha iyi olacak.. bunu da düşündüm.

Bro gerçekten haksızlık yapıldı yeni yönetime ...

Forumu bir gayrimenkul olarak düşünürsek TL karşılığı satışı gerçekleştirildi Niyedir bu Sitem ?

Ayrıca Eski Yönetimi Yeni Yönetim Dağıtmadı Kendileri Dağıldı ...

--Telefonla Mulakat İşinde Sadece Cep Tel Yapılacak Değil Mi Çünkü Evde Aile Rahatsız Olabilir Veyahut Evde Olunmayabilinir ..

Saygılar ..
Extraloob.com :kalp:

Çok yanlış başladınız, düğün yapar gibi el değiştiğini söylemekle çok büyük yanılgıya düştünüz ortamı hazırlamadan bir anda olunca durum buraya geldi doğal olarak.

Arkadaslar ne var ki bunda alan memnun satan memnun rahatsızlık duymak yerine kaldıgınız yerden devam ediniz.. şamar 4 ever :mrgreen:

Cobalt demiş ki:
Çok yanlış başladınız, düğün yapar gibi el değiştiğini söylemekle çok büyük yanılgıya düştünüz ortamı hazırlamadan bir anda olunca durum buraya geldi doğal olarak.
Bizler herşeyin daha iyi olacağına inanıyoruz. Bunu derhal yansıtmak istedik.

SeaLPower demiş ki:
Bro gerçekten haksızlık yapıldı yeni yönetime ...

Forumu bir gayrimenkul olarak düşünürsek TL karşılığı satışı gerçekleştirildi Niyedir bu Sitem ?

Ayrıca Eski Yönetimi Yeni Yönetim Dağıtmadı Kendileri Dağıldı ...

--Telefonla Mulakat İşinde Sadece Cep Tel Yapılacak Değil Mi Çünkü Evde Aile Rahatsız Olabilir Veyahut Evde Olunmayabilinir ..

Saygılar ..
Extraloob.com :kalp:
Sizin bize vereceğiniz tel numarası ne ise onu arayacağınız. 11880 den tel adresinizi bulmayacağız, sizden bekleyeceğiz =p

Canova

Bro dediklerinde tamamen haklısın birkaç kişi dışında sataşan yok şuanda, ama her zaman biri çıkıp -bu konuya da hemen atladığı gibi- Okan Abi'ye(belki haklıdır belki haksızdır onu bilemem) ama onun dışında da suçsuz olan insanlara laflar söylüyor. Ben buna tahammül edemiyorum. Fakat yönetim kaç keredir devam etmesine rağmen banlamıyor. Bu nedenle de ortalık kızışıyor. Bu işe bir el atılmalı... daral:

Mopneet demiş ki:
Olayların hiçbir noktaya geldiği yok bro istesek tek adam konusamadan yasaklanır. Ancak konusanlar gitgide site üyeleri nezdinde kendi itibarlarını kaybediyorlar bu yeni sistemin oturmasında çok daha hızlı bir yol oluyor bence.

Bu sitede okan olmuycak artık. Okan içinmi geldiniz bu siteye hizmet gördüğünüz için mi. Okan için gelenler okan tatılde şuan onu bulun burda zaman kaybetmeyin. Hizmet görmeye gelenler yeni yönetime destek olsunlarki bu tren yürüsün.

Canova demiş ki:
Bro dediklerinde tamamen haklısın birkaç kişi dışında sataşan yok şuanda, ama her zaman biri çıkıp -bu konuya da hemen atladığı gibi- Okan Abi'ye(belki haklıdır belki haksızdır onu bilemem) ama onun dışında da suçsuz olan insanlara laflar söylüyor. Ben buna tahammül edemiyorum. Fakat yönetim kaç keredir devam etmesine rağmen banlamıyor. Bu nedenle de ortalık kızışıyor. Bu işe bir el atılmalı... daral:
Aramızda çok genç arkadaşlar var. İp ban atıp yollamakda var tabi.. ama genellikle saatlerde dil dökmeyi tercih ediyoruz. Belki ufukları açılır diye.

Leetnock demiş ki:
Cobalt demiş ki:
Bizler herşeyin daha iyi olacağına inanıyoruz. Bunu derhal yansıtmak istedik.
Evet anlıyorum bir heyecanla kalkıştınız ancak unutmayın Türk Milleti değişimi pek hoş karşılamaz. Umarım bundan sonrası güzel geçer. Yönetimin değişmesi pek birşey ifade etmiyor, Okan abi kimseye para dağıtmıyordu ancak sıcak bir ortam vardı bunu yakalayabileceğiniz sanmıyorum ama düzenli bir yapıyla eskiyi yakalayabilirsiniz.

Yukarı Alt